Oldal: 57 / 86 ElsőElső ... 747555657585967 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 561 - 570 (852) összesen
Like Tree443Likes

Téma: Mit sportoljunk? / Hogyan fogyjunk?

  1. #561
    Team Hero R1per2 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.355

    Alapbeállítás

    Idézet Maxxxika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Bakker én nem is úgy akarnék kinézni mint a testépítők, hanem inkább így:
    Leszámítva a bőrszínt
    Menj el tornásznak, ugyanezt csinálják. Ja és nem árt hozzá egy 170cm alatti magasság, max. 70kilós testsúly, pipaszár lábbakkal, különben az erőkarok nem kicsit változnak...
    "-AZ A HÜLYE JÁTÉKOD, EMELGETSZ ITT MINT EGY ŐRÜLT, NEM KELL RIPERT JÁTSZANI."

  2. #562
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    A pipaszár láb stimmel, a többivel gond lesz.
    Flush67 likes this.
    Ami nem öl meg, az idegileg felb@sz!

  3. #563
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet Galambos Tarzan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Valakinek van tapasztalata az ilyen típusú multifunkciós ajtófélfára szerelhető húzódzkodó rúdról, ami önbeszorító, tehát nem kell fúrni?

    Csatolás 5545

    Mennyire stabil, illetve az ajtókeretet (régi, fa ajtókeret téglafalban) mennyire cseszheti szét?
    Felejtsd el, használhatatlan!

  4. #564
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Idézet R1per2 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Menj el tornásznak, ugyanezt csinálják. Ja és nem árt hozzá egy 170cm alatti magasság, max. 70kilós testsúly, pipaszár lábbakkal, különben az erőkarok nem kicsit változnak...
    Azon gondolkozom, hogy ez egyébként miben különbözik egy testépítő testfelépítésétől.

    Gondolom olyan, mintha csak alapgyakorlatokat végeznének, semmi külön bicó, tricó.
    Ami nem öl meg, az idegileg felb@sz!

  5. #565
    Lelkes újonc poker18g avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 14.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    93

    Alapbeállítás

    Idézet Galambos Tarzan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Valakinek van tapasztalata az ilyen típusú multifunkciós ajtófélfára szerelhető húzódzkodó rúdról, ami önbeszorító, tehát nem kell fúrni?

    Csatolás 5545

    Mennyire stabil, illetve az ajtókeretet (régi, fa ajtókeret téglafalban) mennyire cseszheti szét?
    Nekem hasonló, ha nem ugyanilyen volt, fa ajtókerettel, és semmi baja nem lett az ajtókerethetnek. 82kg vagyok, engem simán elbírt, keresztapám aki 100 fölött van, ott már recsegett, szóval max 90-ig mondanám, hogy okés.
    When you want to success as bad as you want to breathe, then you'll be succesful.

  6. #566
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    Idézet lecso10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Felejtsd el, használhatatlan!
    Ez hülyeség. @Maxxxika linkje után körbenéztem youtubeon, és simán használják nálam nehezebb emberek is gond nélkül. Stabilabbnak tűnik, mint a keretbe szorítható sima egyenes rúd, úgyhogy rendeltem is egyet magamnak.

    @poker18g köszi, asszem ez 100kg -ig van hitelesítve, de hogy ezt ki is tudjam próbálni, még pár tábla szalonnát meg kell ennem
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

  7. #567
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 05. 06.
    Hozzászólások
    627

    Alapbeállítás

    hasamon is látszik a súlyfelesleg, de főleg az arcommal van problémám. 68 kg vagyok de 75-80 nak néznek. :/

  8. #568
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 07. 02.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    415

    Alapbeállítás

    Idézet kacorkiraly eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    hasamon is látszik a súlyfelesleg, de főleg az arcommal van problémám. 68 kg vagyok de 75-80 nak néznek. :/
    Nincs olyan, hogy helyi zsírégetés. Diéta + mozgás és idővel lemegy mindenhonnan.

  9. #569
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet Galambos Tarzan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez hülyeség. @Maxxxika linkje után körbenéztem youtubeon, és simán használják nálam nehezebb emberek is gond nélkül. Stabilabbnak tűnik, mint a keretbe szorítható sima egyenes rúd, úgyhogy rendeltem is egyet magamnak.

    @poker18g köszi, asszem ez 100kg -ig van hitelesítve, de hogy ezt ki is tudjam próbálni, még pár tábla szalonnát meg kell ennem
    Nem mindegy,h milyen széles a fal stb, én az egész lakásban sehol nem tudtam használni. Majd hegesztetek magamnak egyet de azt stabilan fel fogom szerelni.

  10. #570
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    Idézet lecso10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem mindegy,h milyen széles a fal stb, én az egész lakásban sehol nem tudtam használni. Majd hegesztetek magamnak egyet de azt stabilan fel fogom szerelni.
    Nyilván volt annyi eszem, hogy lemértem mindenkét fajta ajtókeretet ami a lakásban van, majd az ügyfélszolgálattól megkérdeztem, hogy mik a keret pontos méretei, és úgy rendeltem meg, hogy tudom, fel lehet szerelni. Ez alap.
    Utoljára módosítva: Galambos Tarzan által: 2013. 03. 21. 21:14
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •