Oldal: 3 / 6 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (52) összesen
Like Tree38Likes

Téma: Érdekes póker partik - 2013. 03. 21

  1. #21
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Igazából raiselhet fd-vel, de szerintem örüljön neki, tönkremenni totál felesleges ilyen spotban 1 párral, amikor marha erőset reppelünk és csomó játékos ellen 0 outunk van, call után meg szinte sosem lesz erős lapunk és az airjei vagy odaérnek vagy bekúrja őket minden riveren és akkor megint ott vagyok, hogy tök felesleges tönkrementünk vagy dobunk és tök feleslegesen calloztunk turnon. Okés, hogy van aki ellen callozok bizonyos helyzetekben turn raiset, de tényleg jó read, vagy értelmetlen line kell hozzá, meg amúgy is, ha néha kiblöffölnek turnon hát mi lesz.
    barko20 likes this.

  2. #22
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 06. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.063

    Alapbeállítás

    de ha raiselhet drawval, amire dobunk, akkor miért hívunk törnön? KQ-tól értéket nyerni? reménykedni, hogy csak callt kapunk drawtól? én értem, hogy nagyon erős lapot reppel, de ha itt csak 2 pár+ fogunk tovább menni, akkor nagyon sokszor fog dobatni, így akár 1 párt is érdemes blöffbe fordítania.
    kistaska likes this.

  3. #23
    Fáradhatatlan grinder erikkke avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 22.
    Hely
    dabas
    Hozzászólások
    702

    Alapbeállítás

    én csek kalolom , nem kerülök ilyen szituba + nem tud ki blöffölni am sem tartom vszinünek h ilyen boardon slowolna kb ingyen kártyát adva a fish lapjának .

  4. #24
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Idézet pszibu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    de ha raiselhet drawval, amire dobunk, akkor miért hívunk törnön? KQ-tól értéket nyerni? reménykedni, hogy csak callt kapunk drawtól? én értem, hogy nagyon erős lapot reppel, de ha itt csak 2 pár+ fogunk tovább menni, akkor nagyon sokszor fog dobatni, így akár 1 párt is érdemes blöffbe fordítania.
    nem nagyon fognak ilyet csinálni és általában húzó is csak callol.
    Nem gyűlölt dolog amúgy a cc-sem persze, ne hogy azt hidd

  5. #25
    Lelkes újonc petyaatya avatara
    Csatlakozott
    2011. 08. 03.
    Hozzászólások
    79

    Alapbeállítás

    Nem tudom, sztetek bet/fold helyett nem jó a c/c?Mármint mi ellen nyerünk itt 2 utca értéket, ami nem ver minket?

  6. #26
    Újonc
    Csatlakozott
    2008. 10. 23.
    Hely
    Szentlőrinc
    Hozzászólások
    32

    Alapbeállítás

    Nekem tetszik az indolás és valószínűleg én is így játszanám meg ezt a handet.

  7. #27
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 06. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.063

    Alapbeállítás

    hogyha c/c, akkor riveren mi a terv, ha törnön mögénk csekkelt/betelt, és a riveren kiegészült valamilyen draw/nem egészült ki?

  8. #28
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Elképzelhető opció a c/c is természetesen, szerintem is jó lehet, ha nem tök passzív az ellenfél.
    De azért vicces, hogy pár napja darabokra szedtetek az AK-s feladványomban, hogy márpedig lőjjünk 3 utcát meg c/c az hülyeség, most meg hasonló turnön c/c a helyes, merthogy mitől nyerünk értéket... És itt még DH is a board.
    Pl. erikkke, Te nagyon hangoztattad, hogy ott lőni kell, de itt meg a c/c a jó szted. Miért kezdem úgy érezni, hogy mindegy, csak ne a feladvány írójának legyen igaza?

  9. #29
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Idézet Tir-X eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Miért kezdem úgy érezni, hogy mindegy, csak ne a feladvány írójának legyen igaza?
    en tök szívesen írnék ilyeneket, de engem a kutya nem kér meg, pedig nekem anyázhatnának bármennyit ha nem tetszik a megoldásom

    amúgy van igazság abban amit írsz, de azért fontos különbség, hogy míg a te handednél hero range-ében az összes 8magas szerű lap ott van, itt ez nem nagyon lesz jellemző.

  10. #30
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Engem sem zavar, hogy nem tetszett neki, csak hangot akartam adni annak az észrevételemnek, hogy mennyire nevetséges ez az ellentmondás most, amit nyomott

Oldal: 3 / 6 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •