Oldal: 4 / 4 ElsőElső ... 234
Eredmény: 31 - 40 (40) összesen
Like Tree7Likes

Téma: NL20 AQ TP vs river overbet

  1. #31
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 12. 03.
    Hozzászólások
    1.486

    Alapbeállítás

    Idézet misirulez eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tökjó mindenki mindenkivel egyet ért, csak azt felejtsd el, hogy az abc játék 4-6bb/100-ra képes, mert ez nem igaz ennél sokkal-sokkal többre.
    Rendben elhiszem, de ha sima ABC játékot játszol, akkor nem leszel jobb azoknál akik szintén ezt játsszák. Nekem sikerült NL20 legnagyobb nyerője lennem tavaly ongame-en. Igaz hogy rég limitet kellett volna váltani, ez más tészta. De úgy gondolom hogy azzal sikerült így elverni a mezőnyt, hogy néha olyat is megjátszottam amit más ABC reg nem. Emellett pedig valóban nagyon pontosan spewy mentes tag játékkal.

  2. #32
    Őstag chivasr911 avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 20.
    Hozzászólások
    1.733

    Alapbeállítás

    Idézet misirulez eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Benne vagyok egy fogadásban, hogy tag játékkal hozzak neked 20bb/100 at. Legyen mondjuk 17/14/3.
    ez simán lehet, de akkor egy lazább stattal még többet tudnál hozni, persze mezőny függő, azzal nem értek egyet, hogy nem kellenek a kreatív line-ok, mert ha tényleg +EV, akkor megéri, ennyi. Persze akik nl20-on tolják a 26/24-et azoknak a játéka tele van hibával, és ezért nem nyernek sokat...

    konkrétan ez a hand szerintem hosszútávon +EV, kevesen overbetelnek blöffből, bár tény, hogy flössel nagyon ritkán lesz itt ch a turn, meg nem jó itt overbettel vbetelni, de legtöbben elhinnék(itt is mindenki foldot írt), hogy trükkösen value-zol valamit, ez meg kb range-e teteje volt amit ch-el turn-ön, még ellene is lehet, hogy +-os move, mert set-eket szerintem raisel-ne sokszor

    öszességében azzal egyetértek, hogy sokan egy alapabb játékkal többet nyernének, de attól még szerintem kifizetődőbb kis téten megtanulni kevesebb azstalon, lazább stattal megtanulni nyerni, mint niteskedve összegrindolni pár100 dollár zsebpénzt, aztán meg nl50-nl100-tól visszalépkedni, mert ott már kevés lesz az alap ABC poker(és ez nem azt jelenti, hogy 100-on nem lehet nyerni 17/14-el, de akik ilyen statokkal játszanak micron, azok biztos hogy nem fognak nyerni)
    Utoljára módosítva: chivasr911 által: 2013. 03. 21. 18:02
    gyrv84 likes this.
    "Eredményesen pókereztem, mert szerencsejátékban stratéga vagyok, de abba hagytam, mert 100x megbízhatatlanabb mint a rulett..."

  3. #33
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Hozzászólások
    76

    Alapbeállítás

    Turn bet, így river fold. Ha káró A van nálad akkor raise allin senki fejében fordult meg, csak az enyémben? Elég nagy FE-k lenne.

  4. #34
    Őstag möster avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 08.
    Hozzászólások
    1.822

    Alapbeállítás

    Idézet AtitoMoreno eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Turn bet, így river fold. Ha káró A van nálad akkor raise allin senki fejében fordult meg, csak az enyémben? Elég nagy FE-k lenne.
    riveren mi értelme az allin-nak?

  5. #35
    Őstag chivasr911 avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 20.
    Hozzászólások
    1.733

    Alapbeállítás

    hogy reppeljük a nut flusht, amit turnön nem beteltünk trükkösen
    "Eredményesen pókereztem, mert szerencsejátékban stratéga vagyok, de abba hagytam, mert 100x megbízhatatlanabb mint a rulett..."

  6. #36
    Őstag möster avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 08.
    Hozzászólások
    1.822

    Alapbeállítás

    Idézet chivasr911 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    hogy reppeljük a nut flusht, amit turnön nem beteltünk trükkösen
    és hogy dobassuk az esetleges blöfföket? értem?

  7. #37
    Team Hero S0nnyB1ack avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 25.
    Hely
    Ózd
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Elèg sok "trükk" volt màr ebben a handben

  8. #38
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Idézet AtitoMoreno eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Turn bet, így river fold. Ha káró A van nálad akkor raise allin senki fejében fordult meg, csak az enyémben? Elég nagy FE-k lenne.
    kicsit deepebben jó lenne, bár flöss többnyire betel a turnon, szóval több hero call-t kapnánk így.

  9. #39
    PA addict Gaabeesz avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 27.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    2.069

    Alapbeállítás

    Idézet misirulez eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Benne vagyok egy fogadásban, hogy tag játékkal hozzak neked 20bb/100 at. Legyen mondjuk 17/14/3.
    Erre azért én is nagyon kíváncsi lennék, hogy a mostani mezőnybe ezt tudnád-e hozni hosszútávon egy sima ABC, TAG játékkal.

    http://www.pokertableratings.com/abs...rch/RAIDERDUCK
    Ez pedig egy 3éve elmúlt minta, szerintem közel nem ilyen mezőny volt, mint most
    Utoljára módosítva: Gaabeesz által: 2013. 03. 22. 10:08

  10. #40
    Lelkes újonc MrCharger426 avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 21.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    72

    Alapbeállítás

    hát én ezt se így se -val nem dobnám el de lehet CS vagyok egy "normális" játékos nem szalad a turnön elmulasztott valuebetjéért ilyen módon sztem hacsak nem láttunk már tőle ilyet... ennek így nagyon blöff szaga van
    Utoljára módosítva: MrCharger426 által: 2013. 03. 22. 12:01
    Az élet olyan mint a póker. Nem mindig azokat a lapokat kapod amiket szeretnél de mindegyikből ki kell hoznod a maximumot és legjobb tudásod szerint kell eljárnod!

    Az legyen veled!

Oldal: 4 / 4 ElsőElső ... 234

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •