Oldal: 4 / 5 ElsőElső ... 2345 UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (42) összesen
Like Tree34Likes

Téma: URnotINdanger2 interjú

  1. #31
    Fanatikus tag TiffanyMills5925 avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 05.
    Hozzászólások
    295

    Alapbeállítás

    ha pókerből szednék össze akkora rollt, akkor bemernék ülni igen... mert akkor a tudásom is meglenne hozzá már.. viszont ami itt megy az nagyon gáz.. merek alkotni egy véleményt, erre egy valaki beszól lásd ez esetben ez a mókus.. és már is likeolja a tirexke a kis beszólását... ezzel bosszulod meg,h nem tetszenek a cash games butuska feladványaid? őszintén?
    pár hónapja beszéltem bigacsigával és azt hiszem erről beszélt mikor elmondta,h olyan emberkéket tesznek meg team pronak akiknek messze közük nincs a dolgokhoz és sértőek is mellé ... lassan én is erre a véleményre jutok.

  2. #32
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Idézet MrChaotic eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egyébként Bélabácsinál többet senki nem foglalkozik elemzéssel mégis évekig tartott nála a downswing.
    "Gondolom te órára pontosan tudod, hogy mennyit. Oszd meg velünk eme rendkívüli fontossággal bíró infót."
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  3. #33
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627
    bakyka likes this.
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  4. #34
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Idézet TiffanyMills5925 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    pár hónapja beszéltem bigacsigával és azt hiszem erről beszélt mikor elmondta,h olyan emberkéket tesznek meg team pronak akiknek messze közük nincs a dolgokhoz és sértőek is mellé ... lassan én is erre a véleményre jutok.
    lol, ezt muszáj volt:

    blog_pic454677076323.jpg
    bakyka, Pat, Zsoltika01 and 1 others like this.
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  5. #35
    PA addict castor11 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 26.
    Hely
    Bécs
    Hozzászólások
    3.946

    Alapbeállítás

    Van pár nagyon jó mondat ebben az interjúban.
    Nagyképűzni meg mákernek titulálni könnyen lehet ezeket az embereket, de mi lenne, ha valaki utánuk csinálná ezeket. Ha meg nincs gondja az anyagiakra, azért ne legyen már a megtestesült gonosz. Tett azért, hogy így legyen. A lehetőség adott...
    Stay hungry, stay foolish!
    Ha én rng lennék, a milliónyi outból egyet csak leraknék....

  6. #36
    Őstag NovaTerra avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 02.
    Hozzászólások
    1.101

    Alapbeállítás

    Idézet castor11 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Van pár nagyon jó mondat ebben az interjúban.
    Nagyképűzni meg mákernek titulálni könnyen lehet ezeket az embereket, de mi lenne, ha valaki utánuk csinálná ezeket. Ha meg nincs gondja az anyagiakra, azért ne legyen már a megtestesült gonosz. Tett azért, hogy így legyen. A lehetőség adott...

    Ő, izé, szerintem a hozzászóló úgy értette, hogy gazdag családba született és nyilván nem azonos eséllyel indult, mint például egy caracasi szegénynegyedbe született. De mondhatnánk akár egy átlag magyar családot is.

  7. #37
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 06. 03.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    317

    Alapbeállítás

    Idézet NovaTerra eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ő, izé, szerintem a hozzászóló úgy értette, hogy gazdag családba született és nyilván nem azonos eséllyel indult, mint például egy caracasi szegénynegyedbe született. De mondhatnánk akár egy átlag magyar családot is.
    Igen, jól érted, én úgy értettem a hozzászólásom, hogy nem volt soha gondja a pénzre. Gondolom azért volt magántanuló is, mert olyan családból származik, akik inkább fizetnek egy egész külön tanári kart. Na erre értettem, hogy így könnyen lennék én is laza, hogy soha nem kellene gondolkoznom a munkahely-keresésen. A pókeres tudását nem vitattam, mert egyrészt nem ismerem a játékát, csak az eredményeiből villantott fel a cikk párat. De nyilván nem azért játszik azon a szinten, ahol, mert nem érti a matematikai hátteret csak marha sok pénze van... (Az a játékos inkább Guy Laliberté, bár állítólag ő is sokat fejlődött, miközben elköszönt egy pár millió dollártól. Hiába no, a tudásnak ára van... :-) )
    My Daddy can bluff your Daddy

    "Mivel én jó játékos vagyok, nem szorulok arra, hogy mákoljak a riveren"

  8. #38
    Team Hero Katzorka avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 26.
    Hozzászólások
    194

    Alapbeállítás

    Nekem nagyon tetszik a felfogása a srácnak, de a hsz-ek alapján kevesen osztják a véleményem
    Főleg ezt a részt emelném ki:
    "Amikor pókerezek, azt sem igazán a pénzért teszem. Persze a session után, ha sokat nyertem, örülök neki nagyon, mivel ez azt jelenti, hogy jól ment. Számomra azonban ez is inkább mások legyőzéséről szól. Nagyon versengő szellem vagyok, a legjobb játékosok legyőzése többet jelent számomra, mint hogy pénzt keressek. Persze a pénz is nagyon jó. Járulékos haszon, így mondanám."

    Szerintem ez egy nagyon jó megközelítése a póker-pénz kapcsolatnak.

    TiffanyMills5925: nevetséges a megközelítésed a dolgokhoz. Nincs érdembeni különbség, hogy te most 50$-ból kezded vagy "zsebpénz" 5000$-ból. Más limiteken játszhatsz vele kb ennyi, de rövid idő alatt lehet változtatni rajta. Lásd 10$ to 100000$ challengek.. Minden tudás, hozzáállás és tehetség kérdése.
    Egyébként ez az arc van annyira okos, hogy az életbe ne kelljen fizikai munkát végeznie. Mikor becsődölt a pókerrel, starcraftozni állt, ami nem mellesleg szintén pénz keresésre is alkalmas, ha magas szinten űzöd. Ja és ott is arra törekedett, hogy a legjobbak közé kerüljön.
    bakyka, Pat and Zsoltika01 like this.

  9. #39
    PA addict castor11 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 26.
    Hely
    Bécs
    Hozzászólások
    3.946

    Alapbeállítás

    Nem személyeskedni akartam. Kicsit negatívnak érzem az általános hozzáállást. Kicsit elvarázsolt arcnak tűnik, de ahogy ő mondta a "degeneráltaknak" van előnyük is bizonyos területeken
    bakyka likes this.
    Stay hungry, stay foolish!
    Ha én rng lennék, a milliónyi outból egyet csak leraknék....

  10. #40
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 09. 19.
    Hozzászólások
    40

    Alapbeállítás

    Isildur-t gyökerezi, holott csak rá kell nézni a tagra és máris kiderül h ki a gyökér valójában ...

Oldal: 4 / 5 ElsőElső ... 2345 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •