Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123
Eredmény: 21 - 26 (26) összesen
Like Tree11Likes

Téma: A bwin.party csökkenti marketing kiadásait és a szabályozott piacok felé fordul

  1. #21
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Hely
    Nagyatad
    Hozzászólások
    2.431

    Alapbeállítás

    Nesztek baz'meg, úgyérzem célt értek az átkozódásaim! Majd legközelebb kétszer is meggondoljátok, hogy kitől akartok "számlakezelési" díjat szedni! B*zibanda!
    "Az tény, hogy változik a világ, de, hogy a mikro szinten is ez agresszív cbet postflop megy azért ez durva."

    "Akkor minek az ante magyarázd már el? hogy gyorsabban fogyjon a zsetonom? tehát 2 9 különböző színnel megadok mert cassa mániás vagyok(játékkényszer),gyakorlatilag az ante korszakban nincs játék "leszarombebaszom".És különben is ha ante- t hallok vak allin minden leosztásnál oszt lehet játszani."

  2. #22
    Póker orákulum ivan41 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 09.
    Hozzászólások
    11.427

    Alapbeállítás

    Én azt nem értem, hogy az akadémia miért vitte ide a starsról a házi bajnokság játékát?
    Dinicsek and benczy like this.
    Nem igazán szeretek chipleader lenni, nincs lehetőségem a duplázásra...

    A mosónők korán, a pókeresek a riveren halnak meg. ( By Attila József )

    http://www.pokerakademia.com/hirek/e...kartyas_kepek/

    Az oldal alján további linkek a cikkeimhez.

  3. #23
    PA addict Gaabeesz avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 27.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    2.069

    Alapbeállítás

    Szánalmas egy banda.
    azért kíváncsi leszek én is a jövőre..

  4. #24
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 09. 08.
    Hozzászólások
    287

    Alapbeállítás

    Nekem sem a szívem csücskei. Sőt!
    Örülök is ennek a hírnek és tiszta szívemből ellenük drukkolok.

    Évek óta top 4-5 pokrteremben vannak és a szoftverük minden általam ismert szoftverné szarabb, pedig játszok ezen kívül 5 hálózaton és játszottam olyanon is ami már megszűnt!
    Múlt hónapban 50K handet toltam le itt. (sajnos muszály volt mert rengeteg bwin pontom itt ragadt még az ongameről és kellett hozzcsapnom még valaemmyit hogy értelemsen tudjam elkölteni) Folyamat alap tilthangulattal a szoftver miatt! A support meg nem válaszol!!! Mi ez egy vezető pokeroldalnál???

    Remélem tovább csökken a forgalmuk és végül 0-ra esik! Hátha a többi terem levonja a következtetést és eszükbe se jut majd a szó : szegregáció!

  5. #25
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 09. 19.
    Hozzászólások
    40

    Alapbeállítás

    Az munka ...

  6. #26
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 01. 04.
    Hozzászólások
    290

    Alapbeállítás

    Valojaban ha jol ertem azert teljesit rosszul a party.bwin mert minden erejuket a fuzioba aldoztak ezert masra nem koncentraltak annyira....valojaban a party.bwin most ott tart ahol a party tartott egyedul a bwin nelkul ha jol latom a szamokat kb 1 eve....

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •