Oldal: 20 / 26 ElsőElső ... 101819202122 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 191 - 200 (254) összesen
Like Tree33Likes

Téma: Fifty50 a Starson - TornadoPro

  1. #191
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 02. 08.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    115

    Alapbeállítás

    Session közben nem szoktam nézegetni a rollomat nagyjából érzem azt hogy ez most jó vagy rossz session lesz. A végén viszont letaglóz egy 12 versenyből álló session ahol 4 versenyt hozok itm-be a legtöbb 1200 zsetonnal, mindezt 1,5$on. És ezt megcsinálom 3x egy nap. Ennél rosszabbul 1,5$on nem mehet mint tegnap, hátha jön egy kis upp már, rámférne. Kár hogy nem kívánságműsör.

    Nem mehetek le 25centre mert a goldstar majdnem megvan, most adjam fel a kapujában? Inkább a halál!
    Utoljára módosítva: TornadoPro által: 2013. 03. 23. 09:59

  2. #192
    Őstag JuhaAasz avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 03.
    Hozzászólások
    1.394

    Alapbeállítás

    Idézet TornadoPro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Session közben nem szoktam nézegetni a rollomat nagyjából érzem azt hogy ez most jó vagy rossz session lesz. A végén viszont letaglóz egy 12 versenyből álló session ahol 4 versenyt hozok itm-be a legtöbb 1200 zsetonnal, mindezt 1,5$on. És ezt megcsinálom 3x egy nap. Ennél rosszabbul 1,5$on nem mehet mint tegnap, hátha jön egy kis upp már, rámférne. Kár hogy nem kívánságműsör.

    Nem mehetek le 25centre mert a goldstar majdnem megvan, most adjam fel a kapujában? Inkább a halál!
    az ne várd, hogy kéthetente fogsz kapni isten mód up-ot

  3. #193
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 02. 08.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    115

    Alapbeállítás

    Beültem hyper-turbo 6maxozni és egy kicsit kozmetikáztam a tegnapi bukón. Már kezdek hozzászokni hogy 12 napja a rollom 380 és 420 között mozog, de egyszer úgyis jön majd az áttörés. Be kell törni ezt az 1,5$t valahogy. mindenesetre ha upp halvány szikráját felfedezem akkor megyek fel 3,5$ra.

  4. #194
    Őstag JuhaAasz avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 03.
    Hozzászólások
    1.394

    Alapbeállítás

    Idézet TornadoPro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Beültem hyper-turbo 6maxozni és egy kicsit kozmetikáztam a tegnapi bukón. Már kezdek hozzászokni hogy 12 napja a rollom 380 és 420 között mozog, de egyszer úgyis jön majd az áttörés. Be kell törni ezt az 1,5$t valahogy. mindenesetre ha upp halvány szikráját felfedezem akkor megyek fel 3,5$ra.
    és 3,5$-ra érve hirtelen átmegy az up az ellentétjébe...nem valami jó elképzelés lesz ez szerintem

  5. #195
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 02. 08.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    115

    Alapbeállítás

    Akkor kiváncsian várom a véleményedet hogyan csináljam Ezek szerint ha most 1,5$ bukóbol átmegyek 3,5$ra akkor jön az upp?
    Innen szeretnék gratulálni egyik legjobb barátomnak aki tegnap Headsuppot vívott acoimbrával 2,5$ 180ason

  6. #196
    Őstag JuhaAasz avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 03.
    Hozzászólások
    1.394

    Alapbeállítás

    Idézet TornadoPro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Akkor kiváncsian várom a véleményedet hogyan csináljam Ezek szerint ha most 1,5$ bukóbol átmegyek 3,5$ra akkor jön az upp?
    Innen szeretnék gratulálni egyik legjobb barátomnak aki tegnap Headsuppot vívott acoimbrával 2,5$ 180ason
    én nem tudok helyeset mondani neked, csak ez, hogy ha érzed az up legkisebb jelét fellépsz ez egyszerűen hülyén hangzik. szerintem még told nyugodtan az 1,5$t. vagy megpróbálhatod a 3,5$-t de fele annyi asztalon nagyobb figyelemmel. Annak ellenére, hogy a rohadt nagy upnak köszönhetően szép pénzre tettél szert, lehet nem vagy elég stabil még ide 1,5$ra se.
    nemtudom

  7. #197
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 02. 08.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    115

    Alapbeállítás

    Az a nagy upp abból állt, hogy 55%ban nyertem az allineket. Már 45%os allin nyeréssel plusszos a sessionom majdnem mindig. Kevés asztalon játszok 9-12 között már egy hete és az ellenfeleimet figyelem közben. A session végére majdnem mindenkiröl van jegyzetem az asztaloknál. Passz nem tudom mi lehet a baj, sokat elemzek mégis úgy érzem, hogy aki éketében először játszik is jobb nálam

  8. #198
    Fu
    Fu nem elérhető
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 10. 02.
    Hozzászólások
    231

    Alapbeállítás

    sztem vagy az van h szimplán iszonyaz peches vagy most, vagy egyszerűen már túl sokat foglalkozol azzal h figyeled a többieket és a józan apraszti eszed elé helyezed , vagyis túlkombinálod a játékot, velem is volt ez egy időben h rájöttem h néha nagyon túlbonyolítom a dolgokat és nlha a legegyszerűbb megoldás a leghelyesebb, az h sokat buksz AA-val az pech kérdése nem tudás kérdés. 1,5-ön sztem fölösleges keménykedni, főleg az elején mert úgyis kiszórják egymást.igazából az eléggé gyengus mezőny

  9. #199
    Fáradhatatlan grinder The Trooper avatara
    Csatlakozott
    2013. 02. 18.
    Hozzászólások
    654

    Alapbeállítás

    mennyi kell még a goldstarhoz?

  10. #200
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 11. 28.
    Hozzászólások
    329

    Alapbeállítás

    hogy állsz? hogy sikerült a tegnap? Goldstar?

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •