Oldal: 4 / 15 ElsőElső ... 2345614 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (147) összesen
Like Tree318Likes

Téma: Cikk az Origón az online pókerről - 2013.03.21.

  1. #31
    Team Hero S0nnyB1ack avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 25.
    Hely
    Ózd
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Idézet chubbyhun eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Jó lenne elfogadtatni, hogy a póker tudás alapú, remélem nyersz a partiban. Azt ne feledd, itt az ellenfél léphet szabálytalant is...
    ??????

  2. #32
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Nem látom a pozitív hozamát egy ilyen cikknek.
    Aki buta, mint a kommentelők többsége, az úgyis azt fogja hinni, hogy kamu az egész, vagy szerencsejáték, meg egyebek.
    Aki értelmes, annak nem kell egy cikk hozzá, hogy megértse mi, meg hogy zajlik ebben a bizniszben.
    Szóval nem hiszem, hogy véleményt formálna, csak felhívja az illetékesek figyelmét arra, hogy mennyit keresnek a pókeresek.
    kukiszabi likes this.
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  3. #33
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

    Alapbeállítás

    A bemásolt kommentek jól mutatják, hogy pl az én ismeretségi körömben miért tudja mindenki úgy hogy XY munkát végzek OTTHONRÓL, és nem pedig pókerezek...
    Fix betanult szövegem van már előre ismerem a kérdéseket is amiket kapni szoktam. A kedvencem: "és jól fizetnek?"
    L.T., BelaKecske, Greyboy and 3 others like this.

  4. #34
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Nálunk Nagyfater a legjobb, kva jó arc meg imádom egyébként, de ő a pókerjátékost (azaz engem) a zsebtolvajjal azonosít, ugyanis mások pénzét veszem el

    egyébként én sem nagyon értem még mire volt jó ez a cikk, de gondolom Frici sem hülye azért és tudja, hogy mit, miért csinál és remélem, hogy haszna lesz belőle, nem kára.
    erikkke likes this.

  5. #35
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    Idézet BelaKecske eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nálunk Nagyfater a legjobb, kva jó arc meg imádom egyébként, de ő a pókerjátékost (azaz engem) a zsebtolvajjal azonosít, ugyanis mások pénzét veszem el

    egyébként én sem nagyon értem még mire volt jó ez a cikk, de gondolom Frici sem hülye azért és tudja, hogy mit, miért csinál és remélem, hogy haszna lesz belőle, nem kára.
    Frici mondta hogy igazából miért tette, no offense de ez inkább ez ő érdekeit szolgálja és nem az egész pókerközösségét, szerintem ettől függetlenül ez a cikk nem árt és nem is használ az online pokinak. Szimplán megint van valamin csámcsogni egy hétig az átlagpolgárnak..
    ettől függetlenül a spekuláns is zsebtolvaj mivel valaki pénzét veszi épp el azzal hogy short-ol pl egy adott piacot, ha nagyon szélsőségesen nézzük, mindenki zsebtolvaj valahol, mert ha a Mekibe dolgozol te ellopod annak a kifőzdésnek a pénzét aki a Meki miatt csődbement, és ha te épp pl. dolgozol egy akármilyen Tesco-ban akkor te zsebtolvaj vagy mert ellopod annak a kisvállalkozó/termelő/stb pénzét aki a tesco miatt szegényedik el, ésígytovább ésígytovább...

  6. #36
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Ennyi erővel a pék is zsebtolvaj.
    Az éhes ember pénzét veszi el.

    Ott kaját kap az ember a pénzéért, itt meg szórakozást.
    fejes1988, Fedayn72, Tir-X and 2 others like this.
    Ami nem öl meg, az idegileg felb@sz!

  7. #37
    Őstag dr.drogba avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 17.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    1.273

    Alapbeállítás

    Idézet misirulez eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A bemásolt kommentek jól mutatják, hogy pl az én ismeretségi körömben miért tudja mindenki úgy hogy XY munkát végzek OTTHONRÓL, és nem pedig pókerezek...
    Fix betanult szövegem van már előre ismerem a kérdéseket is amiket kapni szoktam. A kedvencem: "és jól fizetnek?"
    Privátba elküldhetnéd a szöveget,mert engem is állandóan kérdezgetnek.
    Hátha hasznát veszem.

  8. #38
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Idézet Maxxxika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ennyi erővel a pék is zsebtolvaj.
    Az éhes ember pénzét veszi el.

    Ott kaját kap az ember a pénzéért, itt meg szórakozást.
    Na végre egy kommented, amivel teljes mértékben tudok azonosulni :P

    Totál egyetértek.

  9. #39
    Őstag möster avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 08.
    Hozzászólások
    1.822

    Alapbeállítás

    Idézet naggeri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Frici mondta hogy igazából miért tette, no offense de ez inkább ez ő érdekeit szolgálja és nem az egész pókerközösségét, szerintem ettől függetlenül ez a cikk nem árt és nem is használ az online pokinak. Szimplán megint van valamin csámcsogni egy hétig az átlagpolgárnak..
    ettől függetlenül a spekuláns is zsebtolvaj mivel valaki pénzét veszi épp el azzal hogy short-ol pl egy adott piacot, ha nagyon szélsőségesen nézzük, mindenki zsebtolvaj valahol, mert ha a Mekibe dolgozol te ellopod annak a kifőzdésnek a pénzét aki a Meki miatt csődbement, és ha te épp pl. dolgozol egy akármilyen Tesco-ban akkor te zsebtolvaj vagy mert ellopod annak a kisvállalkozó/termelő/stb pénzét aki a tesco miatt szegényedik el, ésígytovább ésígytovább...

    megyek, fel is adom magam...

  10. #40
    Őstag JuhaAasz avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 03.
    Hozzászólások
    1.394

    Alapbeállítás

    azokkal az emberekkel kár foglalkozni szerintem akik emiatt tönkremennek...senki se mondta nekik, hogy az összes fizetésüket, megtakarításukat stb-t játszanak el. pl én is csak a megélésen kívűli pénzeimből szoktam olykor olykor pókerezni.

    nekem is mondogatták, hogy nem lesz jó vége a játékgépezésnek, de ahhoz, hogy végleg szakítsak vele, magamnak kellett rájönni és tenni érte!! és végül rájöttem és tettem. pókerben rájöttem (minő véletlen ), hogy tanulni kell ha pénzt akar az ember látni belőle, csak még tenni nem sikerült érte

    még mielőtt valaki egy orbitális nyomoréknak tartaná az első mondat alapján, annyival kiegészíteném, hogy azokra az emberekre értem, akik cselekszik ezt maguknak, ellenben nagyon is sajnálom, és szomorúnak vélem, ha emiatt családok megélhetése kerül veszélybe, gyerekek normális körülmények között felnövése etc etc etc
    orbitor, Tir-X, erikkke and 1 others like this.

Oldal: 4 / 15 ElsőElső ... 2345614 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •