Oldal: 5 / 15 ElsőElső ... 34567 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 41 - 50 (147) összesen
Like Tree318Likes

Téma: Cikk az Origón az online pókerről - 2013.03.21.

  1. #41
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Idézet zenki1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ps team online bukása utána szívesen eladná már magát valakinek : ezek a nagy tervei az ilyen cikekkel xD
    és akkor mi van, ha ezek a tervei? Ő legalább ambíciózus, és nem abból áll az élete, hogy névtelenül, másokat szapul online fórumokon, és azt gondolja magáról, hogy mekkora f@sza gyerek, mert oda mondott valamit egy olyan embernek, aki már elért valamit az életében.
    fejes1988, bakyka, Pat and 3 others like this.

  2. #42
    Tag pennywise avatara
    Csatlakozott
    2011. 10. 18.
    Hozzászólások
    137

    Alapbeállítás

    Szoval tomoren! Ez az origos cikk azt jelenti Friciricsinek, amit a hotdogos parade jelentett bigacsiganak! Okaj!

  3. #43
    Őstag jak1 avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 30.
    Hozzászólások
    1.399

    Alapbeállítás

    Idézet zenki1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ps team online bukása utána szívesen eladná már magát valakinek : ezek a nagy tervei az ilyen cikekkel xD

    Igen, éleslátásod most sem hagy cserben! Eladná magát, mint ahogy az a sok banki- vagy éppen multinacionális felsővezető a fizetésért, a sportolók a reklámokban, vagy éppen egy jól menő vállalkozó az ügyfeleinek.

    Borzasztó szánalmasak ezek a milliárdosok!!!! Végre valaki, aki megmondja a frankót!!

    Javaslom dőlj hátra a kisszobádban, kulcsold össze a kezed a tarkódon és büszkén mondd az éterbe, hogy "IGEN, ÉN NEM ADTAM EL MAGAM!"!

    Cserébe kívánom neked, hogy sose legyen alkalmad...
    forzadani3 and pennywise like this.

  4. #44
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    Most komolyan ebben az országban mégis milyen reakciókat válthatna ki egy ilyen cikk az emberek nagy részéből, mint amiket látunk az írás alatt, vagy egy - két embertől ebben a topicban?

    Mit várunk itt a buta, primitív, mocskolódó, csőlátású, begyöpösödött, maradi, irigy, cinikus, megkeseredett, fantáziátlan, okoskodó, értetlen, "na majd én megmondom, de közbe' szart se tudok" emberektől?

    Teljesen tipikus kendőzetlen magyar habitus, hozzáállás, vélemény nyilvánítás, viselkedés. "Ha már nekem szar akkor a másiknak is legalább legyen annyira szar vagy ha lehet még jobban", szerintem itt ezt sokan ismerik.. De tenni érte, hogy esetleg a 0 alatt lévő életszínvonala megváltozzon, és kihúzza a főnöke seggéből az orrát aki havi 80 ezret nagy kegyesen odadob neki mint egy kutyának a csontot, ahhoz már kevés. Sokkal egyszerűbb leszólni a másikat, cikkek alatt fröcsögni, haszontalannak, hülyének nézni a másikat, fórumokon odaszólogatni, stb.

    Aki meg itt arról beszélt, hogy ki adott el kit vagy kit nem, azzal kapcsolatban teljesen biztos vagyok, hogy negyed annyi pénzért is boldogan adná el magát akárkinek és akármiért is cserébe, mint amilyen összegek azokban a körökben forognak, ahol pl. Frici is mozog. És ezt legbelül ő(k) is nagyon jól tudja magáról.

    Semmin nem kell meglepődni. Papírforma. A cikk megírásának a pillanatában már a nyakamat mertem volna rá tenni, hogy ezek lesznek a vélemények, amik. Pfejj. Hányinger.
    Utoljára módosítva: Galambos Tarzan által: 2013. 03. 23. 15:37
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

  5. #45
    PA addict zoltanh avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 16.
    Hozzászólások
    3.888

    Alapbeállítás

    11. santana3000 2013.03.23. 09:38Láttam már olyan pókerest aki a 1000 USD -s beülő asztalokról szépen visszaült a 15 USD-s asztalokra.
    De ez még a jobbik eset.

    Újabb és újabb jól képzett fiatal játékosok seregei jönnek az Internetes oldalakra , úgyhogy nem biztos , hogy ez a foglalkozás egy életre szól. Ezek szépen kiszorítják majd a régieket.

    De addig is élvezzük a problémát

    10. Thor911 2013.03.22. 18:37
    Valóban van akinek bejön ez a dolog.
    Az viszont vicc hogy a NAV kéri a jussát de ugye elméletileg tiltott
    Tehát ha bevallod és adót fizetsz akkor még meg is büntethetnek!
    erikkke likes this.

  6. #46
    Őstag NovaTerra avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 02.
    Hozzászólások
    1.101

    Alapbeállítás

    Origon, ha elolvassa az ember bármely cikknél a kommenteket, akkor meglepően hasonlóak. Mindig trollkodnak, szidják vagy védik a kormányt és úgy 3 kommentelőből kettő egymásnak is beszól.

  7. #47
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    ez nem csak az origón van így, ahol 10ből 8 bármin, ahol kommentelni lehet.

  8. #48
    Team Hero S0nnyB1ack avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 25.
    Hely
    Ózd
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Idézet Galambos Tarzan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Most komolyan ebben az országban mégis milyen reakciókat válthatna ki egy ilyen cikk az emberek nagy részéből, mint amiket látunk az írás alatt, vagy egy - két embertől ebben a topicban?

    Mit várunk itt a buta, primitív, mocskolódó, csőlátású, begyöpösödött, maradi, irigy, cinikus, megkeseredett, fantáziátlan, okoskodó, értetlen, "na majd én megmondom, de közbe' szart se tudok" emberektől?

    Teljesen tipikus kendőzetlen magyar habitus, hozzáállás, vélemény nyilvánítás, viselkedés. "Ha már nekem szar akkor a másiknak is legalább legyen annyira szar vagy ha lehet még jobban", szerintem itt ezt sokan ismerik.. De tenni érte, hogy esetleg a 0 alatt lévő életszínvonala megváltozzon, és kihúzza a főnöke seggéből az orrát aki havi 80 ezret nagy kegyesen odadob neki mint egy kutyának a csontot, ahhoz már kevés. Sokkal egyszerűbb leszólni a másikat, cikkek alatt fröcsögni, haszontalannak, hülyének nézni a másikat, fórumokon odaszólogatni, stb.

    Aki meg itt arról beszélt, hogy ki adott el kit vagy kit nem, azzal kapcsolatban teljesen biztos vagyok, hogy negyed annyi pénzért is boldogan adná el magát akárkinek és akármiért is cserébe, mint amilyen összegek azokban a körökben forognak, ahol pl. Frici is mozog. És ezt legbelül ő(k) is nagyon jól tudja magáról.

    Semmin nem kell meglepődni. Papírforma. A cikk megírásának a pillanatában már a nyakamat mertem volna rá tenni, hogy ezek lesznek a vélemények, amik. Pfejj. Hányinger.
    Best comment ever.

  9. #49
    Fanatikus tag Corey avatara
    Csatlakozott
    2012. 08. 26.
    Hozzászólások
    353

    Alapbeállítás

    A legtöbb magyar ember -élen az origós kommentelőkkel- valószínűleg a saját anyját is eladná, ha annyi pénzt kapna érte, amennyit a 100 legjobb magyar online pókeres keres meg egyetlen hónap alatt. Pont nekik/nekünk kellene szégyellni, hogy miből keresünk pénzt? Tudásalapú játék, ahol a legjobbak nyernek. Edzők oktatják, könyvek százait írják róla, létezik bankrollmenedzsment, stb.
    A szülők úgyis ellenezni fogják eleinte, de a legtöbbjük azt is ellenzi, hogy művész, zenész vagy sportoló légy. Később pedig pont ők lesznek a legbüszkébbek rád. És ez jól is van így, hisz csak féltenek.
    A nagyszülők, idősek meg nem tudják miről van szó, valószínűleg már nem is akarják tudni! Lehetsz bróker, xy menedzser, PR-os, pókeres, egyremegy.
    Amúgy meg nem a kommentelők számítanak egy ilyen cikknél, ők pont a trollkodás/sok szabadidő miatt írnak nem csak origora, hanem mindenhova. A normális vélemény általában normális emberektől származik, ők meg inkább saját közegükben, ismerősökkel beszélik meg az olvasottakat. Információcserére nem alkalmas egyik olyan oldal sem, akik ezt tudják, azok nem koptatják a billentyűzetet feleslegesen. A többség elolvassa és fel fogja fogni, hogy miről van szó. Ez a cikk pedig jó, mert nem ferdít és rendes grindereket mutat be, majd ha pókeres csalásokról írnak, meg családapa eljátszott fizetésével példálóznak, akkor lehet inkább a fejeket vakarni.
    A Friciricses trollkodáshoz: azért azt megnézném, hogy egy élsportoló mennyire érzi úgy, hogy "eladta magát" egy sportszergyártócégnek, vagy egy színész egy filmstúdiónak, vagy az énekes a kiadónak. Közben meg milliók veszik meg a velük reklámozott ruhát, parfümöt, okostelefont, whiskyt, stb-t. Ez az üzlet, a brand. Ne legyünk már buták! Ha mindkét félnek megfelel, akkor semmi gond nincs vele.
    Utoljára módosítva: Corey által: 2013. 03. 23. 17:54
    VJones, Zsipali, L.T. and 9 others like this.

  10. #50
    Őstag tylerhungary avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 25.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.940

    Alapbeállítás

    Idézet Maxxxika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Addig jó nekünk, amíg van olyan balek, aki szerint szerencsejáték.
    Nem biztos, hogy fel kell világosítani a tömegeket.
    jó de azért tenni is kell...
    http://nixonsdad.tumblr.com/

    "qwertibie: nem kell érzelmeket vinni bele
    qwertibie: a poker egy ribanc amugy is"

Oldal: 5 / 15 ElsőElső ... 34567 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •