Eredmény: 1 - 7 (7) összesen
Like Tree1Likes
  • 1 Post By danfiu

Téma: Ujra kezdes sit&go es Mtt...

  1. #1
    Idegen
    Csatlakozott
    2013. 03. 17.
    Hely
    Kolozsvar Romania
    Hozzászólások
    7

    Alapbeállítás Ujra kezdes sit&go es Mtt...

    Sziasztok.Velemeny szeretnek kerni,szerintetek melyik oldalon jatszodjak a PS-on kivul ha 9 asztalon multitable sit&got szeretnek jatszani, estenkent mtt-ket legalabb 5-9 asztalon.Max beulo 11 dolar.Melyen oldalakon vannak halak?Milyen oldalakon van eleg valasztek?Melyik oldal megbizhato?Melyik oldalnak jok a bonuszai,rakeback,firt deposit bonus stb?Minden tanacsot megfogadok.Elore is kosz.Remelem ez a tema nem csak engemet erdekel hanem mast is.Gl az asztaloknal.

  2. #2
    Lelkes újonc MrCharger426 avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 21.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    72

    Alapbeállítás

    én csak PS-on tolom, mást egyszerűen már nem bírok befogadni annyira hozzászoktam egy időben játszottam a Cool Hand Pokeren csak aztán fél év kihagyás után visszamentem és szomorúan tapasztaltam hogy a 20 eurómnak lába kélt.... Írtam a supportnak akik nem válaszoltak... Azóta nem próbálkozom máshol.
    Állítólag itt kevesebb a fish mint más termekben de megbízható. Remélem segítettem.
    Az élet olyan mint a póker. Nem mindig azokat a lapokat kapod amiket szeretnél de mindegyikből ki kell hoznod a maximumot és legjobb tudásod szerint kell eljárnod!

    Az legyen veled!

  3. #3
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 10. 30.
    Hely
    Bogács
    Hozzászólások
    2.283

    Alapbeállítás

    Akkor esetleg FTP?

  4. #4
    Idegen
    Csatlakozott
    2013. 03. 17.
    Hely
    Kolozsvar Romania
    Hozzászólások
    7

    Alapbeállítás

    Hat a FTP mar probaltam.De az igazsag Stars utan nehez kis oldalakon jatszani mert nagyon keves a verseny.A PS-egy bajom van nagyon sok cumi.Rengeteg flip.Es sok pro.Amikor megyen akkor rengeteg pluszt csinalok egy honap alatt,de mikor nem van hogy kethonapig csak cumi...ez nekem kicsit sok.

  5. #5
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet fafej eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hat a FTP mar probaltam.De az igazsag Stars utan nehez kis oldalakon jatszani mert nagyon keves a verseny.A PS-egy bajom van nagyon sok cumi.Rengeteg flip.Es sok pro.Amikor megyen akkor rengeteg pluszt csinalok egy honap alatt,de mikor nem van hogy kethonapig csak cumi...ez nekem kicsit sok.
    Maradj a starson, stabil, éjjel nappal mennek a versenyek rendesen, viszont ha zavarnak a bukószériák, akkor csökkentsd az asztalszámot, így jobban tudsz figyelni apróságokra is, amik adott esetben sokat jelenthetnek. Jegyzetekre gondolok.

    Amúgy az FTP-n tényleg gyengébb a mezőny.

  6. #6
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Tanacs:Mindegy, hogy melyik oldalon jatszol, ha ilyen a mentalitasod, es latszik a hsz-eidbol,hogy nem vagy osszeszedett, kicsit olyN "na jol van uljunk le jatszani, de csak olyan teremben, ahol nincsenek flipek es hosszu cumik". Ilyen nincs PS,kevesebb asztal, fejlodes,turelem-->Siker

  7. #7
    Tag dempat15 avatara
    Csatlakozott
    2009. 08. 11.
    Hely
    Kecskemét
    Hozzászólások
    159

    Alapbeállítás

    nekem is ez jött le..., ha már így állsz hozzá, hogy sok a cumi és nem magadba keresed a hibát, akkor tök mind1 milyen terembe játszol, nem lesznek pozitivumak az élményeid...

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •