Oldal: 6 / 15 ElsőElső ... 45678 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 51 - 60 (147) összesen
Like Tree318Likes

Téma: Cikk az Origón az online pókerről - 2013.03.21.

  1. #51
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 06. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.063

    Alapbeállítás

    Idézet Galambos Tarzan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Most komolyan ebben az országban mégis milyen reakciókat válthatna ki egy ilyen cikk az emberek nagy részéből, mint amiket látunk az írás alatt, vagy egy - két embertől ebben a topicban?

    Mit várunk itt a buta, primitív, mocskolódó, csőlátású, begyöpösödött, maradi, irigy, cinikus, megkeseredett, fantáziátlan, okoskodó, értetlen, "na majd én megmondom, de közbe' szart se tudok" emberektől?

    Teljesen tipikus kendőzetlen magyar habitus, hozzáállás, vélemény nyilvánítás, viselkedés. "Ha már nekem szar akkor a másiknak is legalább legyen annyira szar vagy ha lehet még jobban", szerintem itt ezt sokan ismerik.. De tenni érte, hogy esetleg a 0 alatt lévő életszínvonala megváltozzon, és kihúzza a főnöke seggéből az orrát aki havi 80 ezret nagy kegyesen odadob neki mint egy kutyának a csontot, ahhoz már kevés. Sokkal egyszerűbb leszólni a másikat, cikkek alatt fröcsögni, haszontalannak, hülyének nézni a másikat, fórumokon odaszólogatni, stb.

    Aki meg itt arról beszélt, hogy ki adott el kit vagy kit nem, azzal kapcsolatban teljesen biztos vagyok, hogy negyed annyi pénzért is boldogan adná el magát akárkinek és akármiért is cserébe, mint amilyen összegek azokban a körökben forognak, ahol pl. Frici is mozog. És ezt legbelül ő(k) is nagyon jól tudja magáról.

    Semmin nem kell meglepődni. Papírforma. A cikk megírásának a pillanatában már a nyakamat mertem volna rá tenni, hogy ezek lesznek a vélemények, amik. Pfejj. Hányinger.
    sírva vígad a magyar! ezt a hozzászólást egyébként miért írtad? hogy felnyisd a tudatlanok szemét, és miután mélyen magukba néztek, holnaptól ne legyenek buta, primitív stb. emberek? vagy hogy valamennyire helyre rakd a lelki békédet, mert hiszel a választás lehetőségében? vagy esetleg csak azért, mert sírva vígad a magyar?

  2. #52
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    Idézet pszibu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    sírva vígad a magyar! ezt a hozzászólást egyébként miért írtad? hogy felnyisd a tudatlanok szemét, és miután mélyen magukba néztek, holnaptól ne legyenek buta, primitív stb. emberek? vagy hogy valamennyire helyre rakd a lelki békédet, mert hiszel a választás lehetőségében? vagy esetleg csak azért, mert sírva vígad a magyar?
    Semmi különösebb oka nem volt, csak érdekesnek találtam a témát és leírtam a véleményemet a dologgal kapcsolatban, erre való a fórum.
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

  3. #53
    kry
    kry nem elérhető
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 04. 16.
    Hozzászólások
    1.163

    Alapbeállítás

    negatív kisugárzású /hozzáállású/ fórumtársaimnak küldöm sok szeretettel, ezt a taslást! ty Pitt

    tylerhungary and pszibu like this.

  4. #54
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

    Alapbeállítás

    Idézet JuhaAasz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    lehet egy profi pókeres meg veszi a drága minőségi hazai termékeket
    Lol ezzel nagyon beletrafáltál.
    Mikor minimálbérért robotoltam számolgattam a 200-asokat a zsebemben, hogy hogyan jövök majd ki hó végére pont l..rtam miből milyen terméket veszek csak minél olcsóbb legyen. Ma meg ha bemegyek egy boltba tejet/vajat stb akármit venni élből a magyar zászlós termékeket keresem, és nem nézem az árkülönbséget.

  5. #55
    Team Hero svajcifiu avatara
    Csatlakozott
    2012. 09. 14.
    Hozzászólások
    1.097

    Alapbeállítás

    Idézet misirulez eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Lol .
    Ma meg ha bemegyek egy boltba tejet/vajat stb akármit venni élből a magyar zászlós termékeket keresem, és nem nézem az árkülönbséget.
    Ez igen jó példa volt
    Magyarul a pókeresek, tejben-vajban fürödnek
    naggeri, dr.drogba, bakyka and 3 others like this.

  6. #56
    Lelkes újonc Pszichopeti avatara
    Csatlakozott
    2011. 01. 28.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    63

    Alapbeállítás

    Kissé túlértékelik sokan, hogy a pókeres szubkultúrán kívül hány embert érdekel egy ilyen cikk, hányan olvassák végig és 2 nap múlva hányan emlékeznek még rá...

  7. #57
    Őstag JuhaAasz avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 03.
    Hozzászólások
    1.394

    Alapbeállítás

    Idézet misirulez eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Lol ezzel nagyon beletrafáltál.
    Mikor minimálbérért robotoltam számolgattam a 200-asokat a zsebemben, hogy hogyan jövök majd ki hó végére pont l..rtam miből milyen terméket veszek csak minél olcsóbb legyen. Ma meg ha bemegyek egy boltba tejet/vajat stb akármit venni élből a magyar zászlós termékeket keresem, és nem nézem az árkülönbséget.
    erről van szó sajna én is az olcsóságra megyek, de ha jobban keresnék, inkább a hazai termelők termékeit vásárolnám. csak ott van egy HA

  8. #58
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 08. 09.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    337

    Alapbeállítás

    Egy masszív, nyerő grinder valójában igenis jót tesz a nemzetgazdaságnak, hiszen hozza be a valutát az országba, és itt költi el a pénzét. Hiszen elsősorban külföldi hobbijátékosoktól nyer lóvét.

    Szóval nem lenne hülyeség 1millió magyart szolid reggé képezni, csak ahhoz kéne 50 millió külföldi hobbijátékos is.
    ...Kínát és USÁ-t az online póker piacra!
    forzadani3 and pszibu like this.

  9. #59
    PA addict Zsipali avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 15.
    Hozzászólások
    2.372

    Alapbeállítás

    "a megélhetési pókeresek 100 ezer és 300 ezer forint között, az alsó és középtéteken játszók - akik már profiknak mondhatók - pedig 400 ezer és egymillió forint között keresnek havonta. "A nagyon jó játékosok, akik már magas tétekkel játszanak, akár havi egy- és hárommillió forint közötti összeget is összeszedhetnek."
    De mennyit buknak?

  10. #60
    Tag nyehehe avatara
    Csatlakozott
    2011. 02. 04.
    Hely
    nincs
    Hozzászólások
    170

    Alapbeállítás

    szerintem azért alapvetően inkább pozitív a cikk, mint negatív, bár olyan tipikusan, figyelemfelkeltően lett megírva, és át is jön az újságíró negatív véleménye. Az, hogy tele van hibákkal, az mondjuk elég para.

Oldal: 6 / 15 ElsőElső ... 45678 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •