Oldal: 21 / 26 ElsőElső ... 111920212223 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 201 - 210 (254) összesen
Like Tree33Likes

Téma: Fifty50 a Starson - TornadoPro

  1. #201
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 02. 08.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    115

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    A goldstarhoz 550vpp kellene még. Meg lehetne csinálni, de nagyon sokat kellene grindelnem hozzá és pont egy ilyen szép bukó közepette nem szeretnék 30 asztalozni. Amikor bukó van akkor nem szeretek írni a topicomba mert csak még jobban lehúz. Ma még nem játszottam a tegnapi nap után kicsi pihanőt rendeltem el magamnak. Fogamlam sincsen mit csinálhatok rosszul, de az elmúlt 700 versenyemben 25%ban nyerek mutatást. az elmúlt 20 órában csak elemeztem kb 50 handet átnéztem és 15 versenyemet a wizzardal.
    A kieső handjeim 95%ában jó döntést hoztam, amiket átnéztem. Játékilag úgy gondolom verem a 1,5$os mezőnyt.

    Tegnap beültem pár mtt versenyre is és mtsng 90fősekre 1,5$os limiten. Egy itm sem jött össze sőt még csak stacket sem tudtam építeni. Olyan emberek ejtenek ki a játékból aki meggyőződésem, hogy ki akarnak esni a versenyből és mindent el is követnek hogy kiessenek, pechjükre pont a balek tornado az ellenfelük aki meg nyerni akar csak nem tud

    2 napon belül eldöntöm, hogy megcsinálom e a goldstart. mivel az upp legkisebb szikráját sem látom az alagút végén lehet hogy fel kell adnom a challenget, mert az sem jó hogy mondjuk egy downban 100$t fizetnék a goldstarért.


    Ez pedig a tegnapi legutolsó handem volt egy mtsng 45fős 1$oson. Ezután úgy döntöttem nem nevezek tovább és nem égetem a pénzemet.

    No Limit Holdem Tournament
    PokerStars
    9 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com
    $0.91+$0.09

    Stacks:
    UTG BERMUDAisAW (4,405) 22bb
    UTG+1 tiagoalonso (2,865) 14bb
    MP1 PokerRus.Kor (3,595) 18bb
    MP2 danielbehar (5,340) 27bb
    MP3 Santosito (2,376) 12bb
    CO TornadoPro (1,863) 9bb
    BTN schaf99 (2,205) 11bb
    SB loteria99 (4,665) 23bb
    BB froocha (2,230) 11bb

    Blinds: 100/200

    Pre-Flop: (300, 9 players) TornadoPro is CO
    5 folds, TornadoPro raises to 400, 1 fold, loteria99 calls 300, froocha calls 200

    Flop: (1,200, 3 players)
    loteria99 checks, froocha goes all-in 1,830, TornadoPro goes all-in 1,463, loteria99 calls 1,830

    Turn: (6,323, 3 players, 2 all-in)

    River: (6,323, 3 players, 2 all-in)

    Final Pot: 6,323
    TornadoPro shows two pair, Kings and Jacks

    loteria99 shows three of a kind, Jacks

    froocha shows a pair of Jacks


    loteria99 wins 6,323 (net +4,093)

    TornadoPro lost 1,863
    froocha lost 2,230
    Utoljára módosítva: TornadoPro által: 2013. 03. 24. 14:37

  2. #202
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 10. 30.
    Hely
    Bogács
    Hozzászólások
    2.283

    Alapbeállítás

    sztem téged megesz a vak és utána már nincsen FE. Ezért van az hogy adják minden szarral ellened.

  3. #203
    Lelkes újonc RandomRambo avatara
    Csatlakozott
    2012. 11. 21.
    Hozzászólások
    80

    Alapbeállítás

    Megnéztem a sharkscope grafod és elég jónak tűnik. (nemtudom mennyire megbízható képet ad) 21% ROI és a 13,5K lejátszott sng után nem értem, hogy miért játszol még mindig 1,5$-on, illetve lemész 25 centes tétre is. Réges rég 3,5 és 7$-on kéne csapatnod. A 1,5 és a 3,5 között játéktudásba meg abszolút nincs különbség. A Br-el meg az előttem szólókhoz hasonlóan azt mondom, hogy abszolút el kell felejteni és csak a játékra kell koncentrálni, hogy minél jobb legyél és fejlődj napról napra! A ds meg bennevan a játékban hosszútávon meg nyerni fogsz. Játszani játszani, fejlődni!!

    GL

    Rambo

  4. #204
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 02. 08.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    115

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Rambo: Ennek az az oka, hogy 2x cashoutoltam már. Egyszer 500$ egyszer pedig 670$t. Remélem, hogy igazad lesz és tényleg fogok még nyerni Már próbáltam betörni a 3,5$t, minimális plusszom van rajta 200 verseny után. kb 20$.. Az 1,5$os limiten pedig finoman szólva sem az agysebészek játéka, 1 hónap alatt kb 15 regulárral találkoztam, akik tudnak fiftyzni valamilyen szinten.
    Köszi a bíztató szavakat Nemsoká megpróbálom a játékot hátha menni fog.

    Balu:
    Icm szerint játszom az mtt és sng versenyeket, ha megvan a lap akcióba lépek ha nincs akkor eldobom. Van olyan hogy 40 handig egy versenyen nem kapok játszható kezeket, vagy ha mégis a körülmények miatt nem tudok akcióba lépni. Nem lehet mindenhol cl-nek lenni. Bár volt olyan 90fős 1,5$os versenyem ahol 100ezer zsetonnal kerültem ft-re úgy hogy a másodiknak 11000 volt

    Az előző partiba meg nem is tudom melyik volt rosszabb a csávó pusha vagy a herocall harmadiknak. De az biztos, hogy együttes erővel kicsináltak

  5. #205
    Lelkes újonc RandomRambo avatara
    Csatlakozott
    2012. 11. 21.
    Hozzászólások
    80

    Alapbeállítás

    Szépen kerestél akkor már. Mindegy én nem szólok bele. De ha ennyire félted a pénzed keress stakert. Én stakelnélek, de van egy csomó kiadásom a hónapban sajnos. Póker mellett mivel foglalkozol?

  6. #206
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 02. 08.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    115

    Alapbeállítás

    Nem féltem a pénzem, játszottam én már 7$os stt versenyt is 1 éve Hobbi játékos vagyok/voltam meló mellett jól jött egy kis fizetés kiegészítés ezért vettem ki. most nem melózok végetért márciusban a melóm. Májusban érettségizek most arra hajtok és mellette pokerezek, nyáron pedig megyek vissza Angliába dolgozni ha minden igaz. Kivéve ha a poker nem fut be, de ahhoz kellene 1000$os roll április30ig, hogy elgondolkozzak a komolyabb folytatáson, de erre reális esélyt nem látok kivéve ha egy mtt versenyt be nem húzok
    Köszi, hogy gondoltál rám, hogy stakelnél, de szerintem nálam 3x jobb játékosokat is tudnál találni, erre a nemes feladatra

    Na hajrá, indítom az asztalokat, szám szerint csak 12-t.

  7. #207
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 10. 30.
    Hely
    Bogács
    Hozzászólások
    2.283

    Alapbeállítás

    Idézet TornadoPro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Rambo: Ennek az az oka, hogy 2x cashoutoltam már. Egyszer 500$ egyszer pedig 670$t. Remélem, hogy igazad lesz és tényleg fogok még nyerni Már próbáltam betörni a 3,5$t, minimális plusszom van rajta 200 verseny után. kb 20$.. Az 1,5$os limiten pedig finoman szólva sem az agysebészek játéka, 1 hónap alatt kb 15 regulárral találkoztam, akik tudnak fiftyzni valamilyen szinten.
    Köszi a bíztató szavakat Nemsoká megpróbálom a játékot hátha menni fog.

    Balu:
    Icm szerint játszom az mtt és sng versenyeket, ha megvan a lap akcióba lépek ha nincs akkor eldobom. Van olyan hogy 40 handig egy versenyen nem kapok játszható kezeket, vagy ha mégis a körülmények miatt nem tudok akcióba lépni. Nem lehet mindenhol cl-nek lenni. Bár volt olyan 90fős 1,5$os versenyem ahol 100ezer zsetonnal kerültem ft-re úgy hogy a másodiknak 11000 volt

    Az előző partiba meg nem is tudom melyik volt rosszabb a csávó pusha vagy a herocall harmadiknak. De az biztos, hogy együttes erővel kicsináltak
    F/50-nél felejtsd el az ICM-et, nem lehet mindig lapra várni.

  8. #208
    Fanatikus tag zavoka avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 03.
    Hely
    Tolcsva
    Hozzászólások
    327

    Alapbeállítás

    hogyha nem titok leírhatnád a co, button, sb steal-eket+ sb, bb fold to steal statjaidat

  9. #209
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 02. 08.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    115

    Alapbeállítás

    Plusszos lett a 12 versenyes fifty
    Ami a lényeg most, hogy egyik barátom innen a Starsról benevezett engem a 22$os micromillions main eventre és 50-50 arányban osztozunk a nyereményen Még ilyen nagy versenyen sose ültem bent érdekes lesz

    megkeresem a statokat és leirom nem titok
    Utoljára módosítva: TornadoPro által: 2013. 03. 24. 17:45

  10. #210
    Idegen
    Csatlakozott
    2013. 03. 16.
    Hozzászólások
    15

    Alapbeállítás

    Szia !

    Grat az eddigi sikerekhez

    Ha volna egy kis időd, a 0,25$-ös taktikádról szeretnék beszélni veled, mert a 20% itm-em kicsit karcsú, és valahogy feljebb kéne tornásznom, de nem találok értelmes anyagot a neten...

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •