Oldal: 12 / 15 ElsőElső ... 21011121314 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 111 - 120 (147) összesen
Like Tree318Likes

Téma: Cikk az Origón az online pókerről - 2013.03.21.

  1. #111
    Fanatikus tag Wasp avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 04.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    406

    Alapbeállítás

    Idézet svajcifiu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    This...

    Havonta összességében csak cash gamen 200 ezer dollár fölötti összeget buknak ki a magyar játékosok az országból. Az sng, és Mtt adatok nincsenek benne de közel hasonló összegről lehet szó...
    Magyarul, ha nem lenne online poker az országban, havi ekkora összeggel több maradna a magyar emberek zsebében, amit elkölthetnének különféle termékekre, és fizetnének Áfát stb.
    És most nem az onlinepoker ellen beszélek, csak a nyers valóságról.
    Akkor meg büntessék a fisheket, akik vesztenek pl. verje meg őket a rendőr, de pont a nyerő játékosokat támogatni kéne

    Megjegyzem, 200k dollár olyan kis összeg ebben az iparágban, hogy hibahatáron belül van, 10 jó regulár megnyeri.
    Online poker ügyelet játék és backelés 7/24

  2. #112
    Team Hero svajcifiu avatara
    Csatlakozott
    2012. 09. 15.
    Hozzászólások
    1.097

    Alapbeállítás

    Idézet Wasp eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Akkor meg büntessék a fisheket, akik vesztenek pl. verje meg őket a rendőr, de pont a nyerő játékosokat támogatni kéne

    Megjegyzem, 200k dollár olyan kis összeg ebben az iparágban, hogy hibahatáron belül van, 10 jó regulár megnyeri.
    all time értendő a teljes összeg havi lebontásban , és összesen értendő, ebben benne van a nyerő játékosok eredménye is

  3. #113
    Fanatikus tag fricirics avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 01.
    Hozzászólások
    332

    Alapbeállítás

    A póker szórakozás az embereknek és a profi pókeresek szórakoztatnak és oktatnak.Ez szolgáltatás.
    A jogrendszer pedig hiányos és lyukas jelenleg.Ha normális határozat lesz akkor az állam fog kapni adót az iparágból.

  4. #114
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Idézet fricirics eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igen! Nagyon csalódott vagyok én is.... Azt hittem ez a topik sokáig fog pörögni....
    Ha tudom ,hogy csak ennyi van benne akkor nem is nyilatkozom senkinek.... ((
    De a kép nagyon jól sikerült, a Fotósotok büszkélkedett vele facebook-on is, ugyan abba a gimnáziumba jártunk
    fricirics likes this.

  5. #115
    Fanatikus tag fricirics avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 01.
    Hozzászólások
    332

    Alapbeállítás

    Idézet BelaKecske eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    De a kép nagyon jól sikerült, a Fotósotok büszkélkedett vele facebook-on is, ugyan abba a gimnáziumba jártunk
    Lugosi Dani? De kicsi a világ!!! Majd mondom neki ,hogy Bélakecske üdvözli!!!
    BelaKecske likes this.

  6. #116
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Idézet fricirics eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Lugosi Dani? De kicsi a világ!!! Majd mondom neki ,hogy Bélakecske üdvözli!!!
    Látásból ismerjük egymást, talán ha Bocit mondasz vághatja, azt hiszem évfolyamtársak voltunk 3 évig, aztán nekem megköszönték a részvételt. Nemrég úgy volt, hogy a cimboráink zenekarát (lásd Nuklea Zenekar) is ő fotózza majd, de végül valahogy nem jött

  7. #117
    Fáradhatatlan grinder Greyboy avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 17.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    737

    Alapbeállítás

    Engem pl abszolút nem érdekel, hogy mi a jó a magyar gazdaságnak, meg mi nem. Globális jólétre törekszem. Egyébként is fizetek az államnak átlag havi 100K HUF ÁFA-t plussz a TB-t, amiért cserébe nem várok el semmit, csak amit a TB biztosít. Pokeres vagyok, és sokkal többet adok az államnak, mint amennyit cserébe kapok.
    L.T., Holdenper and fricirics like this.

  8. #118
    Őstag NovaTerra avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 02.
    Hozzászólások
    1.101

    Alapbeállítás

    Vicces, hogy pont egy pókeres fórumon kezd el mindenki aggódni a magyar gazdaság miatt. Mármint hiányolják a szerepvállalást. Pedig a pókeresek is hazánkban költik el pénzük nagy részét, amit nem polgártársaiktól nyertek el. Havi szinten sokan jóval többet, mint amennyit egy átlag bérből élő adózik és vásárol.

    Valahogy nem hiszem, hogy vállalkozók fórumán valaki is neki esne a másiknak, hogy miért van a háza előtt három 20 milliós autó, pedig csak minimálbért keres, ahogy a hat alkalmazottja is. Mert ő is ugyanúgy csak annyit adózik, amennyit muszáj és nem kötnek bele.

    Vagy politikusaink se nagyon utasítják vissza a közjó érdekében a sok visszatérítést. Vidéki képviselőink, amikor utaznak a fővárosban, akkor még a lakást is fizetik nekik, hiába nem kell bérelnie, mert van neki saját. Nem baj, megkapja a pénzt és nem utasítja vissza.
    Rengeteg ilyet lehetne sorolni.

    Szóval mindenki söprögessen inkább a saját portáján.
    Utoljára módosítva: NovaTerra által: 2013. 03. 24. 21:30

  9. #119
    Tag KOLOK007 avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 11.
    Hely
    Komarno
    Hozzászólások
    150

    Beszélő

    Szerintem sincs ezzel a cikkel semmi gond. Minek ,,melózzon'' olyan helyen 60K-70K forintért 3 müszakban ha ebből többet tud profitálni, és nincs egy degenerált főnöke aki úgy került egy pozicióval fejjebb hogy egy segget simára nyalt és max egy 5K forinttal kap többet. +akkor grindel amikor akar.
    fricirics and Nero23 like this.

  10. #120
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620
    Utoljára módosítva: Galambos Tarzan által: 2013. 03. 24. 23:34
    Krono, JuhaAasz, fricirics and 1 others like this.
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

Oldal: 12 / 15 ElsőElső ... 21011121314 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •