Oldal: 13 / 15 ElsőElső ... 31112131415 UtolsóUtolsó
Eredmény: 121 - 130 (147) összesen
Like Tree318Likes

Téma: Cikk az Origón az online pókerről - 2013.03.21.

  1. #121
    Fáradhatatlan grinder soux avatara
    Csatlakozott
    2011. 07. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    593

    Alapbeállítás

    Pedig az Origós emberek tudnák azt, hogy mit is jelent nekünk meglátni,meghallani ezeket a neveket (fricirics,danfiu stb..), hogy sokan miattuk lettünk motiváltak, sokan vkik miatt lettek nyerő játékosok. Ehelyett beskatulyáznak, de semmi gond, mert mikor majd számoltok be az élményeitekről ( utazás, kocsi, ház stb..) és látják rajtatok/rajtunk, hogy kiegyensúlyozottak vagyunk, akkor jön majd a WTF Ezzel kívánnék minden egyes pókerkollégának nagyon sok sikert és kitartást ehhez az álláshoz/életstílushoz.
    "A titok, hogyan leljünk örömet munkánkban, egyetlen szóban rejlik: kiválóság. Ha az ember tudja, hogyan csináljon valamit igazán jól, máris örömét leli benne."

  2. #122
    Őstag Bumbanas avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 27.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    1.788

    Alapbeállítás

    Én a leginkább azt nem értem, hogy miért van ez a "pókeres-dolgozó ember" szembe állítás. Minden pro leírta és aki kicsit mélyebben belekerül a bőrén is tapasztalhatja, hogy ez munka. Más kérdés, hogy olyan dolgot csinál az ember, amit szeret, de attól még napi 6-8 (vagy még több) órán keresztül a monitor előtt koncentráltan ülni és "játszani" komoly szellemi munka. Igen furcsa, hogy ezt ennyire lenézik még azok is akik valamennyire ismerik, miközben munkának fogadnak el pl. egy hivatali ügyintéző vagy kutyakozmetikus állást. Tudnék hosszan sorolni olyan "munkákat" amik semmi kézzel fogható értéket nem teremtenek és mégse kiabálnak sokan, hogy ez nem munka, csak az emberek lehúzása.
    Az adózási vitához pedig annyit tegyen meg mindenki, hogy utánanéz, hogy hogyan adóznak és fizetnek járulékokat pl. a sportolók, művészek, újságírók, "őstermelők" és utána lehet reklamálni, hogy a pókeresek milyen kivételezett helyzetben vannak. Mondom ezt úgy, hogy a 7. munkahelyemet koptatom éppen, láttam már az állami alkalmazottak életétől a vállalkozókig mindent, már csak a multik maradtak ki az életemből, de a terveim szerint végleg.
    Örökös versenyfutás folyik a programozók és az Úristen között:
    A programozók igyekeznek minél nagyobb, jobb és idióta-biztosabb programokat létrehozni, az Úristen pedig igyekszik minél nagyobb és jobb idiótákat produkálni. ....Egyelőre az Úristen van nyerésben.

  3. #123
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 09. 22.
    Hely
    nemmondommeg
    Hozzászólások
    260

    Alapbeállítás

    Nem akartam beleszólni a témába, de ezt már nem bírom ki.

    Bizonyítgatjátok itt, hogy a nyerő regek mennyire jót tesznek a gazdaságnak, mert mennyire sok ÁFÁ-t fizetnek meg csakis a madzsar kolbász veszik stb. lol

    A fals logikátok szerint Don lakatos Nintendó aztán az ország leghasznosabb állampolgára, mert különböző üzleteiből nehezen megszerzett pénzének nagy részét itt költi el amivel ÁFÁ-t fizet így lendíti fel a nemzetgazdaságot, támogatja e-mellet a magyar kiskereskedőket, boltosokat, fiatal lányokat, akik számára munkahelyeket teremt és a zsernyákokkal szemben védelmet is nyújt nekik.

    Azon meg, hogy a valaki szerint a nagy részt analfabéta, munkanélküli réteget regé kellene képezni az államnak, csak röhögni tudtam.

    Én megértelek titeket nyerő játékosok, tudom ha adózni kellene rosszul érinteni titeket, valószínűleg addig jó nektek egyébként még nincs rendes szabályozás és a zavarosban tudtok halászni, amit ha megtesztek nem elítélendő mert egyszerűen csak éltek a lehetőséggel.
    Viszont itt grál lovagnak beállítani magatokat és azt bizonygatni, hogy mennyire jót tesztek a gazdaságnak nevetséges dolog.

  4. #124
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620
    fejes1988, L.T. and pszibu like this.
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

  5. #125
    Őstag Shaikon avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 15.
    Hozzászólások
    1.534

    Alapbeállítás

    Aki itthon költi el a pénzt jót tesz aki külföldön az nem.Lényegtelen miből,hogyan kerested .Az hogy itt tart az ország szinte csak is a politikusok hibája .Az utóbbi 25 évben csak a szar gazdaságpolitika ment.Szánalmas.Amit elloptak elbasztak az embereken akarják bevasalni.Írom ezt úgy ,hogy 22 éve vannak (voltak) vállalkozásaim .
    Galambos Tarzan likes this.
    Te Gazsi indulsz a romatriatlonon?
    Milyen az tesó?
    Lefutsz a tóra ,úszol egyet és hazabiciklizel.

  6. #126
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 09. 22.
    Hely
    nemmondommeg
    Hozzászólások
    260

    Alapbeállítás

    Minden ország a lakóival együtt pont olyan, mint a politikusai. Nem vezet sehová, ha csak rájuk mutogatunk és hárítjuk a felelősséget.
    Demokrácia van alapíts pártot és csináld jobban.
    Sindu likes this.

  7. #127
    Őstag Shaikon avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 15.
    Hozzászólások
    1.534

    Alapbeállítás

    Idézet Sempronius eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Minden ország a lakóival együtt pont olyan, mint a politikusai. Nem vezet sehová, ha csak rájuk mutogatunk és hárítjuk a felelősséget.
    Demokrácia van alapíts pártot és csináld jobban.
    Látod ez a baj ,hogy a politikusok se tudnak különbséget tenni a politika és a gazdaság között.Pártot minek?Nem a pártoknak kéne a gazdaságot megreformálni hanem gazdasági szakembereknek.
    bakyka likes this.
    Te Gazsi indulsz a romatriatlonon?
    Milyen az tesó?
    Lefutsz a tóra ,úszol egyet és hazabiciklizel.

  8. #128
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 09. 22.
    Hely
    nemmondommeg
    Hozzászólások
    260

    Alapbeállítás

    Sajnos ahhoz, hogy a gazdasági szakemberek érvényesülni tudjanak kell egy politikai platform, ami keresztülviszi az elképzeléseiket.
    Ám nem a polidilin vagyunk nem folytatom tovább

    Ám még végszónak annyit, hogy csodát egyébként se várjunk semmilyen gazdasági szakembertől, politikustól. Nincs olyan gazdasági és bármiféle politika ami mindenkinek megfelelne.
    Egy FELELŐS kormány feladata az lenne, hogy a többség érdekét nézze. A nyerő regek pedig nem részei a többségnek, ők csak egy elhanyagolható kissebbség.

  9. #129
    Őstag kertitorp avatara
    Csatlakozott
    2011. 10. 27.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.331

    Alapbeállítás

    Idézet Sempronius eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem akartam beleszólni a témába, de ezt már nem bírom ki.

    Bizonyítgatjátok itt, hogy a nyerő regek mennyire jót tesznek a gazdaságnak, mert mennyire sok ÁFÁ-t fizetnek meg csakis a madzsar kolbász veszik stb. lol

    A fals logikátok szerint Don lakatos Nintendó aztán az ország leghasznosabb állampolgára, mert különböző üzleteiből nehezen megszerzett pénzének nagy részét itt költi el amivel ÁFÁ-t fizet így lendíti fel a nemzetgazdaságot, támogatja e-mellet a magyar kiskereskedőket, boltosokat, fiatal lányokat, akik számára munkahelyeket teremt és a zsernyákokkal szemben védelmet is nyújt nekik.

    Azon meg, hogy a valaki szerint a nagy részt analfabéta, munkanélküli réteget regé kellene képezni az államnak, csak röhögni tudtam.

    Én megértelek titeket nyerő játékosok, tudom ha adózni kellene rosszul érinteni titeket, valószínűleg addig jó nektek egyébként még nincs rendes szabályozás és a zavarosban tudtok halászni, amit ha megtesztek nem elítélendő mert egyszerűen csak éltek a lehetőséggel.
    Viszont itt grál lovagnak beállítani magatokat és azt bizonygatni, hogy mennyire jót tesztek a gazdaságnak nevetséges dolog.
    A mondandód első része még igaz is lehet, de a második felében nagyobbat nem is tévedhettél volna!

  10. #130
    Őstag Shaikon avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 15.
    Hozzászólások
    1.534

    Alapbeállítás

    Idézet Sempronius eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sajnos ahhoz, hogy a gazdasági szakemberek érvényesülni tudjanak kell egy politikai platform, ami keresztülviszi az elképzeléseiket.
    Ám nem a polidilin vagyunk nem folytatom tovább

    Ám még végszónak annyit, hogy csodát egyébként se várjunk semmilyen gazdasági szakembertől, politikustól. Nincs olyan gazdasági és bármiféle politika ami mindenkinek megfelelne.
    Egy FELELŐS kormány feladata az lenne, hogy a többség érdekét nézze. A nyerő regek pedig nem részei a többségnek, ők csak egy elhanyagolható kisebbség.
    Van pár része amivel egyetértek. Viszont az én véleményem az ,amig valaki a megkeresett 100ezreket milliókat Itt ebben az országban költi el (lakás,autó ,kaja,kurvák akármi) addig nincs nagy baj.Én a vagyonkimentést ítélem el.És sajnos a multik és a bankok ebben élen járnak.Tehát mi akármennyi pénz forgatunk itt meg valaki a végén úgy is kimenti.
    Utoljára módosítva: Shaikon által: 2013. 03. 25. 10:37
    Te Gazsi indulsz a romatriatlonon?
    Milyen az tesó?
    Lefutsz a tóra ,úszol egyet és hazabiciklizel.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •