Oldal: 22 / 26 ElsőElső ... 122021222324 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 211 - 220 (254) összesen
Like Tree33Likes

Téma: Fifty50 a Starson - TornadoPro

  1. #211
    Fáradhatatlan grinder The Trooper avatara
    Csatlakozott
    2013. 02. 18.
    Hozzászólások
    654

    Alapbeállítás

    Tegnap figyeltem a játékodat, nekem túl passzívnak tűntél. balu999 írta pár hozzászólással korábban, hogy téged megesz a vak, szerintem is.

  2. #212
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 02. 08.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    115

    Alapbeállítás

    G.Béla:
    25 centen az elején nagyon feszesen játszál. Setvadászattal mindig probálkozz, de ilyen flösshúzókkal nem éri meg hosszútávon. A végén itm közelében pedig alkalmazkodj az asztalhoz. a nagyon feszeseket lopkodjad, a limperekre tologasd lazán az allineket. Nem fogják megadni mert csak flopot szeretnének nézni olcsón. Nagyon sok dolog van még ami fontos. 20% itm nem rossza abban az esetben ha nagy stackekkel érkezel itmben. nekem 25-26% körül van, de sokszor sorti vagyok emiatt.

    The Trooper:
    Hol néztél engem fifty50-mtt-vagy sngben? Próbálok alkalmazkodni az asztalokhoz, ha nagyon hülyékkel ülök egy asztalon nyilván feszesebb vagyok, mintha azt látom, hogy mindenkinek csak az a célja, hogy itmbe érjenek. Feszesnek nem mondanám magam elég lazán 3betelek buborékban regulárokra, ha visszalapozol 1-2-3 oldalt itt a naplómban tettem be képeket. persze van amikor a becsorgás is ajándék, de csak azért nem fogok -ev-t pusholni hogy ne egyen meg a vak.

    Sajnos a tracker3-ban nem találom a statokat ezért nem tudom hogy tudnám berakni a statjaimat. Valaki tudna nekem segiteni hol tudnám ezt megnézni?

    lassan kezdődik az MTT session. 9 mtt versenyt nyitok be, remélem lesz valami siker

  3. #213
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 02. 08.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    115

    Alapbeállítás

    Szép estét!

    Nagyon gyors leszek mert nagyon fáradt vagyok. A main event-et behoztam itmbe, de meg volt az esélyem, hogy jobban szerepeljek. egyik szemem sír a másik nevet
    Köszönöm barátomnak, Rex Nelsonnak a támogatást és a segítséget.
    A Teljes fifty50 bukóm visszajött holnap este ezért csinálok még egy tesztnapot és ha profitolni fogok akkor nekiugrok a goldstarnak.

    holnap posztolok handeket is a versenyről.

    Képfeltöltés.hu - korlátlan ingyen tárhely képeidnek, regisztráció nélkül


    jó éjt!

  4. #214
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 11. 11.
    Hozzászólások
    152

    Alapbeállítás

    Idézet TornadoPro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    kb 50 handet átnéztem és 15 versenyemet a wizzardal.
    A kieső handjeim 95%ában jó döntést hoztam, amiket átnéztem.
    szia

    Azt tanácsolom, ne nagyon erőltesd a wizardot fifty50 elemzésre, úgy szar ahogy van. Fals, értelmetlen megoldásokat kínál, nem vesz figyelembe egy csomó dolgot. Konkrétan a fifty50-re alkalmatlan (jelenleg)
    Utoljára módosítva: $NoName$ által: 2013. 03. 25. 11:23

  5. #215
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 02. 08.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    115

    Alapbeállítás

    Állítólag a holdemresurces a legjobb elemző program a fiftyre de az meg fizetős.
    Ma toltam egy 12 versenyből álló sessiont 2$ profittal. Nem nagyon akaródzik menni továbra sem a dolog, de legalább az 40$os bukóm visszajött 24óra leforgása alatt. Még mindig van időm megcsinálni a goldstart, 510vpp kellene és 7 napom van rá. Alap esetben ez easy mert ha nekiülök 200vpp-t egy nap alatt kitermelek. Két napon belül eldöntöm mi lesz.
    este tolom tovább a fifty-t.

  6. #216
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 11. 28.
    Hozzászólások
    329

    Alapbeállítás

    hát, egy tanács, nem kell megfogadni: kezdd el tolni most. ha kicentized, akkor ugrik a goldstar, ha nem tudsz játszani... áramszünet, géphiba, stb

  7. #217
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 11. 30.
    Hozzászólások
    30

    Alapbeállítás

    háát, nem tudom mi lehet a jó stratégia...
    mig az elején tologattam rendesen "kisvakvagyok/ többzsetonomvan/ úgyseadhatjameg/ ultrafeszes/ 10bb = atc push", addig a közepén pont emiatt soxor kiestem, most feszülök hogy prémium lapjaimat lenyomják...
    akkor melyik a helyes stratégia? szerintem a turn off...
    Csatolt képek Csatolt képek

  8. #218
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 02. 08.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    115

    Alapbeállítás

    Jaja nem is akarom az utolsó pillanatra hagyni. Most be is ültem 35 asztalra és plusszoltam 7$t. Kell az a goldstar és a dupla fpp szorzó. minden nap tudok majd egy 250es satot tolni 11$ért és a 100K freeroll sem hangzik rosszul.

    Vikike szép a grafod nekem is volt már hasonló, de szerintem aki komolyabban tolja a pokert mindenkinek
    Én ismerek egy srácok akinek 100$os limiten néz így ki a grafja. Nem tudsz mit tenni tolni kell tovább és majd ki fogsz jönni a bukóból.

  9. #219
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 06. 06.
    Hozzászólások
    424

    Alapbeállítás

    Idézet TornadoPro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Jaja nem is akarom az utolsó pillanatra hagyni. Most be is ültem 35 asztalra és plusszoltam 7$t. Kell az a goldstar és a dupla fpp szorzó. minden nap tudok majd egy 250es satot tolni 11$ért és a 100K freeroll sem hangzik rosszul.

    Vikike szép a grafod nekem is volt már hasonló, de szerintem aki komolyabban tolja a pokert mindenkinek
    Én ismerek egy srácok akinek 100$os limiten néz így ki a grafja. Nem tudsz mit tenni tolni kell tovább és majd ki fogsz jönni a bukóból.
    Milyen 250es szatelitet szoktal tolni? Azert kerdem, mert nem talaltam a lobbyban ilyet, en egyebkent a 210esen szoktam megforgatni a pontjaimat (20 fos-6 fizet )

  10. #220
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2011. 11. 14.
    Hozzászólások
    310

    Alapbeállítás

    Idézet Szecska eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Milyen 250es szatelitet szoktal tolni? Azert kerdem, mert nem talaltam a lobbyban ilyet, en egyebkent a 210esen szoktam megforgatni a pontjaimat (20 fos-6 fizet )
    Szerintem a 6 max hyper turbó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •