Eredmény: 1 - 8 (8) összesen
  1. #1
    Szerkesztő/Support GoodGame avatara
    Csatlakozott
    2012. 11. 26.
    Hozzászólások
    481

    Alapbeállítás Mobil alkalmazások térhódítása

    Egyre több nagy nevű pókeroldal indítja el mobil alkalmazásait a nagyobb piaci részesedés reményében, mint például a Party Poker, a Red Kings Poker, a PokerStars, a Terminal Poker, a Unibet és a Pacific Poker.

    A technológia talán még nem forrott ki teljesen, adott esetben egy-két kényelmet nyújtó feature, esetleg néhány Texas Hold'Emtől eltérő játék ezeken az alkalmazásokon keresztül még nem elérhető.

    Felmerül a kérdés, hogy a nyerő játékosoknak megéri-e a segédprogramok nélküli játék?

    Nektek mi a véleményetek a mobilok/táblagépek térhódításairól? Próbáltátok már, illetve amennyiben kipróbálnátok, mekkora bizalommal állnátok neki a játéknak?

  2. #2
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Fisheknek jo, es fishcsalogato obv.Sok a kenyelmes fish, akik az agybol toljak

  3. #3
    Őstag JuhaAasz avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 03.
    Hozzászólások
    1.394

    Alapbeállítás

    Idézet danfiu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Fisheknek jo, es fishcsalogato obv.Sok a kenyelmes fish, akik az agybol toljak
    vagy ittasan egy pókerklubba nyomják a 15$os versenyt, amit még át is adnak míg elmennek mondjuk brunyálni, vagy éppenséggel nem figyelnek rá, mert a haver allin van

  4. #4
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Ha nagyon ****a net lenne mobilra, és rendesen optimalizált program szerintem megérné mondjuk buszon hazafelé pötyögni
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  5. #5
    Őstag JuhaAasz avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 03.
    Hozzászólások
    1.394

    Alapbeállítás

    Idézet Holdenper eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha nagyon ****a net lenne mobilra, és rendesen optimalizált program szerintem megérné mondjuk buszon hazafelé pötyögni
    utóbbi szerintem a PS esetén megvan. az ő mobil appjuk szinte tökéletes. az más kérdés, hogy amíg a lefedettség tényleg ratyi addig nem éri meg csak biztos helyen

  6. #6
    Őstag Godmode avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 13.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.742

    Alapbeállítás

    Én itthonról próbáltam a Terminal Pokert, nem volt vészes, de én nem bízom még ezekben az alkalmazásokban annyira... Tapasztalatnak jó volt, de marad a gépen való játék

  7. #7
    Őstag tylerhungary avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 25.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.940

    Alapbeállítás

    biztos net-el utazás közben/várakozáskor/stb. jól jöhet hogy lehet pötyögni,nyilván nem a megszokott tétemen tolnám hanem fun-ból
    http://nixonsdad.tumblr.com/

    "qwertibie: nem kell érzelmeket vinni bele
    qwertibie: a poker egy ribanc amugy is"

  8. #8
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    Idézet Godmode eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én itthonról próbáltam a Terminal Pokert, nem volt vészes, de én nem bízom még ezekben az alkalmazásokban annyira... Tapasztalatnak jó volt, de marad a gépen való játék
    Én is próbáltam a Terminalt még a legelején iPhone -ról, nekem nagyon nem jött be. Persze azóta lehet, hogy javítottak rajta.
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •