Oldal: 2 / 8 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (76) összesen
Like Tree72Likes

Téma: A póker népszerűségének alakulása - az elmúlt 15 év

  1. #11
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 10. 30.
    Hely
    Bogács
    Hozzászólások
    2.283

    Alapbeállítás

    Idézet Maverick404 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Még snapszerezni, vagy bármilyen más magyar kártyás játékot sem lehet játszani kocsmákban, keményen büntetnek érte. Majd pont megengedi a kocsmáros h. egy kóla mellett órákig nála játszanak. Amugy persze csökkent a népszerűség, de talán temetni sem kell az iparágat.

    Nem tudom öt évvel ezelőtt hány játékos volt online a PS-en vasárnap este, de sztem tuti sokkal több van most bármelyik vasárnap, sőt lehet h. hétköznap napközben. És az amcsi legalizációt gyakorlatilag sztem már megvette a PS, amint indul (pár éven belül) a szabályozott amcsi piac, ők bizti ott lesznek.
    300.000+ playa, sőt volt mikor ütötte a 400.000-et.

    Idézet erikkke eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    én enm értem ezt most HATALMAS halak vannak rengetegen mi volt régen ? csak halak ?
    2006-ban NL50+ játszottam és azt sem tudtam a mai önmagamhoz képest mit csinálok, mégis szarrá nyertem magam (Sportingbet, most Paradisepoker)

  2. #12
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 06. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.063

    Alapbeállítás

    most meg már nl2-n is ez az aggresszív flop cbet megy!

  3. #13
    Póker orákulum ivan41 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 09.
    Hozzászólások
    11.427

    Alapbeállítás

    Én a stars adatait nézem. A fekete péntek után 6.000 fő játszott a SM-en, addig manapság ez a szám mindig a 8.500 körül van.
    Nem igazán szeretek chipleader lenni, nincs lehetőségem a duplázásra...

    A mosónők korán, a pókeresek a riveren halnak meg. ( By Attila József )

    http://www.pokerakademia.com/hirek/e...kartyas_kepek/

    Az oldal alján további linkek a cikkeimhez.

  4. #14
    Fanatikus tag benczy avatara
    Csatlakozott
    2011. 04. 26.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    467

    Alapbeállítás

    A SM mostanába kezdi utolérni fix 1,5M prizepoolt. Az amcsiknál ez fixen megvolt, s mikor távoztak, jópárhónapig éppencsak meglett az 1M.
    Halak mindig is voltak s lesznek is, sokan nem hajlandóak, vagy tudnak változtatni az aktuális trendekhez. Lusták fejleszteni megukat s szép lassan beleszürkülnek a középmezőnybe. Kimagasló és gyenge játékos most is annyi van, csak erősebb lett (arányában) a középmezőny.
    Igaz frissítés csak az lehetne, ha az amcsik újra játszhatnának a nyíltpiacon, bár ha jól emlékszem az oroszokat is ki akarják venni. Ázsiával nem tudom mennyire járnánk jól, szerintem elég erős mezőny tudna lenni.

  5. #15
    Fanatikus tag Aptok avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 21.
    Hozzászólások
    320

    Alapbeállítás

    Idézet erikkke eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    én enm értem ezt most HATALMAS halak vannak rengetegen mi volt régen ? csak halak ?
    Volt olyan, hogy 2007 ben én úgy lettem ITM egy 10 fős 1 asztalos S&G-n hogy egyetlen egy potot sem nyertem.

  6. #16
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 04. 14.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    513

    Alapbeállítás

    Idézet Aptok eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Volt olyan, hogy 2007 ben én úgy lettem ITM egy 10 fős 1 asztalos S&G-n hogy egyetlen egy potot sem nyertem.
    Ez már nem is póker, hanem művészet. :-)
    SMaster50 and Rob314 like this.

  7. #17
    Őstag NovaTerra avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 02.
    Hozzászólások
    1.101

    Alapbeállítás

    Kereső adataiból nem szűrnék le túl messzemenő következtetéseket. Tény, hogy egyre több a közvetítés, reklám, stb.. Míg régen sokan nem tudták, hogy mi is az, ma már tudják. Nem fognak rákeresni arra, amit egyébként is tudnak. Míg néhány éve fogalmuk sem volt az embereknek ki az Negreanu, ma már magyar show műsorba is hívják. Nem rég láttam olyan reklámot, aminek a póker van a középpontjában, de nem pókert reklámoznak vele. A póker népszerű, csak ma már egy hobbi játékos is meglátogatja az ilyen oldalakat, mint a PA, illetve nem rest megvenni és elolvasni több könyvet is. Akkor is tanul a hobbijával kapcsolatban, ha eszébe se jut ezt hivatásának tekinteni. Pont ugyanúgy, mint bármely hobbival kapcsolatban. Lehet kevesebben adnak meg egy nit 4bet all int preflop 23o-al, mint régebben, de most is és vélhetően továbbra is a hobbi játékosok dominálnak az asztalok többségénél.
    Meg egy olyan keresőrendszerről beszélünk, amit manipulálnak. Elég csak a BMW esetre gondolni. Mint kiderült az autógyár saját alkalmazottaival kerestetett rá a cégre, hogy elől legyenek a ranglistán.
    Lehet én sem keresek rá annyiszor az oroszlán szóra, mint régebben, de attól még kedvenceim a nagymacskák is.

  8. #18
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Az oké, hogy kevesebben keresnek a pókerre, de ez azért is van, mert lassabban áramlanak be a játékosok.

    Mondjuk ha ezren élnének a földön, és 2 év alatt 800 ember keresne a pókerre, akkor a következő két évben nem várható el ugyanez a tendencia.
    Érdemes lenne ezt még összevetni az oldalak aktív játékosszámával (az amerikaiak kivonásával, mert ők jelenleg ha akarnak sem tudnak játszani), és akkor megfigyelhető lenne, hogy csökkent-e a póker népszerűsége, vagy csak annyian ismerik már valamennyire, hogy a teljesen "póker-keresés-szűz" emberek fogytak el.
    Flush67 and Nero23 like this.
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  9. #19
    Fáradhatatlan grinder _Roll_ avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 22.
    Hozzászólások
    599

    Alapbeállítás

    Kíváncsi vagyok meddig fog erősödni a mezőny. Az biztos azért, hogy mindig lesznek olyanok akik nem tudnak és nem akarnak pókerezni, csak a pénz szórni.

  10. #20
    Fanatikus tag krgabez avatara
    Csatlakozott
    2007. 09. 24.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    296

    Alapbeállítás

    Pokerrel semmi baj nincs,csak a világ nem találja önmagát!

Oldal: 2 / 8 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •