Oldal: 207 / 377 ElsőElső ... 107157197205206207208209217257307 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 2.061 - 2.070 (3767) összesen
Like Tree899Likes

Téma: Filmek - Mit érdemes megnézni?

  1. #2061
    PA addict mese avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 16.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.233

    Alapbeállítás

    Idézet jabyga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Übergagyi egy film! Ja és dögunalom.
    +1
    én ezt moziban néztem, de majdnem visszakértem a jegy árát! ritkán látok ilyen rosszat!

  2. #2062
    Team Hero S0nnyB1ack avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 25.
    Hely
    Ózd
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Nekem tetszett.

  3. #2063
    Őstag Thorles avatara
    Csatlakozott
    2009. 06. 16.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    1.168

    Alapbeállítás

    Rontó Ralph /Wreck-It Ralph/ (magyar szinkronos előzetes) - YouTube
    Most néztem meg, és szerintem nagyon jó. Annyit hoz, mint amit az ember vár tőle, egy poénos, jópofa kis animációs film

  4. #2064
    Fáradhatatlan grinder _Roll_ avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 22.
    Hozzászólások
    599

    Alapbeállítás

    BBC Super Smart Animals
    Csak angol felirat van hozzá, de érdemes megnézni szerintem. Torrenten megtalálható.

    Még nagyon régen, valaki a blogjában említett egy fórumot, ahol rengeteg angol nyelvű dokumentum film van. Akkor el is mentettem, de valahogy mégis eltűnt. Aki tudja mi ez belinkelné?

  5. #2065
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Hely
    Nagyatad
    Hozzászólások
    2.431

    Alapbeállítás

    Régóta keresek egy filmet, de sehol sem találom. Legalább tíz éve láttam a duna tv-n.

    II.vh., amerikai vadászpilóta lezuhan a Hortobágyon, ahol a csikósok elrejtik a nácik elől. Befogadják és elkezdik tanítani a csikós mesterségre. Kap egy lovat, amit úgy hívnak Aranka(én úgy emlékszem, hogy ez a film címe is, de ezen a címen sehol sem találom.) Amcsi barátunk otthon lovakkal foglalkozott, így könnyen megy neki a tanulás, aminek, persze az a célja, hogy kiszöktessék az országból és haza kerüljön. A nácik tudják, hogy valaki bújtatja...
    Anno nagyon-nagyon tetszett ez a film(különösen a vége miatt), de egyszerűen sehol sem találom.
    Érdekesség, hogy amerikai-magyar-kanadai(vagy angol?) játékfilm. Ilyen azért nem készülhetett túl sok, mégsem találom! Valakinek dereng valami? Esetleg tipp, hogy hogyan találhatnám meg?
    "Az tény, hogy változik a világ, de, hogy a mikro szinten is ez agresszív cbet postflop megy azért ez durva."

    "Akkor minek az ante magyarázd már el? hogy gyorsabban fogyjon a zsetonom? tehát 2 9 különböző színnel megadok mert cassa mániás vagyok(játékkényszer),gyakorlatilag az ante korszakban nincs játék "leszarombebaszom".És különben is ha ante- t hallok vak allin minden leosztásnál oszt lehet játszani."

  6. #2066
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 10. 09.
    Hozzászólások
    415

    Alapbeállítás

    Idézet jabyga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Régóta keresek egy filmet, de sehol sem találom. Legalább tíz éve láttam a duna tv-n.

    II.vh., amerikai vadászpilóta lezuhan a Hortobágyon, ahol a csikósok elrejtik a nácik elől. Befogadják és elkezdik tanítani a csikós mesterségre. Kap egy lovat, amit úgy hívnak Aranka(én úgy emlékszem, hogy ez a film címe is, de ezen a címen sehol sem találom.) Amcsi barátunk otthon lovakkal foglalkozott, így könnyen megy neki a tanulás, aminek, persze az a célja, hogy kiszöktessék az országból és haza kerüljön. A nácik tudják, hogy valaki bújtatja...
    Anno nagyon-nagyon tetszett ez a film(különösen a vége miatt), de egyszerűen sehol sem találom.
    Érdekesség, hogy amerikai-magyar-kanadai(vagy angol?) játékfilm. Ilyen azért nem készülhetett túl sok, mégsem találom! Valakinek dereng valami? Esetleg tipp, hogy hogyan találhatnám meg?
    Hosszú vágta

  7. #2067
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Hely
    Nagyatad
    Hozzászólások
    2.431

    Alapbeállítás

    Na neba‘!Ezek szerint nem tul hatékonyak a keresési módszereim! Ezer köszi érte!

  8. #2068
    Fanatikus tag matteo85h avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 09.
    Hozzászólások
    479

    Alapbeállítás

    Idézet jabyga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Na neba‘!Ezek szerint nem tul hatékonyak a keresési módszereim! Ezer köszi érte!
    Brady's Escape ~ (1984) ~ with Kelly Reno ~ 1 / 11 - YouTube

    Hát nem...
    jabyga likes this.

  9. #2069
    Őstag möster avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 08.
    Hozzászólások
    1.822

    Alapbeállítás

    Hotte im Paradies (TV 2003) - IMDb

    sztem remek film, eléggé ismeretlen, viszont ebben a kategóriában nekem az egyik legjobb...

  10. #2070
    Fanatikus tag PokerEdge avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 21.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    276

    Alapbeállítás

    Talán kicsit off, de ez most nagyon kikívánkozott belőlem, mivel iszonyat felbőszített.

    Bár próbálok minél kevesebbet tévézni, de azért néha be, be kapcsolom. Nézem Port-on a heti kínálatot, azon belül is a Film+-szét (mostanában viszonylag többet nézem mivel engem valamilyen szinten, nosztalgikusan emlékeztet a 90, 2000-es évekbeli HBO-ra).
    Szóval a lényeg amit kiszúrtam, (bár valószínűleg meg sem kellett volna lepődnöm) most
    csütörtök 14.45 Alien, A nyolcadik utas: a Halál.
    Nem tudom, erről ki mit gondol, de hirtelen, finoman szólva is eléggé meglepett.
    Tudom, hogy 2013-at írunk, na de hát akkor is tényleg már komolyan itt tartunk.
    A mai napig, ha megnézem, akkor komolyan nyomasztónak találom ezt a classic remekművet
    (egyébként sosem tudom eldönteni, hogy egy erős psziho thriller, vagy horror).
    Szóval, hogy a faxba adhatják le ilyenkor, amikor is a mai napig minimum 16+-szos, de a mellkasroppantós rész az biztosan az.........
    Nem gondolom, hogy bármi bírságot is ki fognak vetni rájuk és tudom, most sokan mondanák, hogy a mai húsdarálós moviekhoz képest ez piskóta, na de akkor is.....
    "Neo, előbb utóbb rájössz Te is amire én.. más dolog ismerni az utat, és járni rajta.."
    Morpheus, Matrix

    Matrix egyetemes mondanivalója:
    https://www.youtube.com/watch?v=XBxAIMF0_5I

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •