Oldal: 12 / 15 ElsőElső ... 21011121314 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 111 - 120 (150) összesen
Like Tree320Likes

Téma: Pókerdumák

  1. #111
    Őstag dr.drogba avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 17.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    1.273

    Alapbeállítás

    Tegnap élö poker :" 79-ben születtem ezért adtam 79-el,gondoltam bejön"

  2. #112
    Idegen
    Csatlakozott
    2013. 01. 20.
    Hozzászólások
    14

    Alapbeállítás

    Tegnap élő CG: hand után megkérdezték az egyik srácot

    - Te mit csinálsz??
    - Jegyzetelek..
    - Minek? Talán könyvet írsz?
    - Ja.
    - Mint Gus Hansen?
    - Igen.
    - És mi lesz a címe, Universum 50-50??



    Mindenki szakadt a röhögéstől!

  3. #113
    Újonc
    Csatlakozott
    2012. 10. 24.
    Hely
    Nyergesújfalu
    Hozzászólások
    31

    Alapbeállítás

    Ezen sírok

  4. #114
    Fanatikus tag mkbla avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 09.
    Hozzászólások
    278

    Alapbeállítás

    ez jó MÓNI D
    nálunk haveri társaságban meg "linóleum"

    ismertek az elhangzott straightflush helyett sztárflöss
    meg a bluffcall fogalma

    valamint felénk a brazilok a call és a megadom helyett a "tartom"- ot használják, először furcsa folt de meg lehet szokni, meg azt is h a brazilok pl a magyar kártya színeivel helyettesítik a francia kártya színeit mint pl a treff helyett ződ, a pikk helyett tök, a kőr a piros, a káró pedig a makk és a királyt is csikónak mondják
    pszibu likes this.

  5. #115
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 06. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.063

    Alapbeállítás

    Idézet mkbla eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    valamint felénk a brazilok a call és a megadom helyett a "tartom"- ot használják, először furcsa folt de meg lehet szokni, meg azt is h a brazilok pl a magyar kártya színeivel helyettesítik a francia kártya színeit mint pl a treff helyett ződ, a pikk helyett tök, a kőr a piros, a káró pedig a makk és a királyt is csikónak mondják
    akkor bubi = alsó, dáma = felső?

  6. #116
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Miután kitárgyalta 2 f@szi az asztalnál, hogy ők megvernék lábteniszben a Messi-Maradona-meg még vki 3ast(komolyan gondolták), és egy csendesebb középkorú úr kiröhögte őket, vitába szálltak saját igazukért. A vita odáig fajult, hogy a jó fej urat lebolondozták(mert nem hitte el, hogy bármilyen labdajátékban megtudnák verni ezt a 3ast..), a csendes úr eképpen zárta le a vitát: "figyelj oda miket beszélsz, mert kirúgom alólad a széket!". Egy pillanatra még bennem is meghűlt a vér.

    Mindenesetre én a csendes úrnak adok igazat....

  7. #117
    Fáradhatatlan grinder soux avatara
    Csatlakozott
    2011. 07. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    593

    Alapbeállítás

    Én azt nem felejtem sosem, kb 5-6 éve amikor barátaimmal összeültünk pókerezni, és barátom nevelőfaterja túl volt már 1 Napóleon konyakon és x db sörön, és hát persze tőle mindenki félt az asztalnál, mert hát még is csak nagy darab, mint állat. Szóval ő keményen bepusholt, ami tőle így hangzott: O'Neal!!!!
    naggeri, L.T., bakyka and 5 others like this.
    "A titok, hogyan leljünk örömet munkánkban, egyetlen szóban rejlik: kiválóság. Ha az ember tudja, hogyan csináljon valamit igazán jól, máris örömét leli benne."

  8. #118
    Fanatikus tag mkbla avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 09.
    Hozzászólások
    278

    Alapbeállítás

    Idézet pszibu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    akkor bubi = alsó, dáma = felső?
    Nem, igazából azokat nem helyettesítették
    Meg persze a minden esetben nekik a lyuksor már sorhúzó és végig adnak minden a riverig
    meg arra kérdésre " Hogy dehát miért adtad meg a flop-on a hívásomat?" azt a választ adja, hogy "láttam benne fantáziát!" mondjuk KT-vel egy 2-7-9 flopn, és a turnre beindul a lyuk egy 8 v Q -val és lejavul a river akár backdoor sor v flush-el.

    Meg persze az ő K5- offja sokkal jobb mint az én QQ-m preflop (is meg a flopon is mégha nem jön K is) merthogy nála van a király és ezért jó ha megadja nekem a flop előtt az all-int

    nomeg, volt egy másik sztori pár évvel ezelőtt egy több napos versenyen mikor a 100 indulóból már a 30 körül járhattunk, eléggé feszes voltam még anno a kezdő időszakomban shortstackként AQ offal második beszélőként 10-es asztalon bepusholtam mindent, erre a nagyvak, aki épp akkor ült oda az asztalhoz, mérgelődik szitkozódik, hogy persze ezt csinálták a másik asztalnál is mindig ráemeltek a nagyvakomra a faxom is televan már az egésszel , átültetnek ide erre meg itt is csak ráemelnek a nagyvakomra mindig csak lopnak már elegem van megadom vakon. És megadta úgy h a lapját se nézte meg. borított egy K8 offot, floppon vírított a Q de a river K természetesen hazaküldött. Én meg akkor köpni nyelni nem tudtam a produkciótól ABC pokert játszó kezdőjátékosként

  9. #119
    Tag 12mike34 avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 24.
    Hozzászólások
    143

    Alapbeállítás

    -Legközelebb lejátszuk preflopp előtt?
    -Tessék?

    Erre az osztó: -Akkor az már pra....
    jabyga likes this.

  10. #120
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2009. 04. 19.
    Hozzászólások
    6.282

    Alapbeállítás

    Benő mai beszólása : "te hol a retekbe játszol ma?"

Oldal: 12 / 15 ElsőElső ... 21011121314 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •