Oldal: 6 / 8 ElsőElső ... 45678 UtolsóUtolsó
Eredmény: 51 - 60 (76) összesen
Like Tree72Likes

Téma: A póker népszerűségének alakulása - az elmúlt 15 év

  1. #51
    Újonc
    Csatlakozott
    2012. 05. 29.
    Hozzászólások
    43

    Alapbeállítás

    Idézet daniboy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ő meg nem érti hogy hogyan ehetsz olyan evőeszközzel amit mindenki használ (pl egy menzán), a saját kezéről tudja h tisztességesen megmosta, a tisztátalant pedig nem is használja
    Idézet titcarFTW eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Higyetek magatokba és fohászkodjatok Istenhez és magasztos gyümölcsöt kaptok cserébe !
    Lassan ilyen érzésem lesz


  2. #52
    Újonc
    Csatlakozott
    2013. 03. 01.
    Hozzászólások
    16

    Alapbeállítás

    Az indiaiaktól sztem nem kell , tartani . Ithhon is van 1 jelentősebb kolónia és bár nagyon rendes törvénytisztelő emberek, nem foglalkoznak szerencsejátékkal. Sok munkával és szinesfémkereskedelemmel keresik a betevőt. A kínaiak és a japánok keményebb diók lennének.

  3. #53
    Tag pennywise avatara
    Csatlakozott
    2011. 10. 18.
    Hozzászólások
    137

    Alapbeállítás

    OFF

    Idézet daniboy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ő meg nem érti hogy hogyan ehetsz olyan evőeszközzel amit mindenki használ (pl egy menzán), a saját kezéről tudja h tisztességesen megmosta, a tisztátalant pedig nem is használja
    Hát persze...!

  4. #54
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 12. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    625

    Alapbeállítás

    Mert szerintetek nem lesz más olyan játék amivel pénz lehet majd nyerni a jövőben csak a poker? Én egy szóval nem mondtam,h el fog tűnni. Én azt mondtam,h a világ változik, jön más...valami más, valami új, valami népszerűbb. Ezen kár vitázni mert eddig is így volt és ezentúl is így lesz.

    Rohadtul nem mondtam azt sem,h poker = iwiw. Csak probálom azok számára érthetővé tenni a dolgot akik nem tudják felfogni a világ változásának folyamatát. Dughatod homokba a fejed. Attól még ez így lesz. Hogy ez most lesz vagy előtte lesz még egy fellendülése a pokernek az oly mindegy. A tendencia az nem fog megállni attól még,h az emberek szeretnek nyerni és kell nekik a szerencsejáték. Meg is fogják kapni. Csak valami mástól. Épp úgy mint ahogy az iwiwet és az msn-t leváltó facebooktól.

  5. #55
    Tag Szigi avatara
    Csatlakozott
    2007. 12. 18.
    Hozzászólások
    146

    Alapbeállítás

    Idézet Holdenper eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    mmm az USAban illegális az online póker (ok, nem Amerika egészében)? Bár már törekednek a legális keretek létrehozására, de még sokáig nem fog az USA nagy része a neten játszani.

    Amúgy nem kéne megint a póker halálhírét kelteni.

    5-6-8 év mondjuk, és újra játszhatunk francia, meg olasz, meg amerikai halakkal egy közös, legális piacon valószínű. Még nagyon sokáig profitábilis lehet egy tényleg jó játékos, aki hajlandó is ezért tenni (bár az igaz, hogy csökken a kereset a növekvő regek száma miatt).
    5-6-8 év?! Ha 30 év felett van vki, nem biztos hogy ennyit tud, vagy akar várni. Kb. mint a MO-i helyzet, csak itt inkább 50-60-80 év...

    Idézet Ultar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Így igen, csak a "jelenleg ha akarnak sem tudnak játszani" volt fura.

    Amúgy, csak szőrözök, kell némi hozzászólás, hogy tudjak privátot küldeni...
    De tudnak, és játsznak is, csak nagyon kevesen, és okosba!
    "Welcome to wherever you are!"

  6. #56
    Őstag NovaTerra avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 02.
    Hozzászólások
    1.101

    Alapbeállítás

    Idézet Szigi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    De tudnak, és játsznak is, csak nagyon kevesen, és okosba!

    Azzal te nem vagy kisegítve, hogy a nyerő regek játszanak, míg az átlag amcsi hobbi játékos nem tud.

  7. #57
    Tag Szigi avatara
    Csatlakozott
    2007. 12. 18.
    Hozzászólások
    146

    Alapbeállítás

    Idézet NovaTerra eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azzal te nem vagy kisegítve, hogy a nyerő regek játszanak, míg az átlag amcsi hobbi játékos nem tud.
    Van 1 hálózat, ahol vígan játszanak a Fekete Péntek előtt/után/óta, és nem hiszem h csak regek...
    "Welcome to wherever you are!"

  8. #58
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Abban az 5-6-8 évben is simán lehet nyerni, csak nehezebb mint korábban, vagy miután megint összeeresztik a játékosokat.

    Az meg engem nem izgat, hogy mennyire népszerű a póker, vagy "trendi"-e. A lényeg, hogy lehet-e profitábilisan játszani, és mennyire. Azt pedig még egy jó ideig lehet majd, ha hajlandó vagy erőt, energiát beleölni.
    zulusierra likes this.
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  9. #59
    Tag Szigi avatara
    Csatlakozott
    2007. 12. 18.
    Hozzászólások
    146

    Alapbeállítás

    Idézet Holdenper eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Abban az 5-6-8 évben is simán lehet nyerni, csak nehezebb mint korábban, vagy miután megint összeeresztik a játékosokat.

    Az meg engem nem izgat, hogy mennyire népszerű a póker, vagy "trendi"-e. A lényeg, hogy lehet-e profitábilisan játszani, és mennyire. Azt pedig még egy jó ideig lehet majd, ha hajlandó vagy erőt, energiát beleölni.
    Én értelek, és a sokszor olvasom is a hozzászólásaidat, jó dolog a póker, és sokat adott nekem is, csak sztem ahhoz, h erre tedd fel az életed komoly kompromisszumokat kell kötni, mind magaddal, és a környezeteddel, családoddal.

    5-6 évig csináltam, és akkor sem azért kezdtem, mert annyira bejön a kártya, csakis a pénz miatt. Viszont ennyi idő alatt volt időm mérlegelni, ill. azóta lett 1 szakmám, amiben még ki sem próbáltam magam, és ennek van itt az ideje. Mondhatom, h pró voltam eddig, mert ebből éltem, de engem már nem motivál. Ezért kezdem el a szakmát, mert mi lesz, ha gyűröm a pókert, eléldegélek belőle, de azon kapom magam h 40 vagyok, és 1 szobában kucorgok még mindig.

    Reálisan nézem a dolgokat, nem gondolom, h Isilduri magasságokba emelkedek valaha is, pláne h nem vagyok függő...Nem használok HUD-ot a mai napig, előtte nem volt rá szükség. Párszor próbáltam, de nem szeretem, sok asztalnál már nem tudnám figyelni, és a gépem se bírná. Régebben nem volt gond a bónuszokkal se, jól meg lehetett belőlük élni, csak FTPn és PS-en. Kb. fél éve elkezdtem játszani 1 kisebb teremben, szuper volt, bónuszok, minden hónapban, amcsik, +rakeback, na ez 1-2 hónapja megszűnt! Persze amcsik maradtak, de nekem szükségem van bónuszokra a variancia miatt, mivel nem cashgamezek, hanem versenyek+SNG+DON.

    Persze, ha 20 éves lennék, talán másképp gondolkodnék, de a szakmát nem akarom veszni hagyni. Ezért nekem megmarad most pár hónapig-évig hobbinak. Aztán meló mellett, v nyugdíjasan még mindig lehet játszani!

    Nem akartam senkit de-motiválni csak 1x-erűen leírtam amit gondolok. Szívesen várom a véleményeket.

    Mindekinek GL az asztaloknál!
    MrChaotic and jabyga like this.
    "Welcome to wherever you are!"

  10. #60
    Lelkes újonc petyaatya avatara
    Csatlakozott
    2011. 08. 03.
    Hozzászólások
    79

    Alapbeállítás

    Én annyira nem aggódnék, túl sok pénz van ebben ahhoz h csak úgy bebukjon az egész iparág. Kis termek közül biztos sok el fog tűnni, de azért a nagyobbak most is egész jól megvannak. Olyan sem lesz sose, hogy eltűnnek a fishek az asztalokról, mert van akinek egyszerűen nem számít a veszteség.

Oldal: 6 / 8 ElsőElső ... 45678 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •