Oldal: 1 / 4 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (38) összesen
Like Tree30Likes

Téma: Érdekes póker partik - 2013. 03. 26

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Érdekes póker partik - 2013. 03. 26

    Lapok:
    Játék: NLHE CG FullRing
    Játékosok: 10 fő
    Pozició: MP
    Kis vak: $0.50
    Nagy vak: $1

    Az UTG (44/23/8 aggresszív fish) limpel, amire te középről $4-ig emelsz. Ezt a nagyvak, aki egy közepesen agresszív regular (19/15/7), és az UTG adja meg. 45J flop érkezik. A regular (13% donkbet, flop agg 49%, flop CR 10%) $7-t betel a $12.5-os potba, a fish callol, te úgy döntesz $24-ig emelsz. A regular megad, a fish viszont $54-ig visszaemel. A partit mindhárman $120-al kezdtétek, mit teszel?


    Tovább a partihoz

  2. #2
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

    Alapbeállítás

    Idézet pokeradmin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Raise all-in (57.4%)
    Whao...

  3. #3
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Idézet misirulez eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Whao...
    Ne viccelj, ász párunk van, nem dobhatunk. Ha lemákolt, cooler és az rng a hibás!
    Ja és azért nem is call, mert rá kell b*szni, hadd gondolkodjon ő, ne nekünk kelljen turnön!


    Ha vkinek nem jönne át, csak vicceltem :P

  4. #4
    Tag báró avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 23.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    182

    Alapbeállítás

    Ez van ha a "regek" mókáznak...nem tudom nekem ezek a kommentek nekem egy kicsit fölényesnek tűnnek.
    De lehet félre értem,de nem hiszem..

  5. #5
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 06. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.063

    Alapbeállítás

    Idézet misirulez eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Whao...
    nem kell röhögni, nyilván nem value-ért, hanem csak infóért
    thomyca likes this.

  6. #6
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Báró, lehet annak tűnik, én csak hülyültem, semmi fölényeskedés nem volt bennem Fejlődni vágyó játékosoktól mindig elfogadható minden hiba, akiket ilyenkor figurázok, azok max a "mindent tudok" felfogású halak Szóval nem tudom ebből mennyi volt ilyen játékos, én mostanában a sok élőzéstől már álmomban is ilyen mondatokat hallok, mint amit írtam, ezért mentem át őrültbe
    Szigi and arabraB110 like this.

  7. #7
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 12. 03.
    Hozzászólások
    1.486

    Alapbeállítás

    Mondjuk én nem értem a regnél hogy lesz set? Donkolt a fish callol mi raiseelünk ha ő is csak callol akkor nagyon drawheavy boardon 3 way lesz és OOP , két pár meg pláne nem callol csak, ráadásul az egyetlen 2 pár ami nála lehet talán, egy 45s amiből összesen 2 lehetőség van. Szóval a reg range előtt vagyunk bőven szerintem. A fish valóban erős lapot reppel, de hát ő aggro fish, ezt vártuk tőle.

    Azt értem hogy face up lesz valószínűleg egy raisel mármint a reg, de így nekem nem tetszik a call settel. A mi raise size-unkat sem értem teljesen, nincs olyan draw aminek ne adtunk volna oddsot a callra.
    kistaska, silee21 and arabraB110 like this.

  8. #8
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    Idézet gyrv84 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azt értem hogy face up lesz valószínűleg egy raisel mármint a reg, de így nekem nem tetszik a call settel. A mi raise size-unkat sem értem teljesen, nincs olyan draw aminek ne adtunk volna oddsot a callra.
    Elcseszett egy parti úgy ahogy van, ez tény. A raise sizera én is meghallgatnék szívesen egy magyarázatot, mert sok értelmét nem látom. Vagy ne raiseljük vagy ne akkorát. Én is foldoltam nyilván, mert nagyon gyanús a licitmenet, de ez az egész hand nem áll össze így Az sem, hogy a fisht mit akar, az sem, hogy a reg mit akar, és az sem, hogy titcar mit akart
    Utoljára módosítva: Galambos Tarzan által: 2013. 03. 26. 21:47
    arabraB110 likes this.
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

  9. #9
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 05.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    Idézet Galambos Tarzan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Elcseszett egy parti úgy ahogy van, ez tény. A raise sizera én is meghallgatnék szívesen egy magyarázatot, mert sok értelmét nem látom. Vagy ne raiseljük vagy ne akkorát. Én is foldoltam nyilván, mert nagyon gyanús a licitmenet, de ez az egész hand nem áll össze így Az sem, hogy a fisht mit akar, az sem, hogy a reg mit akar, és az sem, hogy titcar mit akart
    mekkorát raiselnél (ha raiselnél) és mi a terved?

    (az eredeti parti egyébként 100bb deep volt, csak 1 kis plusz hintet akartam adni, szóval egy kicsit nagyobbat raiselnék a példában, de nem sokkal)
    Utoljára módosítva: titcar által: 2013. 03. 26. 21:54
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  10. #10
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

    Alapbeállítás

    Fish ellen raiselunk értékért. A reg 4%-os calling range pedig nincsen tele 67/36/23 stb.-vel így a sort kiegészítő kártyák nekünk nem lesznek scarecardok, csak a flushos kártyák. Van egy-néhány flushdraws combo nála ill. it szetekkel is callolhat hogy bent tartsa a fisht.

    A mi raise sizeunk pedig olyan, hogy a megfelelő turn kártyákon, pont AI tudjuk rakni a fisht mivel kb. potnyi pénze lesz. A reg pedig ha calloz úgy gondolom fel lehet adni, de nagyon ellenfélfüggő, egy picivel nagyobb size nekem is jobban tetszene, de ettől még egyáltalán nem gondolom hogy ez rossz megjátszás.

Oldal: 1 / 4 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •