Oldal: 8 / 8 ElsőElső ... 678
Eredmény: 71 - 76 (76) összesen
Like Tree72Likes

Téma: A póker népszerűségének alakulása - az elmúlt 15 év

  1. #71
    Tag Szigi avatara
    Csatlakozott
    2007. 12. 18.
    Hozzászólások
    146

    Alapbeállítás

    Idézet Tir-X eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Akkor valamit rosszul csináltál.

    És ezt nem azért mondom, hogy ne kéne elmenni dolgozni, főleg ha nem motivál már, nem szereted csinálni Én sem tervezek életem végéig csak és kizárólag pókerrel foglalkozni megélhetésként. De ha valaki 40 éves koráig pókerből él mondjuk, és csak 1 szobában kucorgásra futotta belőle, akkor valamit nagyon rosszul csinált, nem rakott bele fele annyi munkát sem, mint kellett volna. És ez vonatkozik a személyiségfejlesztés, teljesítmény fejlesztés részre is, nem csak a pénzügyekre. Mert akkor a szociális és családi életeddel is össze lehet hozni a pókeres karriert. De annyira biztosan, mint egy havi 160-240 órás robotolást, ahol akkor hívnak be mikor akarnak, és akkor rúgnak ki, amikor akarnak...
    Abban igazad van, hogy most korántsem játszok annyit, mint amikor kezdtem, akkor fanatikusan toltam. Vhol útközben elveszett a motiváció, eleinte a pénzért csináltam, most már nem motivál a pénz, mármint hogy azért toljam, h megéljek. Megváltoztam, mást akarok, és van 1 lehetőségem, amit ki kell próbáljak. Én is nagyon kíváncsi vagyok, milyen lesz újra munkarendbe állni, de hiányoznak az emberek meló közben. Barátok vannak persze, de újakkal ismerkedni stb.

    Hál istennek nem gyárba megyek melózni (robotolni), de kb. annyit fogok keresni vele mint a pókerrel régen. Lesz főnököm is, de nem közvetett, persze kirúghat. De lesz TB-m adóm, és talán nyugdíjam is...mondom nem vok 20 éves, sajna.

    Pénzt nyerni sokkal élvezetesebb dolog, mint pénzt keresni, de vhol a földön kell járni, úgy érzem kell 1 fix bevétel, aztán mellette még lehet játszani, ha marad rá energia!

    Az elején írtam, h sok mindent adott a póker, csak nem részleteztem! Voltak nyaralások ( pl. spanyol többször 1 hónap haverokkal, sajna Vegas-ra sosem tellett, pedig jó lett volna), mocizás, stb., csak 1 ideje ez megszűnt érted? Nincs rá keret...

    Sokkal többet kellene tenni érte, ill. a szobában nyomni, napi 10-12 órákat MTT, és én másra vágyom. Nemsokára nyár...korábban télen jött annyi, amiből nyáron alig kellett tolni, szóval rendes munkahely a póker már, nem olyan mint 4-5 éve. Ha meg dolgozni kell, akkor választok más hivatást, mert a legnagyobb bajom vele, h antiszociális. De talán a fő indok, hogy amióta FTP gallyra ment, nekem azóta nem megy, még akkor se, hogy most visszakaptam azt a pár ezer USD-t...

    Idézet Galambos Tarzan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem egy embertől hallottam már, hogy a Merge totál megbízhatatlan. Nem azt mondom, hogy senkit nem fizetnek ki, de nem merném rá a nyakamat tenni, hogy minden cashoutot maradéktalanul teljesítenek, időre, stb. stb.

    Már csak abból kiindulva, hogy még mindig fogadnak amerikai játékosokat, magyarul akármelyik percben arra a sorsa juthatnak, mint pl. a Full Tilt vagy az UB.
    Ez benne van, félni lehet...FTP-től nem féltünk, mégis cumi lett.

    Viszont én sokat toltam merge, nagyjából tudom ki a regulár: ott pl. markdube, nemrég húzta be a heti nagyot, és még mindig tolja napi szinten, szal vszínű h kifizették...
    kidelpiero and MrChaotic like this.
    "Welcome to wherever you are!"

  2. #72
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 05. 15.
    Hozzászólások
    335

    Alapbeállítás

    Idézet Szigi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    MB-ről fizethetsz be, de nincs rá kifizetés
    Majdnem egészen pontosan 1 hónapja (1 hónap + 1 nap) utaltam ki MB- re...

    Idézet Galambos Tarzan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem egy embertől hallottam már, hogy a Merge totál megbízhatatlan. Nem azt mondom, hogy senkit nem fizetnek ki, de nem merném rá a nyakamat tenni, hogy minden cashoutot maradéktalanul teljesítenek, időre, stb. stb.
    Azt egy szóval nem mondtam, hogy megbízható. No, de őszintén: melyik az? (Lásd Szigi utalását FTP- re, például... )

    Ha valaki megkérdezné, hogy melyek azok a termek, amelyekből jó eséllyel ki is tudja venni a pénzt, nyilván nem a Merge termei jutnának eszembe, persze... Viszont, ha valaki azt kérdezné, hogy melyek azok a termek, amelyekből biztosan ki tudja venni, hááát... Jó eséllyel a "nincs ilyen" lenne a válasz.

    Nyilván ez sem tesz túl jót az online póker népszerűségének.

  3. #73
    Tag Szigi avatara
    Csatlakozott
    2007. 12. 18.
    Hozzászólások
    146

    Alapbeállítás

    Idézet Ultar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Majdnem egészen pontosan 1 hónapja (1 hónap + 1 nap) utaltam ki MB- re...
    Most néztem meg, nekem CSAK Netellert ajánlja fel withdraw-ra, ezért kellett is csinálnom...csekkold le, ha ráérsz!
    Utoljára módosítva: Szigi által: 2013. 03. 26. 23:34
    "Welcome to wherever you are!"

  4. #74
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 05. 15.
    Hozzászólások
    335

  5. #75
    Tag Szigi avatara
    Csatlakozott
    2007. 12. 18.
    Hozzászólások
    146

    Alapbeállítás

    Idézet Ultar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Érdekes, akkor lehet csak velem szórakoznak...
    "Welcome to wherever you are!"

  6. #76
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Szigi: Én sem arra gondoltam, hogy aki ebből él erre teszi fel az életét, mert a mai világban ezt csak egy ideig lehet művelni.
    De még van annyi idő, meg pénz ebben a póker nevű dologban, hogy ha az ember odateszi magát 100000rel, és hajlandó áldozatokat hozni, akkor össze tud szedni annyi pénzt, amiből el tud kezdeni valamilyen vállalkozást mondjuk.

    Az biztos, hogy nem sétagalopp, és sok mindenről le kell mondani a póker miatt, és nem lehet félig-meddig csinálni, hogy jó legyen benne az ember. Viszont cserébe nagyon sok olyan dolgot kaphat az ember, amit jelenleg itthon egyik általánosan elérhető állásban (csak, hogy ne számoljunk a felső-vezetői pozíciókkal, mert oda nem juthat el bárki azért) sem kaphat meg (szabad, egyénileg kidolgozott munkarend, munkakörnyezet, szabadidő, fizetés, stb).

    Idézet kry eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése


    mégis kivel játszanál, ha nem lenne népszerű?!
    1000 túlképzett pro neked megfelel?
    Az 1000 túlképzett próból jó, ha 100 igazán jó játékos. Az, hogy megtanulja mikor mit kell csinálni csak egy darabig elég. Ha nem érti mit miért tesz, és ha az ellenfél alkalmazkodik hozzá, akkor neki mit kéne tennie, akkor nem sokat ér a tudásával
    Szigi likes this.
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

Oldal: 8 / 8 ElsőElső ... 678

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •