Oldal: 95 / 268 ElsőElső ... 45859394959697105145195 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 941 - 950 (2676) összesen
Like Tree651Likes

Téma: Hajrá Magyarország!!!

  1. #941
    Őstag dr.drogba avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 17.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    1.273

    Alapbeállítás

    Hihetetlenek vagytok itt szapuljátok a csapatot meg az edzöt,mikor reális esélyünk van a 2ik helyre.
    A sorsoláskor azt mondtam max 4ik hely,erre ha Bukarestben nem kapunk ki megvan a 2ik hely!!!
    Ne legyetek már örök pesszimisták ,inkább szurkoljatok!!!

  2. #942
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 24.
    Hely
    Kocsord
    Hozzászólások
    1.703

    Alapbeállítás

    Idézet dr.drogba eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hihetetlenek vagytok itt szapuljátok a csapatot meg az edzöt,mikor reális esélyünk van a 2ik helyre.
    A sorsoláskor azt mondtam max 4ik hely,erre ha Bukarestben nem kapunk ki megvan a 2ik hely!!!
    Ne legyetek már örök pesszimisták ,inkább szurkoljatok!!!
    Sima 4 pontból hoztunk kettőt. De ezt az izomgyenge török válogatottat is simán el kellett volna verni.
    Úgy láttam én is, h 2 csatárral valami fociszaga is volt a játékunknak.
    Egy kicsit Sanyibának el kéne lazulnia, több 3betet és light4betet, TÁMADNI!
    fejes1988 and lecso10 like this.

  3. #943
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Idézet dr.drogba eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hihetetlenek vagytok itt szapuljátok a csapatot meg az edzöt,mikor reális esélyünk van a 2ik helyre.
    A sorsoláskor azt mondtam max 4ik hely,erre ha Bukarestben nem kapunk ki megvan a 2ik hely!!!
    Ne legyetek már örök pesszimisták ,inkább szurkoljatok!!!
    Ne legyünk már megelégedve az átlagossal, alapból a 2. helyre kellett volna menni, és nem reménykedni, hogy 3.ok is lehetünk. Hát kb így álltunk ki a törökök ellen, 11 emberrel védekezve.
    R1per2, ZsoleszAK47 and Nero23 like this.

  4. #944
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2013. 01. 07.
    Hozzászólások
    92

    Alapbeállítás

    Ha Egérbá fennhagyja a 2 csatárt 1:1nél szerintem behúzzuk!

    Kb 2 csatárral kellett volna kezdeni!

    Románok ellen például miért a sérülésből felépülő Szabics kezdett (aki ráadásul nem is nagyon játszik tavasszal)???? Miért nem Böde kezdett, aki játszik folyamatosan és formában van?

    Szerintetek ezt nem kéne meglátni egy szövetségi kapitánynak???
    Krono and ZsoleszAK47 like this.

  5. #945
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 06. 05.
    Hozzászólások
    547

    Alapbeállítás

    A sorsoláskor a fórumok televoltak olyan commentekkel, hogy elég kemény csoport, ahol papíron három erősebb válogatott van a miénknél. Jelenleg csak a hollandok tudtak minket elverni és a csoport második helyre esélyes törököket búcsúztattuk. Jó, lehet itt beszélni arról h rohadt gyengék a törökök és a románok is, de nem érdekel, egyáltalán nem érdekel. Elég legyen már a károgásból. Csoport másodikok vagyunk, egy romániai győzelem/ iksz és román-török X,2- es választ el a pótselejtezőtől.

    Ott pedig szerencsével nagyobb koncentrációval ezzel a jó kis beállunk védekezni játékkal lehet keresni valónk a nagyok ellen. Emellett még néha játék is megfigyelhető, a pontrúgások meg veszélyesek. Én kimondottan örülök, hogy végre nem a 20 éve nem létező magyaros kreatív tiki-takát akarjuk nyomni mintha még mindig Puskásaink meg Détáriaink lennének, hanem igen beállunk védekezni egy erősebb csapat ellen és ha kell talpra tudunk állni. Jó az tény hogy ehhez a játékhoz nem ártana egy rendes védősor, de ne legyünk telhetetlenek na.

  6. #946
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2013. 01. 07.
    Hozzászólások
    92

    Alapbeállítás

    Idézet kidelpiero eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én kimondottan örülök, hogy végre nem a 20 éve nem létező magyaros kreatív tiki-takát akarjuk nyomni mintha még mindig Puskásaink meg Détáriaink lennének, hanem igen beállunk védekezni egy erősebb csapat ellen és ha kell talpra tudunk állni. Jó az tény hogy ehhez a játékhoz nem ártana egy rendes védősor, de ne legyünk telhetetlenek na.


    Ez a tiki-taka, csak már nem megy, ezért inkább ívelgetünk előre

  7. #947
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 06. 05.
    Hozzászólások
    547

    Alapbeállítás

    Idézet Nero23 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez a tiki-taka, csak már nem megy, ezért inkább ívelgetünk előre
    Én se vagyok oda a tanácstalan előreívelgetésért, örülök amikor látom h próbálják megtartani a labdát, van játék, de túlzott elvárás elvárni tőlük ezt hosszútávon, egész meccsen. Le kell szállni a magas lóról és elfogadni h fociban is törpeállam vagyunk, azok meg ha akarnak valamit, akkor meg kell tanulniuk a nagy csapatok ellen beállni védekezni.
    Nero23 likes this.

  8. #948
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 05.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    Idézet kidelpiero eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én se vagyok oda a tanácstalan előreívelgetésért, örülök amikor látom h próbálják megtartani a labdát, van játék, de túlzott elvárás elvárni tőlük ezt hosszútávon, egész meccsen. Le kell szállni a magas lóról és elfogadni h fociban is törpeállam vagyunk, azok meg ha akarnak valamit, akkor meg kell tanulniuk a nagy csapatok ellen beállni védekezni.
    nem nagyon hiszem, hogy az állam méretével olyan nagyon durva összefüggésben lenne, sőt igazából a legtöbb aurópai ország kisebb nálunk (6-7 van ami nagyságrendileg nagyobb)
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  9. #949
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 24.
    Hely
    Kocsord
    Hozzászólások
    1.703

    Alapbeállítás

    Idézet kidelpiero eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A sorsoláskor a fórumok televoltak olyan commentekkel, hogy elég kemény csoport, ahol papíron három erősebb válogatott van a miénknél. Jelenleg csak a hollandok tudtak minket elverni és a csoport második helyre esélyes törököket búcsúztattuk. Jó, lehet itt beszélni arról h rohadt gyengék a törökök és a románok is, de nem érdekel, egyáltalán nem érdekel. Elég legyen már a károgásból. Csoport másodikok vagyunk, egy romániai győzelem/ iksz és román-török X,2- es választ el a pótselejtezőtől.

    Ott pedig szerencsével nagyobb koncentrációval ezzel a jó kis beállunk védekezni játékkal lehet keresni valónk a nagyok ellen. Emellett még néha játék is megfigyelhető, a pontrúgások meg veszélyesek. Én kimondottan örülök, hogy végre nem a 20 éve nem létező magyaros kreatív tiki-takát akarjuk nyomni mintha még mindig Puskásaink meg Détáriaink lennének, hanem igen beállunk védekezni egy erősebb csapat ellen és ha kell talpra tudunk állni. Jó az tény hogy ehhez a játékhoz nem ártana egy rendes védősor, de ne legyünk telhetetlenek na.
    Beállunk védekezni játékkal, nem lehet nyerni. Győzelemre kell játszani 2-1-nél is (lásd románok ellen)
    Az utolsó 4 fordulóból lesz tuti 6 pontunk.
    Észtek és Andorra ellen itthon kötelező nyerni. Hollandoktól nyugodtan ki lehet kapni.
    Románoknak is lesz tuti 6 pontjuk Észtország és Andorra ellen. A törökök elleni meccsen mindenképpen pontot kellene veszíteniük, X lenne a legjobb.

    De ha röviden elemezzük a dolgokat, szeptemberben nyerni kell Románia ellen, és megvan a 2. hely.
    Képesek vagyunk rá, csak támadó focit kéne játszani sok labdatartással.

  10. #950
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 04. 10.
    Hozzászólások
    278

    Alapbeállítás

    Idézet kidelpiero eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én se vagyok oda a tanácstalan előreívelgetésért, örülök amikor látom h próbálják megtartani a labdát, van játék, de túlzott elvárás elvárni tőlük ezt hosszútávon, egész meccsen. Le kell szállni a magas lóról és elfogadni h fociban is törpeállam vagyunk, azok meg ha akarnak valamit, akkor meg kell tanulniuk a nagy csapatok ellen beállni védekezni.
    27 éve nem voltunk világversenyen, nem hiszem, hogy bárki magas lovon ülne meg az lenne a gond, hogy nem állunk be a nagyok ellen védekezni. Beállunk, csak ez a 2 meccs is mutatja, hogy a középszar ellen se tudunk.
    Azt azért el lehet várni hogy ne kapjunk olyan gólokat, mint a románok ellen, hogy egy Arda Turan se alázza szét a teljes védelmet egyedül.
    ZsoleszAK47 likes this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •