Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (34) összesen
Like Tree9Likes

Téma: Egyre-másra osztja Bad Beat Jackpot nyereményeit a Microgaming hálózat

  1. #21
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    ezek a termek is csalnak Dozsókám. hova tart ez a világ? kérdem én hova tartunk??
    szégyen. SZÉGYEN!!!

  2. #22
    Őstag NovaTerra avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 02.
    Hozzászólások
    1.101

    Alapbeállítás

    Idézet Dozso eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egy hét alatt négyszer? Nekem ez sántít. Még innen sem jön rá senki,h manipulálják a handeket? Nyilván kell vmi jo marketing, egy jó játékoscsalogató. De persze tiszta véletlen,h most egy hét alatt 4szer esett be pont amikor megváltoztatták a rendszert. De érdekes.

    Szerintem elégszer leírtad már több topicban, hogy mit gondolsz a termekről.

  3. #23
    PA addict zoltanh avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 16.
    Hozzászólások
    3.888

    Alapbeállítás

    Vegyünk egy reget aki évente letol 1M handet. "Lottó" miatt erre elkölt 20K€-t. Hát köszönöm én nem kérném.

  4. #24
    Team Hero svajcifiu avatara
    Csatlakozott
    2012. 09. 14.
    Hozzászólások
    1.097

    Alapbeállítás

    Azért sokkal szoftabb a mezőny BBJ asztaloknál, és a lazább játék miatt azért a winrate is magasabb lehet. Régebben amikor rendszeresen játszottam ilyen asztaloknál, addig nekem jól ment.

  5. #25
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás

    Idézet Dozso eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egy hét alatt négyszer? Nekem ez sántít. Még innen sem jön rá senki,h manipulálják a handeket? Nyilván kell vmi jo marketing, egy jó játékoscsalogató. De persze tiszta véletlen,h most egy hét alatt 4szer esett be pont amikor megváltoztatták a rendszert. De érdekes.
    Azt azert tudni kell, hogy idaig csak NL100-on s felette voltak ilyen asztalok, s ott se olyan tul sok. Most NL20-tol boldog boldogtalan optinelhet, tehat a handek tobbszorose jatszodik le, ugyhogy siman benne van, hogy innentol gyakrabban lesz ilyen laputkozes.

    s mindemelett meg ugye a feltetelein is konnyitettek, nem kicsit. szoval mielott a csalashistoriakat gyartanatok, ezeken is el lehet gondolkozni. akinek kedve van ki is szamolhatja, mennyi handet kellett letolni regebben, s mennyit most. de biztos, hogy joval kevesebbet, s joval tobb jatekos ezaltal joval tobb hand jatszodik le ugyanannyi ido alatt.
    redoubtable and svajcifiu like this.
    "... hogy tangában vigye Neked a champagne-t Kara Scott, a jakuzziba" (ivan41)

  6. #26
    Őstag qwertibie avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 23.
    Hozzászólások
    1.494

    Alapbeállítás

    Idézet svajcifiu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azért sokkal szoftabb a mezőny BBJ asztaloknál, és a lazább játék miatt azért a winrate is magasabb lehet. Régebben amikor rendszeresen játszottam ilyen asztaloknál, addig nekem jól ment.
    de most nincsenek BBJ asztalok, opt in-nel tudsz benne részt venni minden asztalon, szóval a mezőny nem nagyon változik sztem. de ki tudja, lehet csomó fisht most vonzz ez a dolog

  7. #27
    Team Hero svajcifiu avatara
    Csatlakozott
    2012. 09. 14.
    Hozzászólások
    1.097

    Alapbeállítás

    UB-n is gyakran (heti rendszerességgel) kijött a BBJ pedig ott 8-as póker volt az alja
    Mondjuk az tényleg csaló site volt

    Idézet qwertibie eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    de most nincsenek BBJ asztalok, opt in-nel tudsz benne részt venni minden asztalon
    jaja, de gondolom kisebb téteken itt is sok a szerencsehuszár az asztaloknál

  8. #28
    Fáradhatatlan grinder Boletus avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 03.
    Hely
    Smaragdváros
    Hozzászólások
    753

    Alapbeállítás

    Idézet Littlemage eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ...szoval mielott a csalashistoriakat gyartanatok, ezeken is el lehet gondolkozni....
    Többnyire a kettő (csaláshisóriákat gyártok - gondolkozom) kizárja egymást.
    "...A másik, amikor mégcsak nem is random, hanem annál is rosszabb handdel megadnak allint.." (by playerke)

  9. #29
    Lelkes újonc MrCharger426 avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 21.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    72

    Alapbeállítás

    Idézet naggeri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ezek a termek is csalnak Dozsókám. hova tart ez a világ? kérdem én hova tartunk??
    szégyen. SZÉGYEN!!!
    off: ez a képcsere nem volt szép tőled, így megtudtam egy fontos momentumát a mostani epizódnak amit még nem néztem meg
    Maxxxika likes this.
    Az élet olyan mint a póker. Nem mindig azokat a lapokat kapod amiket szeretnél de mindegyikből ki kell hoznod a maximumot és legjobb tudásod szerint kell eljárnod!

    Az legyen veled!

  10. #30
    Fanatikus tag Corey avatara
    Csatlakozott
    2012. 08. 26.
    Hozzászólások
    353

    Alapbeállítás

    Mondjuk az érdekes, hogy a limit többi játékosának is kiosztanak 10%-ot ha beüt a Jackpot. Lehet érdemes lenne akkor NL4-től NL100-ig 1-1 asztalon tolni, főleg ha ilyen gyakran beadja

    Ha ilyen 1k euro körül kapsz átlagban a BBJ-ból, és havonta 1x vagy 2x elviszik, kis szerencsével és folyamatos játékkal oda lehet érni úgy, hogy ne tűnjön annyira kifosztásnak és lottózásnak a dolog. -hozzátéve, hogy minél alacsonyabb a limit, annál kevesebbet kapsz, mert többen játszanak egyszerre-
    Persze nem tudom, mert nem játszom ott és nem is tervezem ettől még

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •