Oldal: 23 / 26 ElsőElső ... 132122232425 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 221 - 230 (254) összesen
Like Tree33Likes

Téma: Fifty50 a Starson - TornadoPro

  1. #221
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 06. 06.
    Hozzászólások
    424

    Alapbeállítás

    Idézet feketeparduc eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem a 6 max hyper turbó

    De az 235os

  2. #222
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 02. 08.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    115

    Alapbeállítás

    Igen a 6max hyper amit én szoktam ami 250fpp. Kb a struktúra ugyanaz 20ból 6 fizet. De ennek a 235nek utánanézek mert még azt nem láttam

    Tegnap majdnem katasztrófa történt. 2 session lejátszottam és már kezdeni akartam a harmadikat amikor elszállt a net. Ha 10 percel később szál el akkor 30 asztalon 45$t veszítek, mert reggelig nem is jött vissza a net. Nagy szerencsém volt.

    A modememen összevissza villog minden led na most hogy merjek így beülni grindelni?

  3. #223
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2011. 11. 14.
    Hozzászólások
    310

    Alapbeállítás

    Van mind a 2-ő , TornadoPro nyisd ki a Sit&go szatellit mind vagy FPP , ott meg találod, Szecska a 250 FPP a verseny szatellit FPP- én meg a 210 nem játszottam eddig mert azt NEM nyitottam meg.
    Utoljára módosítva: feketeparduc által: 2013. 03. 26. 10:32

  4. #224
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 02. 08.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    115

    Alapbeállítás

    Nem akarom elkiabálni de amióta behoztam a main eventet itm-be azóta valami elképesztő uppom van szerencsére. 70% felett hozok itm-et és teli vagyok 4-5K stackekkel. 34asztalon tolom a fiftyt, hogy pörögjön a goldstar is. Emellett még ma a magyar-török után fogok tolni egy 250satot amit remélem behozok itmbe. Ha az esti session jól fog sikerülni és a satot is behozom, akkor az elmúlt 2 nap total profitja közel 100$ lesz

    A fekete flössök úgy estek a floppon a 250 saton és az utolsó sessionomben mint a top párok. 15 perc leforgása alatt beesett ellenem 5 darab floppolt fekete flöss, amire kb akkora az esély mintha royalt floppolnék. a nap vége emiatt nem sikerült jól.
    viszont új célok vannak kilátásban. Március 30-án este 8kor kezdődik a 100ezer$os goldstar freeroll amire neveznem kell. Ezért legkésőbb addigra meg kell csinálnom a goldot. Van rá 4 napom, hogy hozzak 420vpp-t.

    Az sne playa lejött kicsit játékpénzben tolni. Remélem jó nagy downban van mert aki ilyet csinál az meg is érdemli, hogy bukjon!!

    http://www.kepfeltoltes.hu/view/1303...toltes.hu_.jpg


    Ez pedig egy kis látkép a verhetetlen 15$os mezőnyről Selygi cimborám 1bb-vel becammogott.

    http://www.kepfeltoltes.hu/view/1303...toltes.hu_.jpg

    Elkiabáltam ezt az upp dolgot gyorsan mtsng-ben visszavette a profit felét De mondjuk aki zsinorban 19 allint tud bukni az meg is érdemli. Végre 2 hét bukás után ad a fifty egy kis profitot, rögtön megjön a kedvem és beülök elveszíteni turbo mtsngben, úgy hogy 23 versenyből egy ócska 3000 stacket sem tudok épiteni. De gondoltam ha fiftyben ad 40$t 1 nap alatt, akkor mtsngben ennek a dupláját fogom nyerni, mert végülis ott az upp jobban kifizetődik, hááát levágott a pokol legmélyebb bugyraiban. Teljesen igaz az hogyha 1,5$on uppolok az nem garantálja hogy 3,5$on is uppolni fogok.
    Na mind1 a saját hülyeségem volt, csak magamra lehetek mérges....

  5. #225
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 11. 28.
    Hozzászólások
    329

    Alapbeállítás

    mtsng-t 25 centen toltad? csak azért mert azzal nem nagyon gyűlik a rake, csak ég a pénz, ha nem adja :/

  6. #226
    Őstag tylerhungary avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 25.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.940

    Alapbeállítás

    Idézet TornadoPro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Elkiabáltam ezt az upp dolgot gyorsan mtsng-ben visszavette a profit felét De mondjuk aki zsinorban 19 allint tud bukni az meg is érdemli. Végre 2 hét bukás után ad a fifty egy kis profitot, rögtön megjön a kedvem és beülök elveszíteni turbo mtsngben, úgy hogy 23 versenyből egy ócska 3000 stacket sem tudok épiteni. De gondoltam ha fiftyben ad 40$t 1 nap alatt, akkor mtsngben ennek a dupláját fogom nyerni, mert végülis ott az upp jobban kifizetődik, hááát levágott a pokol legmélyebb bugyraiban. Teljesen igaz az hogyha 1,5$on uppolok az nem garantálja hogy 3,5$on is uppolni fogok.
    Na mind1 a saját hülyeségem volt, csak magamra lehetek mérges....
    nem tudom hogy hobbiból vagy mennyire komolyan tolod a pokert,de ez nagyon rossz/amatör gondolkodásmódra vall de legalább megláttad hogy nem függ össze hogyha jól runolsz 1 napig attól nem fogsz mtt-n is azonnal jól futni
    javaslom amúgy a BI-ben és nem $ban való gondolkodást
    http://nixonsdad.tumblr.com/

    "qwertibie: nem kell érzelmeket vinni bele
    qwertibie: a poker egy ribanc amugy is"

  7. #227
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 02. 08.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    115

    Alapbeállítás

    Vegyesen játszottam 0,5 és 1,5$között minden turbo mtsng versenyt.

    Mind a kettő igaz rám, rossz játékos is vagyok és amatőr is. Nem is akarom magam abban a hitben tartani, hogy jó játékos lennék, akkor valószínű nem állnék 1 helyben 2 hete az 1,5$os mezőnyben.
    A BI-ben való gondlkozással az a baj, hogy vegyesen játszok 0,25$ és 3,5$ mindent amihez éppen kedvem van. Nem tudom mennyi az átlagos BI-m. A fő játékom a fifty50, ezt játszom 80%ban, de emellett már kb 10 féle játékban is szerepeltem ebben a hónapban pl: drawok, omaha mtt, hyper 6max stb..
    Fiftyzni szeretek a legjobban, de az elmúlt 3 évben bebizonyodott, hogy ehhez értek a legkevésbé, legalábbis eredményeket nézve, messze ebben vagyok a legrosszabb.
    Utoljára módosítva: TornadoPro által: 2013. 03. 27. 13:13

  8. #228
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 02. 08.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    115

    Alapbeállítás

    A ma reggeli grind kis plusszal zárult. kevés itm viszont sok nagy stack volt a jellemző. Még 400vpp kell a goldhoz, nagyon soknak tűnik 3,5 napom van rá, de meg kel csinálnom.
    Most megyek suliba, de este neki kell ülnöm kőkeményen grindelni.

  9. #229
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2011. 11. 14.
    Hozzászólások
    310

    Alapbeállítás

    Idézet TornadoPro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A ma reggeli grind kis plusszal zárult. kevés itm viszont sok nagy stack volt a jellemző. Még 400vpp kell a goldhoz, nagyon soknak tűnik 3,5 napom van rá, de meg kel csinálnom.
    Most megyek suliba, de este neki kell ülnöm kőkeményen grindelni.
    Hajrá TornadoPro én szurkolok neked hogy sikerűljön de arra vigyázz hogy ne legyen minuszos nagyon mert akkor nem sokat ér az egész.Ma nekem is adta a lelkem még én azt se tudom hogy DE oda értem a 0.55 $ versenyen , játszom már pár éve de röhej hogy NEM tudtam hogy hol van az alkukötés.Hát jobban megizadtam mint a versenyen ezek 2 nem tudták hogy miért nem egyezzek bele,na ezt is megtanultam jó érzés nyerni 1-kis zsebb pénzt.Végűl 3 lettem de a Pénzt egyenlően kaptuk Fifty-Fifty alapon ezt csak azért irtam le hogy bátoritssalak. Mindent BELE ÉS CSAK okossan Hajrá .

  10. #230
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 11. 28.
    Hozzászólások
    329

    Alapbeállítás

    ha keményen nyomod, meglesz a gold!

    már "kevés" kell, ne állj meg a cél előtt!

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •