Oldal: 2 / 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (24) összesen
Like Tree17Likes

Téma: Hogy kerültél a póker világába?

  1. #11
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 10. 30.
    Hely
    Bogács
    Hozzászólások
    2.283

    Alapbeállítás

    1999-2004 között 5 lapos a haverokkal Közbe beindultak ugyan Korda mester közvetítései és kipróbáltuk a Holdemet.
    Az áttörés 2006-ban volt mikor elkezdtem online játszani, Argentina sokat segített akkoriban. THX itt is Szamo Befizettem 46$-t és soha többet nem kellett reloadolnom. Ennyi XD

  2. #12
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Daniaban kozepiskolaban lehettem 17-18 eves, amikoris osztalytarsamat lattam, hogy pokerezik a laptopjan oran es szunetben megkerdeztem tole,hogy az micsoda. Elkezdtem playmoney-ba tolni partyn, ra 2-3 honapra meg nl400on hasitottam, de a tobbi mar csak tortenelem...

  3. #13
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 01. 07.
    Hely
    bp
    Hozzászólások
    514

    Alapbeállítás

    Valamikor 2009 vége felé játszogattam egy 5 card solitaire nevű játékkal, ahol megtanultam mi az a 2 pair, flush, full house, stb. Akkor még halvány fogalmam sem volt mi is az a póker. Nemsokkal később megnéztem a The Cincinnati Kid című filmet, és akkor rájöttem, hogy tulajdonképpen én már tudom is hogy kell pókerezni. Azután google: free poker online, nekiálltam játékpénzzel játszani, kb 2 hét múlva minimum depóztam 10 dollárt, amit aztán még követett vagy 10 másik depó, egyre nagyobb összegekkel egészen 400 dollárig, utoljára 2010 elején tettem be 200 dollárt és azóta is abból bohóckodom.

  4. #14
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    Idézet danfiu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Daniaban kozepiskolaban lehettem 17-18 eves, amikoris osztalytarsamat lattam, hogy pokerezik a laptopjan oran es szunetben megkerdeztem tole,hogy az micsoda. Elkezdtem playmoney-ba tolni partyn, ra 2-3 honapra meg nl400on hasitottam, de a tobbi mar csak tortenelem...
    de a brm-et betartottad remélem!
    danfiu and redoubtable like this.

  5. #15
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Idézet naggeri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    de a brm-et betartottad remélem!
    sőt, handeket is postolt a fórumra a fejlődés érdekében.
    naggeri likes this.

  6. #16
    Őstag Koszka9999 avatara
    Csatlakozott
    2007. 11. 14.
    Hely
    BAZ
    Hozzászólások
    1.090

    Alapbeállítás

    Középiskolában hallottam róla először, természetesen utánanéztem a neten.

    T6 pokeren egész jól hasítottam, csak NL100on gyorsan elszórtam a freerollokan összeszedett pénzt.

    Bwinen a nyereség nagyrészét a sportfogadás vitte.

    Starson 25$-ból első este 3,3as torna 2. hely.FTP-n kicsit később, 100K first deposit freeroll 1 hely, deal után.

    Azóta "folyamatban" ...
    Utoljára módosítva: Koszka9999 által: 2013. 03. 27. 22:02
    born2hate and balu999 like this.
    "Zseton kell, nem imidzs"

  7. #17
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2011. 11. 14.
    Hozzászólások
    310

    Alapbeállítás

    A lányom és a barátja unatkoztak és nekem pókerezni kelett vellűk hiába mondtam én nem tudok az 5 laposról is csak ugy hallottam , de azt mondták hogy az nem az igazi a NLH az a mostani sláger . Hizzelget a kincsem hogy én milyen jól snaplisztam meg itt nálunk a krucsa az igen azt szerettem nagyon.Na könyen megszéditettek és mivel szerettek nagyon versenyezni hát elkezdődött a tánc . Hát nem sokat értettem belőle mert mindig elvették a Monopoly pénzemet, na én ezt nem játszok mert ti csaltok és ez igy nem OK.Na akkor a barátja letöltötte nekem a PS és mondta hogy itt gyakorolhatok játékpénzben, na azóta is gyakorolok DE már élesben.Nekem kurv@ nehéz ez a játék a snapliban és a krucsában tudtam kinél milyen lap maradt hát itt nem talán azért mert én azon nőttem fel.De a versenyzéss az ami mindig ad erőtt meg 1-2 pénzbe érés GL midenkinek !! Elnézést a helyesirási hibákért.
    Utoljára módosítva: feketeparduc által: 2013. 03. 27. 19:07

  8. #18
    Fáradhatatlan grinder sakkos000 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 09.
    Hely
    London
    Hozzászólások
    836

    Alapbeállítás

    Sakkozóként gyakorlatilag kikerülhetetlen volt 2006-07 környékén. Vagy a haverod nyert pókeren sokat, vagy annak a haverja.

  9. #19
    Fanatikus tag hokuszpoker avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 22.
    Hozzászólások
    352

    Alapbeállítás

    Megbetegedtem 2005ben es otthon fekudtem. Regeltem egy freerollra a pacific pokeren amit persze Gyuri bacsi kozvetitesebol lattam. Negyedik lettem tiz dollarert, igy indult. Felvittem 800 dollarig, de ott nem hoztam az elvart orabert, meg az akkori baratnom (ma mar a felesegem) megfenyegetett, hogy ez nem jarja, munka plusz poker mi lesz igy? Elszortam a penzt hogy ne kelljen adozni utana, azota mar csak hobbi fish vagyok.
    dfecco23 likes this.

  10. #20
    Őstag JuhaAasz avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 03.
    Hozzászólások
    1.394

    Alapbeállítás

    középsuli 11.dik...pár érdektelen órán, mint pl. irodalom, történelem, ének-zene ( ) elkezdtem a world series of poker-rel tolni telefonon 2000 kezdő zseton, és sose léptem ki a játékból, csak "leraktam tálcára" így mindig folytattam az állást, ha nem kapcsoltam ki a telefont. aztán mikor már 373 millió dollárnál jártam valahogy képbe jött az online poker. sajnos ezidőtájt, (2006) még jó lett volna komolyan foglalkozni vele, és mára lehet már ebből élhetnék (talán), de akkor nem volt ilyesmire eszem, így csak szabadidőm eltöltésére használtam. pedig azóta lehetnék akár milliomos is...

    ha visszamehetnék az időbe, oda 2006-ba, éjjel nappal ezzel foglalkoznék
    naggeri and dfecco23 like this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •