Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123
Eredmény: 21 - 24 (24) összesen
Like Tree17Likes

Téma: Hogy kerültél a póker világába?

  1. #21
    Team Hero S0nnyB1ack avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 25.
    Hely
    Ózd
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Bocs az offért, erről a topikról azonnal egy mondat ugrott be, amit egy másik kiváló topikban olvastam:

    "A Pacific Pokeren kezdtem a pókert, de ott még inkább csak az volt a célom, hogy németekkel chateljek , mert valahogy akkor ott elég sok német volt és én meg szeretem a németet, nem kicsit."

    Van aki így kezdte
    dfecco23 and fkf131 like this.

  2. #22
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 10. 30.
    Hely
    Bogács
    Hozzászólások
    2.283

    Alapbeállítás

    Idézet Koszka9999 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Középiskolában hallottam róla először, természetesen utánanéztem a neten.

    T6 pokeren egész jól hasítottam, csak NL100on gyorsan elszórtam a freerollokan összeszedett pénzt.

    Bwinen a nyereség nagyrészét a sportfogadás vitte.

    Starson 25$-ból első este 3,3as torna 2. hely.FTP-n kicsit később, 100K first deposit freeroll 1 hely, deal után.

    Azóta "folyamatban" ...
    Te kis makker

  3. #23
    Fáradhatatlan grinder GStealer avatara
    Csatlakozott
    2010. 10. 25.
    Hozzászólások
    758

    Alapbeállítás

    2010 nyara, Budapesten vagyok pár napig egy barátomnál. Egyik délben a délutáni programot tervezzük: lemegyünk biliárdozni, vagy felhívunk pár ismerőst pókerezni. Utóbbira esett a választás, de mivel én addig egyetlen partit nem játszottam, barátom elkezdett oktatni. Maximum 5 leosztás zajlott le HU-ban, aztán már délután csapattuk is élesben. 100Ft-os Sit N Go zajlott, hosszú játék után HU maradtam az ellenféllel. Elég lassú játék volt, szóval az újonnan szerzett heads up tudásomat nem vetettem be, egy deal keretében feleztük a nyereményt. Életem első pénzes játékán 200Ft-ot nyertem.

    Aztán hazaértem. Mivel már sportfogadási célokból volt számlám Bwinen (persze forintos), nem volt nehéz hol elkezdeni. Legkisebb téten kezdtem SH-t. Tudtam, hogy van valamiféle szakmai oldala is a pókernak, el is olvastam 1-2 kevésbé fontos dolgot ("hogyan note-oljunk" volt az egyik), de inkább a játék pörgött. Azt sem tudtam, hogy a flush vagy a full erősebb, de egyértelműnek gondoltam, hogy rögtön nyerő leszek. Nagyobbat nem is tévedhettem volna.
    Utoljára módosítva: GStealer által: 2013. 03. 28. 21:46
    svajcifiu likes this.

  4. #24
    Fáradhatatlan grinder The Trooper avatara
    Csatlakozott
    2013. 02. 18.
    Hozzászólások
    654

    Alapbeállítás

    2010-ben egy haverom játszott a Starson. Nekem is megteszett, befizettem 15$ amit hamar el is buktam.
    Aztán elkezdtem stratégiai cikkeket olvasni, és a második befizetéssel már többre jutottam.

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •