Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (37) összesen
Like Tree71Likes

Téma: Érdekes póker partik - 2013. 03. 28

  1. #11
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    Idézet Tir-X eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Amíg ezt ilyen sokan easy callnak értékelitek, van pénz a pókerben, mert van ki feltöltse a fisheket
    Nem is mennék bele további magyarázkodásba, leírtam az indoklást, akinek meggyőződése a call, úgysem fog hinni nekem, csak utálni, és azt gondolni megint rossz handet tettem fel. Btw mivel indokoljátok azt a 2-3 szavas nagyon easy callt?

    Van aki ellen call ofc, de nem sok ilyen ember lesz.
    Mindettől a partitól függetlenül, és sorry az offért tényleg, de nem először fordul elő:

    Szerintem rohadtul nem utálnak fele annyian sem, mint amennyire és/vagy akikre gondolsz, csak valamiért marhára sérti azt a liliom lelkedet, ha valaki esetleg más véleményen van, mint Te, holott az lehet akár jó meglátás is.

    Az oké, hogy sokakat nem lehet itt meggyőzni semmiről, akkor sem, ha nyilvánvalóan nem a legoptimálisabb egy adott partiban az elméleti megjátszása (nem is kell meggyőzni nyilván, nem érdkeed), de Te ugyanúgy nem vagy képes meglátni, ha egy partit kiteszel, és esetleg megkérdőjelezhető a megjátszás. Akkor sem, ha húszan mondják, akkor sem, ha hárman, és általában az is tökmindegy, hogy kik azok.

    Képtelenség Veled egy handről objektívan beszélgetni itt a fórumon, ne adj Isten vitatkozni, mert az első három komment után átmész lekezelő stílusba, és fishezel mindenkit vagy kijelented, hogy nem szólsz hozzá többet. Mint az óvodában a "jólvan akkor nem játszom veletek, besértődtem" tipikus esete.

    Szvsz vagy ne tegyél ki több handet, vagy legyél nyitottabb a véleményekre, mert ennek így nem sok értelmét látom, maximum telik vele a rovat. Te csak felhúzod rajta magadat (nem értem miért), majd persze azt is megpróbálod megmagyarázni, hogy nem vagy mérges, etc. de akit meg érdekelne komolyabban (én ebbe sorolom magamat) az semmit nem tanul belőle, a trolloknak meg kiváló táptalaj.
    Macko1, kidelpiero, Romsy and 11 others like this.
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

  2. #12
    Fáradhatatlan grinder BrenDoN avatara
    Csatlakozott
    2012. 08. 10.
    Hozzászólások
    798

    Alapbeállítás

    SNG-ben egy ilyen line az esetek 90%ában random draw(flush,OSD,gutshot) vagy 2.pár vagy TPWK, esetleg két pár, de az elég ritka és ott még ICM is van.. CG-ben snapcall nekem.

  3. #13
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    Visszatérve a handre, miért gondolod azt, hogy ez a legtöbbször két pár plusz vagy monsterdraw? Ok, hogy a magyarázatban indokoltad, de ha ez így van, akkor talán hitelesebb lenne egy ch/r allin, mint ez a donk overbet push.
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

  4. #14
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Mentségemre szóljon, elrontottam a partit, ezt most vettem észre :S
    NL25-ös handről volt szó, melyet nem én játszottam, és csak emlékezetből írtam, de NL50-esként.
    Így 108 bb-t ($28) borított ránk az ellenfél, még kisebb potba, 60 bb ellen már hajlanék a call felé, az sokkal lightabb rangeel tolja be.

    Elnézést kérek mindenkitől. 108 bb ellen szerintem már nem jó a call, egy shorty ellen lehet jó.

    Szerintem azért nem szoktam mindig makacs lenni, ha magyarázatot is kapok, de általában csak oltás jön magyarázat nélkül. Most pl. kollega írta a 60bb-s hsz-t, na ott döbbentem rá, hogy elírtam.
    Megfogadom a tanácsod.
    Utoljára módosítva: Tir-X által: 2013. 03. 28. 14:36
    Sindu and arabraB110 like this.

  5. #15
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 12. 03.
    Hozzászólások
    1.486

    Alapbeállítás

    Ja valóban hatalmas különbség van a két range között, hogy ~60bb vagy 108bb vel mennek donk allin. 108bb ellen easy fold, míg egy shorty ellen én is callolom bár pont ez a határ kb és ez már felülről súrolja.

  6. #16
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    lol fold
    *utólag olvastam hogy hibás a hand,
    szerintem egy fish ellen 50BBért nem lehet bedobni, 100ért is én elgondolkodnék de annyiért valszeg bedobnám.
    Utoljára módosítva: naggeri által: 2013. 03. 28. 15:38

  7. #17
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    60bb ellen is lehet dobni végülis, mert sok gyengébb Kx-et és/vagy sok fd-t is pusholnia kell ahhoz, ilyen odds mellett call legyen, vagy kell valami tudomás arról, hogy jobbakkal nem ezt játssza. Ettől még el nem dobnám, de nem annyira katasztrófa az sem.
    Zsoltika01 likes this.

  8. #18
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 06. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.063

    Alapbeállítás

    most már csak az érdekelne, hogy akkor 8 nagyvakig izoláltál KQo-val pre? vagy mekkora potra ment allin, ha ez NL25?

    szerk.: az oltást inkább kitöröltem
    Utoljára módosítva: pszibu által: 2013. 03. 28. 15:02

  9. #19
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 04. 07.
    Hozzászólások
    393

    Alapbeállítás

    Tir-X!

    Én kimondottan kedvellek, de Tarzannak maximálisan igaza van!
    Kérlek hagyd, hogy mindenki úgy nézze a világot, ahogy akarja!
    Nehéz ezt pontosan körülírni, de nem szeretném, ha Bigacsiga sorsára jutnál, aki jó ötletnek vélte a hot-dog jelmezt, majd sajnos vérig besértődött azon, hogy nem mindenki gondolta így! Baromira sajnáltam ezt, mert kedveltem őt is és úgy érzem, kimondottan sokat vesztettem azzal, hogy nem láthatok tőle új videókat!
    És tőled is szeretnék még videókat látni, tehát csak nyugodtan!

    NEM ELLENSÉG AZ, AKI NEM AZT GONDOLJA, AMIT TE! Csak egy ember, aki gondolkodik. A jó meg a rossz? Azt meg ki tudja?

    Például én is simán adtam!
    :-)))

    Szia!
    dlotomi, Tir-X, Zsoltika01 and 1 others like this.

  10. #20
    Lelkes újonc petyaatya avatara
    Csatlakozott
    2011. 08. 03.
    Hozzászólások
    79

    Alapbeállítás

    De gondoljatok már bele, attól h fish nem fog úgy gondolkodni hogy: "rámemeltek, megvan a szett, gyorsan overbetallin megyek."
    Inkább checkel az agresszorhoz nem? Első gondolatom az volt h elkapott vmi 2nd párt vagy FD-t, úgy látom nem vagyok egyedül vele.
    MrCharger426 likes this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •