Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (37) összesen
Like Tree71Likes

Téma: Érdekes póker partik - 2013. 03. 28

  1. #21
    Őstag differentborder avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 04.
    Hozzászólások
    1.059

    Alapbeállítás

    Idézet pszibu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    most már csak az érdekelne, hogy akkor 8 nagyvakig izoláltál KQo-val pre? vagy mekkora potra ment allin, ha ez NL25?
    vagy valójában volt a board, nálunk pedig volt, csak misclick volt, amikor írtad a partit? (mondjuk én akkor sem értem, a sok hülye hogy tud overbet allint callolni 7 magassal)
    Nagyon vicces vagy kiskutyus. Egy értelmes indoklást írtál volna az easy call helyett, de ahogy mindig, neked csak ennyire futja. Akkor még írtam volna hogy igazad van, Tirx rontott, de miután beismerte hogy hibázott és mi volt a koncepció hiba oka, te benyögsz egy ilyet a smileyddal. Ettől függetlenül és úgy általában, szerinted ki röhög kin Kötekedni meg én is tudok amint látod.

    A handhez hozzászólva 100bb fölött én is eldobnám, 50bb körül pedig megadnám. Kohagyma korrekten szólt hozzá, pacsi.
    Zsoltika01 and arabraB110 like this.

  2. #22
    Team Hero svajcifiu avatara
    Csatlakozott
    2012. 09. 15.
    Hozzászólások
    1.097

    Alapbeállítás

    Idézet Tir-X eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mentségemre szóljon, elrontottam a partit, ezt most vettem észre :S
    Megfogadom a tanácsod.
    Elég sok mindent elrontottál az utóbbi időben. Nem támadásképp, csak a tények
    kistaska and möster like this.

  3. #23
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Idézet svajcifiu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Elég sok mindent elrontottál az utóbbi időben. Nem támadásképp, csak a tények
    Való igaz, hogy talán többet, mint kellett volna (kicsit túlvállaltam magam márciusra), de sok olyan is volt, ami nem volt hiba, csak meglovagolta a közösség. A videóim sem tökéletesek, ahogy a sessionjeim sem, és ahogy senki más sessionjei sem. Nem állítottam soha, hogy hibátlan tartalmat fogok kínálni, de megteszem, ami tőlem telik, és sok energiát fordítok arra, hogy a videók segítséget nyújtsanak a microsoknak. Hiszen nekik szól. Attól, hogy van 1-2 hibás hand benne, szerintem ők még mindig sokat tanulhatnak belőle.

    Hasonló szinten lévő oktatót mutathattok amúgy, aki nem vét hibákat. Nem akarok senkit megbántani, de nem nagyon láttam olyan magyar oktatóvidit NL100-200 játékosoktól, amiben ne lenne legalább ennyi hiba, csak ráadásul még a kávészürcsölést, a szomszédban a kufircolást, és a lakótárs kiabálását is hallhatod a háttérből. Ezek miatt nem érzem úgy, hogy kevesebbet nyújtanék náluk. Aki igen, ne nézze a videókat, mert nyilván nem hasznosak neki.

    De köszi a kommented, korrekt volt, és mint írtam, van benne igazság. Igyekezni fogok a jövőben még inkább figyelni, hogy kevesebb hiba legyen.

  4. #24
    Team Hero svajcifiu avatara
    Csatlakozott
    2012. 09. 15.
    Hozzászólások
    1.097

    Alapbeállítás

    A szorgalmad, meg az igyekezeted dicséretes.
    Biztos belejössz előbb-utóbb.
    Hajrá gl

    Idézet Tir-X eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Való igaz, hogy talán többet, mint kellett volna (kicsit túlvállaltam magam márciusra), de sok olyan is volt, ami nem volt hiba, csak meglovagolta a közösség. A videóim sem tökéletesek, ahogy a sessionjeim sem, és ahogy senki más sessionjei sem. Nem állítottam soha, hogy hibátlan tartalmat fogok kínálni, de megteszem, ami tőlem telik, és sok energiát fordítok arra, hogy a videók segítséget nyújtsanak a microsoknak. Hiszen nekik szól. Attól, hogy van 1-2 hibás hand benne, szerintem ők még mindig sokat tanulhatnak belőle.

    Hasonló szinten lévő oktatót mutathattok amúgy, aki nem vét hibákat. Nem akarok senkit megbántani, de nem nagyon láttam olyan magyar oktatóvidit NL100-200 játékosoktól, amiben ne lenne legalább ennyi hiba, csak ráadásul még a kávészürcsölést, a szomszédban a kufircolást, és a lakótárs kiabálását is hallhatod a háttérből. Ezek miatt nem érzem úgy, hogy kevesebbet nyújtanék náluk. Aki igen, ne nézze a videókat, mert nyilván nem hasznosak neki.

    De köszi a kommented, korrekt volt, és mint írtam, van benne igazság. Igyekezni fogok a jövőben még inkább figyelni, hogy kevesebb hiba legyen.

  5. #25
    Őstag NovaTerra avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 02.
    Hozzászólások
    1.101

    Alapbeállítás

    Én foldot választottam. Szerintem nem leszünk elégszer ellene elől. Ez a tipikus "lesz jobb lehetőség elnyerni a stackjét" hand nálam.
    Zsoltika01 likes this.

  6. #26
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 06. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.063

    Alapbeállítás

    Idézet differentborder eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nagyon vicces vagy kiskutyus. Egy értelmes indoklást írtál volna az easy call helyett, de ahogy mindig, neked csak ennyire futja. Akkor még írtam volna hogy igazad van, Tirx rontott, de miután beismerte hogy hibázott és mi volt a koncepció hiba oka, te benyögsz egy ilyet a smileyddal. Ettől függetlenül és úgy általában, szerinted ki röhög kin Kötekedni meg én is tudok amint látod.
    én közben kitöröltem a kötekedést, de csak mert jó fej vagyok!
    egyébként szerintem tirx sem írt indoklást. illetve amit írt, az abszolút nem erről a partiról szól. az ő indoklása kb. erre a szituációra áll szerintem:
    KQo van nálunk. flop - csekcsek (hogy miért csekkeltünk, az most mindegy), törn , mire az ellenfél donk allin megy.

    azt ugye leszögezhetjük, hogy minden lappal rossz játék az ellenféltől a pre limp/call, és a flop donk móni. na most ha limpelt, akkor 22+, flösshúzó, A2+, Kx épp úgy lehet nála, mint szet vagy két pár. szettel felesleges hívnia abból a megfontolásból, hogy védje a lapját, persze valóban megteheti. ugyanakkor a többi lapjával baromira nem tud mit kezdeni, és a jó öreg "valamim azért van, de egy hívás ellen nem tudom, hogy mit lépjek, inkább gondolkodjon az ellenfél"-allint simán eljátszhatja. ha 8 bb-ig izolált tirx, akkor az utóbbi "logika" még inkább áll, hiszen már egy csomó pénzt betett, és nem tudja, hol áll. tehát szerintem showdownképes lappal és flösshúzóval inkább megy allin, mint monszterrel. és nem azért, mert védi a lapját, hanem mert nem tudja, hogyan kellene folytatnia a játékot.
    ehhez még hozzátenném (bár ezeket a rejtvényeket szerintem önmagukban érdemes inkább nézni), hogy nekem az jött le, tirx eléggé nit, amit észrevesz szerintem egy kevésbé képzett játékos is.

  7. #27
    Team Hero S0nnyB1ack avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 25.
    Hely
    Ózd
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Azt tanácsolom itt azoknak akik erősen támadnak, hogy most küldjenek Adminnak egy "érdekes handet" amit aztán egyesével beposztol ide és megbeszéljük. Aztán mindenki kezdjen bele egy videósorozatba mondjuk legalább 5 résszel, ami az általa már megvert limiteket ostromló játékosokat segíti. Aztán lehetőség szerint kommentelje végig a microsok által beposztolt handeket és utánna közösen kielemezzük hogy kik lesznek azok akik egyikben sem hibáztak és kirakatjuk őket az "Akikre büszkék vagyunk" táblára.

    Én úgy vagyok vele - és gondolom nem vagyok vele egyedül - néha megesik hogy egy-egy handben hozzászólásban van valami hiba, de úgy általánosságban véve ezerszer többet használnak ezek a videók meg kommentek a célközönségnek mint amennyit az egyes hibák árthatnak. Én például sokat tanulok ezekből és hálás vagyok érte hogy ez nekem ingyen elérhető.

    Tehát a lehetőség adott a "sz.rthányók"-nak, lehet feltölteni a videót a tökéletes-egységes-minden helyzetben hibátlanul működő pókerstratégiáról a videót.
    naggeri, banoster, Macko1 and 8 others like this.

  8. #28
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Idézet S0nnyB1ack eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azt tanácsolom itt azoknak akik erősen támadnak, hogy most küldjenek Adminnak egy "érdekes handet" amit aztán egyesével beposztol ide és megbeszéljük. Aztán mindenki kezdjen bele egy videósorozatba mondjuk legalább 5 résszel, ami az általa már megvert limiteket ostromló játékosokat segíti.
    még csak ez hiányozna, valami színvonal maradjon azért
    -Chris- and Zsoltika01 like this.

  9. #29
    Őstag differentborder avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 04.
    Hozzászólások
    1.059

    Alapbeállítás

    Idézet pszibu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    én közben kitöröltem a kötekedést, de csak mert jó fej vagyok!
    egyébként szerintem tirx sem írt indoklást. illetve amit írt, az abszolút nem erről a partiról szól. az ő indoklása kb. erre a szituációra áll szerintem:
    KQo van nálunk. flop - csekcsek (hogy miért csekkeltünk, az most mindegy), törn , mire az ellenfél donk allin megy.

    azt ugye leszögezhetjük, hogy minden lappal rossz játék az ellenféltől a pre limp/call, és a flop donk móni. na most ha limpelt, akkor 22+, flösshúzó, A2+, Kx épp úgy lehet nála, mint szet vagy két pár. szettel felesleges hívnia abból a megfontolásból, hogy védje a lapját, persze valóban megteheti. ugyanakkor a többi lapjával baromira nem tud mit kezdeni, és a jó öreg "valamim azért van, de egy hívás ellen nem tudom, hogy mit lépjek, inkább gondolkodjon az ellenfél"-allint simán eljátszhatja. ha 8 bb-ig izolált tirx, akkor az utóbbi "logika" még inkább áll, hiszen már egy csomó pénzt betett, és nem tudja, hol áll. tehát szerintem showdownképes lappal és flösshúzóval inkább megy allin, mint monszterrel. és nem azért, mert védi a lapját, hanem mert nem tudja, hogyan kellene folytatnia a játékot.
    ehhez még hozzátenném (bár ezeket a rejtvényeket szerintem önmagukban érdemes inkább nézni), hogy nekem az jött le, tirx eléggé nit, amit észrevesz szerintem egy kevésbé képzett játékos is.
    Mennyivel kellemesebb ezt olvasni és hasznosabb mindannyiunk számára, mint amit már töröltél. Persze én is részrehajlóan írtam és nem fogom rád fogni a saját ide nem illő megjegyzéseim keletkezését, de csak ilyeneket írj legközelebb is ha meg akarod mutatni hogy Tirx szerinted például hibázott.

  10. #30
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 08. 09.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    337

    Alapbeállítás

    Idézet NovaTerra eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én foldot választottam. Szerintem nem leszünk elégszer ellene elől. Ez a tipikus "lesz jobb lehetőség elnyerni a stackjét" hand nálam.
    Nekem a "lesz jobb lehetőségünk elnyerni a stackjét"-tel az a bajom, hogy még ott ül 3 reg az asztalnál, és mivan, ha ők nyerik el tőle előbb, és nem reloadol?*
    A siteon amin játszok, ott akárhogy table selectelek, ül még rajtam kívül legalább 2 reg/nit NL25ön, de inkább 3, és csak 2-3 fish. A fishek közül pedig a legtöbb pedig nem teszi be ilyen könnyen a stackjét.

    Amúgy ha a hand tényleg 100bb-re szól, én is dobtam volna, de mivel 60bb-t tolt be(tehát még shallow stackel is ül), én snapcalloltam.

    *Szeretném, ha meggyőznétek arról, hogy ez a gondolatmenetem miért hibás, már ha hibás.
    Utoljára módosítva: Sindu által: 2013. 03. 28. 17:34

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •