Oldal: 5 / 25 ElsőElső ... 3456715 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 41 - 50 (249) összesen
Like Tree39Likes

Téma: Help Please!!!

  1. #41
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás

    Idézet aldzsi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Új user vagyok még az oldalon, nem rég regisztráltam. Ezzel ellentétben több póker terembe már jóval ezelőtt regeltem, azonban ezek nagy részére (pl. starsra) még nem intéztem befizetést. A kérdésem az lenne, hogy ennek ellenére is részt vehetek ezekben a termekben a pókerakadémiás promóciókban, vagy erről lecsúsztam?

    Segítségeteket előre is köszönöm.
    Írj nekünk egy levelet az info kukac pokerakademia pont com levélcímre hogy mely termekről lenne szó. Nem ígérünk semmit, de néhány teremnél elképzelhető, hogy tudunk segíteni.

  2. #42
    Őstag Johnny Diablo avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 07.
    Hely
    Ajka
    Hozzászólások
    1.396

    Alapbeállítás

    Sziasztok!
    A kerdes az lenne hogy valamilyen modon megtudom e nezni ipad minin az akademias oktato videokat? A regi tabletem engedte de ez a kacat nem csinal semmit. Se letolteni se megnyitni nem tudom.
    elore is koszi a segitseget!

  3. #43
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2010. 03. 07.
    Hozzászólások
    58

    Alapbeállítás

    Idézet Johnny Diablo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    A kerdes az lenne hogy valamilyen modon megtudom e nezni ipad minin az akademias oktato videokat? A regi tabletem engedte de ez a kacat nem csinal semmit. Se letolteni se megnyitni nem tudom.
    elore is koszi a segitseget!
    Nekem ugyan nincs iCuccom, de valószínűleg az a probléma forrása, hogy a készüléled hivatalosan nem támogatja a flash tartalmak lejátszását. How To Get Flash On The iPad 4 & iPad Mini - YouTube itt ajánl 2 böngészőt, amivel működhet, vagy keress googlen a témára.

    (Esetleg nézelődj apróhirdetési oldalakon, ahol eladhatod a masinát és vehetsz az árából egy használhatóbbat + egy házat. trolling mode off. )

  4. #44
    Őstag Johnny Diablo avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 07.
    Hely
    Ajka
    Hozzászólások
    1.396

    Alapbeállítás

    Idézet AArmageddon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem ugyan nincs iCuccom, de valószínűleg az a probléma forrása, hogy a készüléled hivatalosan nem támogatja a flash tartalmak lejátszását. How To Get Flash On The iPad 4 & iPad Mini - YouTube itt ajánl 2 böngészőt, amivel működhet, vagy keress googlen a témára.

    (Esetleg nézelődj apróhirdetési oldalakon, ahol eladhatod a masinát és vehetsz az árából egy használhatóbbat + egy házat. trolling mode off. )
    Teljesen inygen volt a masina. Pokeren nyertem amugy soha nem vennek almas cuccokat. Koszonom a segitseged. Utananezek

  5. #45
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 10. 23.
    Hely
    debrecen
    Hozzászólások
    39

    Alapbeállítás

    ..sziasztok!.nekem az lenne a kérdésem,h szeretnék venni Omaha Managert,és azt h tehetem meg?..,már van Hm 1 em,és gondolom vmi kód kellene,hogy omahat is tudjak használni.. ,és hogy ezt hol tudom megvenni?,és hogyan?..,mert a HM1 et még itt megtehettem,de már tán nem lehet...,köszi mindenkinek...

  6. #46
    PA addict iKeksz avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.273

    Alapbeállítás

    Idézet joad eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ..sziasztok!.nekem az lenne a kérdésem,h szeretnék venni Omaha Managert,és azt h tehetem meg?..,már van Hm 1 em,és gondolom vmi kód kellene,hogy omahat is tudjak használni.. ,és hogy ezt hol tudom megvenni?,és hogyan?..,mert a HM1 et még itt megtehettem,de már tán nem lehet...,köszi mindenkinek...
    Szia

    a holdem manager honlapján kicsit, ha körülnézel meg is találod, ami kell neked. Ott vannak az opciók, ha még nem rendelkezel progival akkor mennyi és ha már valamelyik meg van neked akkor olcsóbban tudod upgradelni.

  7. #47
    Őstag jak1 avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 30.
    Hozzászólások
    1.399

    Alapbeállítás

    Idézet joad eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ..sziasztok!.nekem az lenne a kérdésem,h szeretnék venni Omaha Managert,és azt h tehetem meg?..,már van Hm 1 em,és gondolom vmi kód kellene,hogy omahat is tudjak használni.. ,és hogy ezt hol tudom megvenni?,és hogyan?..,mert a HM1 et még itt megtehettem,de már tán nem lehet...,köszi mindenkinek...
    felmész a honlapra, rányomsz a "buy now" gombra, kifizeted, letöltöd, beállítod. kb ez az algoritmus.

  8. #48
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 10. 23.
    Hely
    debrecen
    Hozzászólások
    39

    Alapbeállítás

    ...igen,de gondolom már nincs Omaha 1,small stakes verzió.,és ha Omaha 2-t kell megvenni,akkor kel hozzá a HM2 is?,mert nekem az 1 van meg...

  9. #49
    Őstag jak1 avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 30.
    Hozzászólások
    1.399

    Alapbeállítás

    nem kell semmihez semmi. amit kifizetsz, azt megkapod.

  10. #50
    PA addict iKeksz avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.273

    Alapbeállítás

    Idézet joad eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ...igen,de gondolom már nincs Omaha 1,small stakes verzió.,és ha Omaha 2-t kell megvenni,akkor kel hozzá a HM2 is?,mert nekem az 1 van meg...
    Ha omaha kell neked az OM2 small stakes 59$ és nem kell hozzá HM

Oldal: 5 / 25 ElsőElső ... 3456715 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •