Oldal: 79 / 175 ElsőElső ... 2969777879808189129 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 781 - 790 (1749) összesen
Like Tree207Likes

Téma: iPoker hálózat

  1. #781
    Fáradhatatlan grinder mattack avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 26.
    Hozzászólások
    665

    Alapbeállítás

    hát a másodlagos termekben sztem nincs is forgalom, legalábbis nem igazán nevezhető annak...
    kivéve persze a speed asztalokat, amik közös player poolból gazdálkodnak
    bár én főleg nl10 környékén mozgok, 4-5-nél több normál holdem asztalt még nem nagyon láttam egy időben, szóval feljebb sem lehet túl rózsás az összkép

  2. #782
    Őstag chivasr911 avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 20.
    Hozzászólások
    1.733

    Alapbeállítás

    mybetre fizetett be valaki az elmúlt pár napban MB-ről? nekem folyamatosan hitelkártyát kér, amikor már leokéznám, hogy vonja le az összeget(MB jelszó beírása után)
    "Eredményesen pókereztem, mert szerencsejátékban stratéga vagyok, de abba hagytam, mert 100x megbízhatatlanabb mint a rulett..."

  3. #783
    Fáradhatatlan grinder sakkos000 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 09.
    Hely
    London
    Hozzászólások
    836

    Alapbeállítás

    Idézet chivasr911 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    mybetre fizetett be valaki az elmúlt pár napban MB-ről? nekem folyamatosan hitelkártyát kér, amikor már leokéznám, hogy vonja le az összeget(MB jelszó beírása után)
    Ugyanez. Tegnap írtam a supportnak, de még nem válaszoltak. De egy héttel ezelőtt is ez volt.Akkor sikerűlt még megúsznom a depositot, de ma már muszáj rátöltenem.

  4. #784
    Fáradhatatlan grinder mattack avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 26.
    Hozzászólások
    665

    Alapbeállítás

    volt egy frissítés a payment optionöknél, bővítették a kínálatukat, ezzel egy időben töröltek minden korábbi historyt, magyarán ha fizettél be mb-vel, akkor az most elfelejtődött, és újra be kell depózni mb-ről, hogy cashoutolni tudja ugyanoda...
    én asszem 5 dodót depóztam, és utána azonnal megjelent az mb lehetőség a cashoutnál

  5. #785
    Fáradhatatlan grinder sakkos000 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 09.
    Hely
    London
    Hozzászólások
    836

    Alapbeállítás

    Én konkrétan reloadolni akarok, és úgy nem megy. Újra depóznék MB-ről, de nem engedi mert folyamatosan debit/credit cardot kér

  6. #786
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás

    Idézet chivasr911 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    mybetre fizetett be valaki az elmúlt pár napban MB-ről? nekem folyamatosan hitelkártyát kér, amikor már leokéznám, hogy vonja le az összeget(MB jelszó beírása után)
    A problémát jeleztük a Mybet kapcsolattartónknak. Amint választ kapunk, beírjuk ide. Türelmeteket kérjük.
    chivasr911 and sakkos000 like this.

  7. #787
    Lelkes újonc BRNT40 avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 06.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    64

    Alapbeállítás

    Idézet sakkos000 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én konkrétan reloadolni akarok, és úgy nem megy. Újra depóznék MB-ről, de nem engedi mert folyamatosan debit/credit cardot kér
    Szerintem az lehet a baj hogy a MB accodon nem elég a limit...
    Nekem is ezt csinálta igaz titan pokeren... Érvényesitened kell a lakcimedet pl, vagy a bankszámlád vagy egy kártyád.. Ha rákattintasz bal felül a sarok ban a view limitre akkor ott látod mennyi az akutális limited, alatta pedig a lehetöségek a verifikáciora.. esetleg még megprobálhatod azt hogy irsz nekik egy emailt hogy emeljék a limited és küldesz nekik egy számla másolatot ahol rajt van a neved meg a lakcimed..

  8. #788
    Újonc
    Csatlakozott
    2013. 01. 05.
    Hozzászólások
    28

    Alapbeállítás boyle

    Sziasztok, csábító ez a boyle, mennyire biztonságos terem, ill. minden infó jól jönne!

  9. #789
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás

    Idézet Beer eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok, csábító ez a boyle, mennyire biztonságos terem, ill. minden infó jól jönne!
    1-2 órán belül kikerül a Boylepoker terembemutató és akadémiás rake race hír. A terembemutatóban minden részletesen le lesz írva amit a Boylepokerről tudni kell.

    A terem maximálisan megbízható:

    A Boyle csoport mindazonáltal egy 1982 óta működő családi vállalkozás, amely mára már a legnagyobb független ír bookmaker-ré nőtte ki magát! A 2005-ben az online póker piacra is belépő vállalkozás sportfogadással, kaszinóval, bingóval és lottóval is foglalkozik úgy, hogy offline is jelen van: mára a cégnek összesen 175 helyi fogadóirodája van.

  10. #790
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 03. 22.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    781

    Alapbeállítás

    Van itt a hálózatban olyan korlátozás hogy max. X terembe regisztrálhatok csak?

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •