Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (19) összesen
Like Tree3Likes

Téma: nl25 JJ érdekes 4betet kap

  1. #1
    Újonc Hábibú avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 21.
    Hozzászólások
    39

    Alapbeállítás nl25 JJ érdekes 4betet kap

    83 hand alapján 21/16-ot játszik. Első 4betje. Itt egy kicsit elvesztem, mert nem nagyon tudtam hova tenni ezt a coldcall/4betet. Én ez alapján KK/AA-ra tettem. SB is sokat 3betelt vakokból és én is. Simán trükközhetett így. Nyilván ez a megjátszás nem a legjobb, hisz ha 4bet callozom akkor ilyen flopon már egy cbetet is kéne tartani, ezért lenne a kérdés, hogy itt mi a helyes megjátszás?


    $0.10/$0.25 No Limit Holdem
    PokerStars
    6 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG Mr ForceLas ($35.35) 141bb
    UTG+1 SkrudG ($26.82) 107bb
    CO Queento ($22.37) 89bb
    BTN kuba2525 ($40.39) 162bb
    SB bluffgods ($20.20) 81bb
    BB Hero ($25) 100bb

    Pre-Flop: ($0.35, 6 players) Hero is BB
    Mr ForceLas raises to $0.75, SkrudG calls $0.75, 3 folds, Hero raises to $3, Mr ForceLas folds, SkrudG raises to $5.25, Hero calls $2.25

    Flop: ($11.35, 2 players)
    Hero checks, SkrudG bets $6.20, Hero folds

    Final Pot: $11.35

    SkrudG wins $17.04 (net +$5.59)

    Hero lost $5.25
    Mr ForceLas lost $0.75

  2. #2
    Team Hero daniboy avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 22.
    Hozzászólások
    480

    Alapbeállítás

    Ennek így nem sok teteje volt szerintem. Legyünk tisztában hogy mit akarunk a partiban, legyen tervünk minden eshetőségre. Ha AA, KK-ra teszed akk nem lesz jó pl a pre call. Ha meg nem arra, akkor tudjuk h mit képzelünk el nála és az ellen a range ellen játsszunk. Aztán az hogy valaki aggró játékot játszik az nem jelenti azt h hülye. Ennyi hand alapján amúgy sem lehet nagyon messzemenő következtetéseket levonni, de szerintem az ilyen jellegű megmozdulások az esetek többségében erős lapot takarnak és nem lesz elég olyan eset h néha elcsípjük h megbolondult vmi random handdel. Első 4betje, nagyon gyanús körülmények között, ráadásul min4betel. Szerintem ez is azt mutatja hogy erős. Azt most ne fejtsük meg h mi volt az oka h nem 3betelt, lehet az UTG vt túl feszes és nem akart ekkora erőt mutatni, vagy akciót várt és egy balekot aki kifizeti.

    Tehát én a helyes megoldásnak elsősorban azt látnám hogy tervezd meg a partit, ha ilyen kirívó eset történik akk pedig legyünk felkészülve a hand újraértékelésére. Ha a rangek szűkülnek és KK+, matematikailag pedig nem jó a call akkor dobás. Ha láttál tőle ilyesmit, van okod feltételezni h más a range akk pedig az ellen 5bAI. Nem nagyon callolnék 4b-t 100BB deepen csak kirívó esetben és főleg nem JJvel, oop.
    misirulez and pszibu like this.

  3. #3
    Őstag dr.drogba avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 17.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    1.273

    Alapbeállítás

    UTG-röl nem irtál semmit,mert az,hogy ö milyen játékos fontos lehet.
    Ha nagy fish akkor jó a SQ,viszont ha regulár akkor csak adnám.
    Igy,hogy ennyire keveset kell megadni én is adnám,de azzal a tervel ha nem jön a set chek-fold

  4. #4
    Őstag dr.drogba avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 17.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    1.273

    Alapbeállítás

    Idézet daniboy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ennek így nem sok teteje volt szerintem. Legyünk tisztában hogy mit akarunk a partiban, legyen tervünk minden eshetőségre. Ha AA, KK-ra teszed akk nem lesz jó pl a pre call. Ha meg nem arra, akkor tudjuk h mit képzelünk el nála és az ellen a range ellen játsszunk. Aztán az hogy valaki aggró játékot játszik az nem jelenti azt h hülye. Ennyi hand alapján amúgy sem lehet nagyon messzemenő következtetéseket levonni, de szerintem az ilyen jellegű megmozdulások az esetek többségében erős lapot takarnak és nem lesz elég olyan eset h néha elcsípjük h megbolondult vmi random handdel. Első 4betje, nagyon gyanús körülmények között, ráadásul min4betel. Szerintem ez is azt mutatja hogy erős. Azt most ne fejtsük meg h mi volt az oka h nem 3betelt, lehet az UTG vt túl feszes és nem akart ekkora erőt mutatni, vagy akciót várt és egy balekot aki kifizeti.

    Tehát én a helyes megoldásnak elsősorban azt látnám hogy tervezd meg a partit, ha ilyen kirívó eset történik akk pedig legyünk felkészülve a hand újraértékelésére. Ha a rangek szűkülnek és KK+, matematikailag pedig nem jó a call akkor dobás. Ha láttál tőle ilyesmit, van okod feltételezni h más a range akk pedig az ellen 5bAI. Nem nagyon callolnék 4b-t 100BB deepen csak kirívó esetben és főleg nem JJvel, oop.

    Sztem ezt simán meg lehetett adni setmine céljából 9,75-re kellett adni 2,25-t.
    Ha esik a set szinte biztos ki leszünk fizetve.

  5. #5
    Fáradhatatlan grinder GStealer avatara
    Csatlakozott
    2010. 10. 25.
    Hozzászólások
    758

    Alapbeállítás

    Erős line ez.Simán slowplayelhet PF monstert, ha UTG sokat dob 3betre, vagy feszes az openraise range-dzse.

  6. #6
    Újonc Hábibú avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 21.
    Hozzászólások
    39

    Alapbeállítás

    Utg 26/22-t játszik 90 hand alapján, aki eddig 55%ban emelt utg, inkább LAG regnek mondanám
    A terv igazából ez volt, hogy 4bet megadok és ha nem jön J, akkor dobok. Csak ugye ez nem egy standard helyzet, ráadásul kevés infonk van a játékosokról, így ezért gondoltam, hogy megkérdezem, hogy mi is a helyes megjátszás.

  7. #7
    Őstag möster avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 08.
    Hozzászólások
    1.822

    Alapbeállítás

    valóban jól jönne UTG-ről is némi infó, ennek fényében sqz-elnék.
    ez a PF line sztem 25ön is brutál erő, és ha ezen a flopon dobod, akkor pre fold jobb lett volna, ha QQ+-ra teszed!
    meg úgy összességében daniboy+1, sztem sem volt semmi terved pre megadáskor!

  8. #8
    Újonc Hábibú avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 21.
    Hozzászólások
    39

    Alapbeállítás

    Nem, a terv ez volt, ha nem lett volna tervem akkor AI megyek. Csak utólag bizonytalanodtam el a 4bet megadás miatt, hogy +EV-e setmine-ni.

  9. #9
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    így hogy calloltad a 4betet, flopon "érdekes" a dobásod

  10. #10
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    ilyen kis 4betet lehet callozni, amúgy elmegy a pre 3bet/fold ha mp gyengébb játékos és utg sokat dob vagy nagyon keveset.

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •