Oldal: 445 / 709 ElsőElső ... 345395435443444445446447455495545 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 4.441 - 4.450 (7081) összesen
Like Tree444Likes

Téma: Skrill

  1. #4441
    Fáradhatatlan grinder Slynzor avatara
    Csatlakozott
    2009. 12. 07.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    923

    Alapbeállítás

    Volt már valakinek olyan, hogy olyan boltban, ahol eddig mindig tudott fizetni MB kártyával, most azt az üzenetet dobta ki a gép, hogy ÉRVÉNYTELEN KÁRTYA??? Ezt ma 2 boltban is megkaptam hibaüzenetnek, ahol már sokszor fizettem vele. Limit rendben, pénz van rajt, le nem járt.

  2. #4442
    PSOP II. bajnok
    Csatlakozott
    2007. 04. 01.
    Hely
    xxz
    Hozzászólások
    742

    Alapbeállítás

    Idézet Slynzor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Volt már valakinek olyan, hogy olyan boltban, ahol eddig mindig tudott fizetni MB kártyával, most azt az üzenetet dobta ki a gép, hogy ÉRVÉNYTELEN KÁRTYA??? Ezt ma 2 boltban is megkaptam hibaüzenetnek, ahol már sokszor fizettem vele. Limit rendben, pénz van rajt, le nem járt.
    Kb. 50ből egyszer van ilyen.
    "Nehéz megélni a mai világban, kizsigerel minket a Világbank!"

  3. #4443
    Fáradhatatlan grinder Slynzor avatara
    Csatlakozott
    2009. 12. 07.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    923

    Alapbeállítás

    Idézet Demiro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kb. 50ből egyszer van ilyen.
    Akkor megpróbálom holnap is, remélem jó lesz!

  4. #4444
    Fáradhatatlan grinder dexterjacko avatara
    Csatlakozott
    2011. 01. 22.
    Hely
    Senki földje
    Hozzászólások
    552

    Alapbeállítás

    Üdv!

    Van egy kis problémám velük, érdekelne, hogy másnak volt-e már ilyen? Igényeltem kártyát, eljutottunk odáig h visszaigazolták, de nem indították útnak, ha írtam nekik csak azt válaszolták, hogy várjam ki a 15 munkanapot, de ha úton lett volna akkor a moneybookers-en belül már annak kellett volna ott lennie, h please verify the card, születési dátum, utolsó 4számjegy stb. Na már most 15 nap után elismerték, hogy elrontottak valamit, és törölték az igénylést, visszaadták a díjat a számlámra és azt írták, hogy igényeljem újra. Igényeltem hát újra, visszaigazolták, ennek ma volt 4. napja, erre megint kapok egy mailt, hogy törölték, és igényeljem újra, a pénzt megint visszatették a számlámra. Mi ez?
    "Bocsánat, nekem van egy ötösöm, egy hatosom, egy hetesem, egy nyolcasom és egy kilencesem. Csupa kör, ha jól tudom ez üti a full-t ugye? Jól tudom?"

  5. #4445
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    Idézet dexterjacko eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Üdv!

    Van egy kis problémám velük, érdekelne, hogy másnak volt-e már ilyen? Igényeltem kártyát, eljutottunk odáig h visszaigazolták, de nem indították útnak, ha írtam nekik csak azt válaszolták, hogy várjam ki a 15 munkanapot, de ha úton lett volna akkor a moneybookers-en belül már annak kellett volna ott lennie, h please verify the card, születési dátum, utolsó 4számjegy stb. Na már most 15 nap után elismerték, hogy elrontottak valamit, és törölték az igénylést, visszaadták a díjat a számlámra és azt írták, hogy igényeljem újra. Igényeltem hát újra, visszaigazolták, ennek ma volt 4. napja, erre megint kapok egy mailt, hogy törölték, és igényeljem újra, a pénzt megint visszatették a számlámra. Mi ez?
    Ez egy rossz vicc.
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

  6. #4446
    Tag
    Csatlakozott
    2012. 10. 21.
    Hozzászólások
    139

    Alapbeállítás

    Sziasztok,

    több kérdésem is lenne a Skrill-el kapcsolatban. Eddig leginkább Netellert használtam, de ma kaptam meg a skrilles kártyámat, így szerintem ezt is használni fogom.

    1. Van-e olyan szolgáltatása az oldalnak, mint a Netellernek, hogy oldalon belül le tudom csekkolni, hogy a számlámon lévő dollár éppen hány forintot ér? tehát vaami átváltó-féle.

    2. 1.80 euró a kp-felvétel ATM-ből, ha jól értem. Ez így van valóban? És ezzel kapcsolatban mik a tapasztalatok? Minden ATM elfogadja a Skrill Mastercardot?

    3. Mire érdemes még figyelni a kártya/oldal használatakor?

    köszi előre is a válaszokat.

  7. #4447
    Fanatikus tag Sword84 avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 05.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    281

    Alapbeállítás

    Sziasztok! Bezárattam a Moneybookerses fiókomat és létrehoztam egy újat más pénznemben. Mennyi időnek kell eltelni, hogy töröljék végleg a fiókomat? Vagy azt még külön kell kérni tőlük? Most nem tudom hozzáadni ugyanazt a visa kártyámat és telefonszámomat, mert az írja, hogy használatban van már.

  8. #4448
    Fáradhatatlan grinder cursor 10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 19.
    Hely
    Szombathely
    Hozzászólások
    918

    Alapbeállítás

    Idézet Sword84 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! Bezárattam a Moneybookerses fiókomat és létrehoztam egy újat más pénznemben. Mennyi időnek kell eltelni, hogy töröljék végleg a fiókomat? Vagy azt még külön kell kérni tőlük? Most nem tudom hozzáadni ugyanazt a visa kártyámat és telefonszámomat, mert az írja, hogy használatban van már.
    Szia
    Be van az már zárva. Írnod kell nekik,hogy az újhoz is hozzá tudd adni ugyanazokat az adatokat.

  9. #4449
    Újonc sonashi avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 02.
    Hely
    Berlin
    Hozzászólások
    34

    Alapbeállítás

    Lehetseges skrill/NT szamlat kartyaval egyutt igenyelni, es felfizetni helyi bank osszekotettes nelkul? (Nemetorszagbol szeretnek jatszani, de nem ajanljak hogy helyi banknak barmi koze legyen az online bankhoz es magahoz az online pokerhez, ugye hivatalosan nem legalis de az eus torvenyek miatt ma is tobb ezer nemet jatszik) vagy tegyuk fel van otthoni cimem is, szamlakkal, bankszamlaval, ha azzal kotom ossze skrill/NT kombo vmelyiket akkor fogom tudni hasznalni itt (Berlin) a ps.eu/FT-hez? kesobb pedig atmnel az online bankszamla kartyajat?

  10. #4450
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 02. 07.
    Hely
    Monor
    Hozzászólások
    163

    Alapbeállítás befizetés

    MB számlafeltöltésnél a Bank Transfer alatt csak az átutalást értik vagy az is megoldás, hogy beslattyogok az Unicreditbe és befizetek a számlájukra? És az még elvileg gyorsabb is.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •