Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 19 (19) összesen
Like Tree3Likes

Téma: nl25 JJ érdekes 4betet kap

  1. #11
    Fanatikus tag TiffanyMills5925 avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 05.
    Hozzászólások
    295

    Alapbeállítás

    szerintem ez a dobás elég rossz megoldás, nem szabad beleképzelni,h mert 4betel már 100% jobb is mint te... szerintem ebben a partiban az a LEGNAGYOBB hiba H TE NEM CBETELTÉL, mert betojtál...simán dörrentettem volna akkorát amekkorát ő betelt. vegyük azt,h cbeletsz egyet és kifog derülni ,h hol is állsz , de a csekkeléssel szabad lapot adsz .. és az hiba.. szerintem sokaknak az is elég nagy leakje,h a HUDot szentírásnak veszik... oké, tudom nagyon fontos, de 83 kéz kevés még sztem .. 6 max játék sztem kicsit több tudást igényel, nézd ellenfeled szemszögét, flop előtti agresszor volt, pozicióban, hülye lett volna nem betelni akár egy mezei AK val is ... ha az 3 ból egyszer bejön neki már nullszaldós

  2. #12
    Team Hero daniboy avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 22.
    Hozzászólások
    480

    Alapbeállítás

    Idézet TiffanyMills5925 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    szerintem ez a dobás...
    javaslom értelmezd még1x a partit
    lumpi likes this.

  3. #13
    Fanatikus tag TiffanyMills5925 avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 05.
    Hozzászólások
    295

    Alapbeállítás

    Idézet daniboy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    javaslom értelmezd még1x a partit

  4. #14
    Idegen
    Csatlakozott
    2010. 04. 23.
    Hely
    dorog
    Hozzászólások
    14

    Alapbeállítás

    pre call set minera van oddsod, flop bet fold is lehetne csak túl drága így nyilván check fold, ismerős a nickje egyébként szerintem vannak neki problémái csinál furcsa dolgokat de ez nem zárja ki a monster lehetőségét!!!

  5. #15
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.748

    Alapbeállítás

    Pre fold, nincs meg az odds. Nem fog egy KKJ vagy egy TJQ flopon tönkremenni gyengébbel.

  6. #16
    Idegen
    Csatlakozott
    2010. 04. 23.
    Hely
    dorog
    Hozzászólások
    14

    Alapbeállítás

    És mikki szerinted az esetek hány százalékában fog jönni k,k,j vagy t,j,q flop?

  7. #17
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

    Alapbeállítás

    Idézet daniboy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha AA, KK-ra teszed akk nem lesz jó pl a pre call.
    Idézet Hábibú eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    BB Hero ($25) 100bb

    Hero calls $2.25
    11x-es odds + még egy pici dead money, ahányszor nem fizetnek ki azt ellesúlyozza, amennyiszer nyerunk mutatásban, igaz itt sem vastagon de azért több profitot hoz a call, mint a dobás szvsz.

  8. #18
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 04. 10.
    Hozzászólások
    278

    Alapbeállítás

    Idézet misirulez eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    11x-es odds + még egy pici dead money, ahányszor nem fizetnek ki azt ellesúlyozza, amennyiszer nyerunk mutatásban, igaz itt sem vastagon de azért több profitot hoz a call, mint a dobás szvsz.
    Settel Hero is fog stackelődni.

  9. #19
    Őstag
    Csatlakozott
    2007. 03. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.272

    Alapbeállítás

    amikor pre megadod a 4betet 2,25 kell megadnod 9 usd potba, úgy hogy az ellenfél előtt még 19 usd van. tehát a berakott 2,25-nek még elnyerheted a 12 szeresét. tudjuk, hogy 8-ból egyszer floppolod a szetet de akár 12 szeres pénzt is nyerhetsz, így a szet mining-ra az odds megvan. időnként dobni fog a flopon, illetve néha nagyobb szetje lesz valamelyik utcán.

    szóval preflop nem hiba eldobni sem, de én a megadást kicsivel jobbnak érzem, mert megvan a banki esély, illetve elég face-up az ellenfél lapja.

    ez a flop easy fold, ahogy játszottad. hatalmas hiba lenne szetre gyúrni preflop, majd beleszerelmesedni a JJ-be egy ilyen alacsony flopon. preflop coldcall/4bet szerintem az esetek legalább 80%-ában KK+ lesz.

    Regek pls! megnéznétek nekem, hogy a limit regulárjai 4betelőként milyen went_to_showdown értéket mutatnak? kíváncsi vagyok mennyire terjedt el a 4bet blöff. (pár éve ez az érték 85-90 % körül volt, de most nincs adatbázisom.)

    thx

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •