Oldal: 24 / 26 ElsőElső ... 142223242526 UtolsóUtolsó
Eredmény: 231 - 240 (254) összesen
Like Tree33Likes

Téma: Fifty50 a Starson - TornadoPro

  1. #231
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 02. 08.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    115

    Alapbeállítás

    Sajnos megint belekerültem egy kiadós bukóban 20%ban nyerem az allineket. Szettel, ász párokkal csoda ha mutatás után én húzom be a kaszát. Nagyon sokat kellene grindelni hogy meglegyen és számitásaim szerint ha a bukó nem áll meg az minimum 150$ba fog kerülni. ennyit meg nem ér meg a goldstar.
    Tudni kell megállni..

    inkább készülök már az érettségire, a poker meg meghagyom 25centes hobbinak, április30 meg ugyebár megint vége lesz egy darabig a pokernek.
    Utoljára módosítva: TornadoPro által: 2013. 03. 27. 20:31

  2. #232
    Újonc
    Csatlakozott
    2013. 03. 27.
    Hozzászólások
    34

    Alapbeállítás

    Most számoltam ki, silverstar 16%, goldstar 18% visszatérités...
    Megéri ezért úgy küzdeni?

  3. #233
    Fanatikus tag zavoka avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 03.
    Hely
    Tolcsva
    Hozzászólások
    327

    Alapbeállítás

    esetleg platinumtól felfele...

  4. #234
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 11. 28.
    Hozzászólások
    329

    Alapbeállítás

    mi a helyzet? hogy megy a fifty?

    feladtad a goldstar csellendzset? :/

  5. #235
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 02. 08.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    115

    Alapbeállítás

    Itt vagyok nem vesztem el 2 napot kihagytam teljesen. talán itt hibáztam a legnagyobbat, hogy 33 napot folyamatosan pokereztem napi 5 órát minimum és nem tartottam pihenőnapot. Fejben nagyon elfáradtam kár hogy a végére pukkadtam ki. A goldstar megérte volna megcsinálni nem is kicsit. A dupla fpp szorzóval majdnem naponta egy 250fpp satot tolhattam volna. Mondjuk havi 30 satból 50%ot hozok itm-be akkor az +160$ körül van. Ugyanez a szám 20fpp sat silverstarral ami maximum 100$ profit.

    A fiftyvel leállok teljesen és újra elkezdek 45fős mtsng-ket tolni. először csak 25centen hogy viszarázódjak utána 1$ és 3,5$on talán. Attól függ hogy fog menni a játék. Sajnos az érettségi és az év végi vizsgák miatt elég stresszes vagyok, semmi kedvem még a pokeron is idegeskedni.
    A célom, hogy április 30ig 520$ vagy több legyen a rollom. Most 415$. Játszani kb 1/3ad annyit fogok mint márciusban, mert tanulni kell nem is keveset az éretségire.

    Sajnálom hogy nem sikerült megcsinálni a goldot, kevés kellett volna de a legnagyobb bukóba kerültem a végére, jobbnak láttam bedobni a törülközőt.

    Majd vasárnap berakom ide a márciusi játékomat számokban. Még én sem néztem meg, kiváncsi leszek a végeredményre. Az első 2hét álom volt a második kettő rémálom.

  6. #236
    Fanatikus tag zavoka avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 03.
    Hely
    Tolcsva
    Hozzászólások
    327

    Alapbeállítás

    Idézet TornadoPro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Itt vagyok nem vesztem el 2 napot kihagytam teljesen. talán itt hibáztam a legnagyobbat, hogy 33 napot folyamatosan pokereztem napi 5 órát minimum és nem tartottam pihenőnapot. Fejben nagyon elfáradtam kár hogy a végére pukkadtam ki. A goldstar megérte volna megcsinálni nem is kicsit. A dupla fpp szorzóval majdnem naponta egy 250fpp satot tolhattam volna. Mondjuk havi 30 satból 50%ot hozok itm-be akkor az +160$ körül van. Ugyanez a szám 20fpp sat silverstarral ami maximum 100$ profit.

    A fiftyvel leállok teljesen és újra elkezdek 45fős mtsng-ket tolni. először csak 25centen hogy viszarázódjak utána 1$ és 3,5$on talán. Attól függ hogy fog menni a játék. Sajnos az érettségi és az év végi vizsgák miatt elég stresszes vagyok, semmi kedvem még a pokeron is idegeskedni.
    A célom, hogy április 30ig 520$ vagy több legyen a rollom. Most 415$. Játszani kb 1/3ad annyit fogok mint márciusban, mert tanulni kell nem is keveset az éretségire.

    Sajnálom hogy nem sikerült megcsinálni a goldot, kevés kellett volna de a legnagyobb bukóba kerültem a végére, jobbnak láttam bedobni a törülközőt.

    Majd vasárnap berakom ide a márciusi játékomat számokban. Még én sem néztem meg, kiváncsi leszek a végeredményre. Az első 2hét álom volt a második kettő rémálom.
    bizonyítottad, hogy van kitartásod meg szorgalmad szóval van jövőd a poker világában GL

  7. #237
    Újonc
    Csatlakozott
    2013. 03. 27.
    Hozzászólások
    34

    Alapbeállítás

    Idézet TornadoPro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ...a goldstar megérte volna megcsinálni nem is kicsit. A dupla fpp szorzóval majdnem naponta egy 250fpp satot tolhattam volna. Mondjuk havi 30 satból 50%ot hozok itm-be akkor az +160$ körül van...
    nem értem a számolást...
    a goldnak megfelelő havi 2500vppvel (450$ feet fizetve) silverként 3750 fppt kapsz, goldként meg 5000et, a különbség 1250 fpp (értéke simán beváltva 14$) kemény 5 satra elég, amit egy igenjó 40%ra hozva 22$ jön (és ezért még "dolgozni" is kell), tehát a többlet 8$, ami a 450 elköltött $ra számolva arányában továbbra is csak 2% RB többletet jelent, ami kb semmi. Vagy elszámoltam valahol?

  8. #238
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 02. 08.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    115

    Alapbeállítás

    Köszi zavoka, majd egyszer eljön az én időm is

    Márcsakhobbi!
    1000fpp-t tudsz beváltani 10$ra. 6250fpp ért tudsz beváltani 75$t. Ez a 250fpp satokon 25 versenyt jelent. Ha 25 satbol behozol 7-et már plusszos vagy 2$al. Egy ilyen sat lemegy 8-10 perc alatt. Goldstarral én havi 25 satot tuti le tudtam volna játszani, de ha nagyon ráfekszek akkor 30at is. a 250fpp satokból pályafutásomra nézve 50%körül hoztam itmet eddig. én így számolok. Akár honnan nézem jobban megéri az fpp-t eljátszani és nem beváltani.

    Ma 4 nap után játszottam egy sessiont 25cent 90főseken. Még 3 versenyem megy remélem a legjobbakat.
    Nem tartom kizártnak hogy folytatom a fifty50et, már kezd hiányozni

  9. #239
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 11. 11.
    Hozzászólások
    152

    Alapbeállítás

    A satokból is csak T$-t kapsz vagy nem?

  10. #240
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 06. 06.
    Hozzászólások
    424

    Alapbeállítás

    Idézet $NoName$ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A satokból is csak T$-t kapsz vagy nem?
    Igen, de o ugyis sngzik, szoval abbol fog nevezni ra. Vagy legrosszabb esetben el is adhatja 99,x% arfolyamon

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •