Oldal: 25 / 26 ElsőElső ... 1523242526 UtolsóUtolsó
Eredmény: 241 - 250 (254) összesen
Like Tree33Likes

Téma: Fifty50 a Starson - TornadoPro

  1. #241
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 02. 08.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    115

    Alapbeállítás

    Igen T$t kapok érte de ennek csak akkor van jelentőssége ha cashoutolni akarnék. Az hogy el lehet adni erről még nem is hallottam

  2. #242
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 11. 28.
    Hozzászólások
    329

    Alapbeállítás

    itt a fórumban is van ilyen real money-t money csere topic

  3. #243
    Újonc
    Csatlakozott
    2013. 04. 02.
    Hozzászólások
    41

    Alapbeállítás

    GL Frien. Skypon irj rám. Rég beszéltünk.

  4. #244
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 02. 08.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    115

    Alapbeállítás

    Sziaaaa Cubefishmostem barátom! Felvettelek skypon kb 1 hete még nem jelöltél vissza. visszalépek a régire hátha megtalállak

    Ma szörnyen ment a játék, igazából nem is tudom mit irjak 9 versenyböl 1 ITM jött össze.. aztán már nem is mertem többre regelni. egyre szarabb vagyok, így olyan rossz ide írni, mert sikerekről akarok beszámolni, mint az elején.

    Nektek is szokott fiftyn ilyen bukótok lenni? engem megesz a mezőny bármit csinálok. Sose volt még ilyen bukóm amióta pokerezek, elég fura érzés.

  5. #245
    Fanatikus tag Pókó51 avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 03.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    317

    Alapbeállítás

    Idézet TornadoPro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nektek is szokott fiftyn ilyen bukótok lenni? engem megesz a mezőny bármit csinálok. Sose volt még ilyen bukóm amióta pokerezek, elég fura érzés.
    Hány Bi mínusz? Rakhatnál be statokat meg grafikont!
    GL!

  6. #246
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 02. 08.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    115

    Alapbeállítás

    Kb 40BI minusz, de mtsng és a main event visszahozott egy keveset. A grafok nem mutatnak jó eredményeket. Ennek valószínűleg az az oka hogy be van pipálva nekem az optionsban az automatikus asztal bezárás a verseny végeztével.
    Papíron vezetem az eredményeket, de ez nem 100%os pontosságú.

    Tegnap este hud nélkül beültem 6 asztalra 1,5$ fitfty turbóra és 4itm összejött egy 7000 és egy 5500as stackel. 4BI plussz lett. Hátha valami áttörés lesz ma.

    Fogok csinálni a játékomról egy videót. Még nem tudom, hogy kell de ma azon leszek hogy ennek utánajárjak.

  7. #247
    Szerkesztő/Support GoodGame avatara
    Csatlakozott
    2012. 11. 26.
    Hozzászólások
    481

    Alapbeállítás

    Idézet TornadoPro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Fogok csinálni a játékomról egy videót. Még nem tudom, hogy kell de ma azon leszek hogy ennek utánajárjak.
    Ajánlom figyelmedbe a Camtasia Studio nevű felvevő programot, 30napos ingyenes verzióban is letölthető, nagyon egyszerű a használata. Ha a videó felvételével kész vagy, a következő átalakítási módot javasoljuk: Camtasia
    Tosi likes this.

  8. #248
    Feljelentett
    Csatlakozott
    2013. 04. 04.
    Hozzászólások
    1

    Alapbeállítás

    Én a HyperCam nevű programot használtam már, véleményem szerint tökéletes az is ilyen célra.

  9. #249
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 11. 11.
    Hozzászólások
    152

    Alapbeállítás

    Idézet GoodGame eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ajánlom figyelmedbe a Camtasia Studio nevű felvevő programot, 30napos ingyenes verzióban is letölthető, nagyon egyszerű a használata. Ha a videó felvételével kész vagy, a következő átalakítási módot javasoljuk: Camtasia
    Hát mielőtt a 30 napos verziót feltenné, nem árt a gépigényt felmérni.
    (32bit, dual 3GHz, 2GB ram) PS + HM + Cam 1920*1200 felbontáson úgy leakadt, hogy gyakorlatilag az egér mozgatásához nem maradt memória.
    64bit 4mag 8GB ajánlott egy normális felvételhez, hogy ne legyen pixeles, ne akadozzon stb.
    Utoljára módosítva: $NoName$ által: 2013. 04. 04. 14:52

  10. #250
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 02. 08.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    115

    Alapbeállítás

    Köszi srácok az infókat igazábol számítógép analfabéta vagyok de annyit tudok hogy 4GB ramom van ami elégnek kellene hogy legyen. Mindenesetre megpróbálok felvenni egy sessiont. Amúgy ma eddig jól megy a játék, nyeregetek egy keveset.
    Amit GoodGame javasolt oldalt azt átlapoztam, szerintem menni fog a dolog.

    Még1x köszi mindenkinek!

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •