Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (31) összesen
Like Tree23Likes

Téma: Nl 2 - kk ?

  1. #11
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2013. 03. 22.
    Hozzászólások
    50

    Alapbeállítás

    Az a baj, hogy tegnap olyan őrültekbe futottam bele, akik 27o-val mentek preflop allin, és 4-ből 4x lemákoltak. Úgyhogy ezekből bármit kinézek. Ez a parti adta meg a végső döfést hogy teljesen elszálljon az agyam, és innentől végig veszítettem...

  2. #12
    Őstag möster avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 08.
    Hozzászólások
    1.822

    Alapbeállítás

    értem, de ezt a partyt több helyen elszúrtad
    hogy tegnap olyan őrültekbe futottam bele, akik 27o-val mentek preflop allin
    ezért kellett volna 4betelni
    kisgabor likes this.

  3. #13
    Fáradhatatlan grinder GeigerAlex avatara
    Csatlakozott
    2011. 12. 16.
    Hozzászólások
    628

    Alapbeállítás

    Idézet kisgabor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    UTG+1 később 68/10-t játszott (80 hand alapján). Gondoljátok hogy egy ilyen játékos el fog dobni egy AKs-t, még akkor is ha semmi nem jött neki össze?

    Miért akarod, hogy eldobja ellened? Sőt legközelebb a standard sizetól nagyobbat is 3betelhetsz ellene, nyilván arra sem fog dobni. Hogy postflop mennyire laza/tight, azt nem nagyon lehet megmondani a VPIP/PFR statokból. Bár ilyen 1/3 potos betsizeokra biztosan nem dob semmiféle értékelhető handet.
    kisgabor likes this.

  4. #14
    Lelkes újonc MrCharger426 avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 21.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    72

    Alapbeállítás

    Pre 4 bet majd egy ilyen wet boardon potközeli bet és ugyanúgy a turnön is. Más kérdés hogy az adott partiban végig jogosan adta volna a hívásaid és utolér...
    kisgabor likes this.
    Az élet olyan mint a póker. Nem mindig azokat a lapokat kapod amiket szeretnél de mindegyikből ki kell hoznod a maximumot és legjobb tudásod szerint kell eljárnod!

    Az legyen veled!

  5. #15
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 11. 28.
    Hozzászólások
    329

    Alapbeállítás

    Figyelj!

    Ha Pre allin mész, és visszafelé elénekled az internacionálét japánul, akkor is megadta volna.

    Cooler, ennyi.


    Preflop tényleg többet 4 betelj!
    dfecco23 and kisgabor like this.

  6. #16
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 04. 07.
    Hozzászólások
    393

    Alapbeállítás

    Sima 4 bet preflop és sima call ha allin megy!
    Olyan meg van, hogy nem nyersz KK-val, de biztos, hogy +EV pre allin kerülni vele, így ne félj az AA-tól! :-) És még az AK-tól sem! :-)))
    dfecco23 and kisgabor like this.

  7. #17
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 05. 08.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    763

    Alapbeállítás

    4 bet flop elott. NL2-őn - emlékeim szerint - AK-val azért sokszor bekerül pre és még nyereséges is szokott lenni. Hát még KK-val. Arra kell hát törekedni, hogy KK-val minél előbb betold a pénzt.

    A parti kimenete - persze - ettől még nem változik. KK-val a kezemben én sem számítottam volna AK-ra ellenfélnél.
    kisgabor likes this.

  8. #18
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2013. 03. 22.
    Hozzászólások
    50

    Alapbeállítás

    Szóval ha jól értem AA,KK,AK toljam all-in, lehetőleg már preflop? Minden esetben?

  9. #19
    Őstag möster avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 08.
    Hozzászólások
    1.822

    Alapbeállítás

    Idézet kisgabor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szóval ha jól értem AA,KK,AK toljam all-in, lehetőleg már preflop? Minden esetben?

    3betre ne told rá egyből( persze villain stack méretétől függően) de nl2-es fishek ellen törekedj arra, hogy minél előbb be tudd pakolni a pénzed!
    tehát nl2-őn ezekkel a handekkel sztem soha ne lassíts, 100%ban raiselj!
    kisgabor likes this.

  10. #20
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2009. 02. 18.
    Hozzászólások
    60

    Alapbeállítás

    A 4 bettől eltekintve nem volt ez elrontva. Az ilyen leosztásban, ezen a limiten csak az a kérdés, hogy mikor kerül be minden.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •