Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (13) összesen
Like Tree11Likes

Téma: Legmagasabb szett 2 játékos ellen veszélyes asztalon (NL50 full ring)

  1. #1
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 05. 08.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    763

    Alapbeállítás Legmagasabb szett 2 játékos ellen veszélyes asztalon (NL50 full ring)

    Előzmények:
    ------------
    HERO gyakorolja a sok asztalos játékot, a szokásosnál több asztalon (full ring, 10max) és a szokásosnál kevesebb stat HUD-on való megjelenítésével. Az asztal általában feszes, egy korai emeléssel sokszor el lehet vinni a vakokat. Az elején HERO is feszesen kezdett (10/8), de aztán fellazult 21/17-re. HERO statjai ebben a sessionban nem kiugróak, kivéve: cbet 80%, flop és törn AF is elég magas, river AF nem értékelhető. A 3Bet: 5%, ami nem sok, csak a többiekhez képest (többi játékos: 3Bet 1-3%).

    Bár a statok alapján UTG1 (is) halnak tűnik, ő is sok asztalon játszik, ritkán emel, viszont értelmes megadó lapokkal megad. Korábban többször láttam már full ringen, akkor is sok asztalon. Azért ilyen kevés a közös hand, mert én ritkán játszom FR. Valószínűleg használ HUD-ot.

    SB (szerintem hal) csak egy asztalon játszik, ismeretlennek számít, miden hand ebből a sessionból származik. A viszonylag értelmes 19/13 ellenére elég sokat open limpelt korai pozícióban is idióta kezekkel (J6s), de értelmes kezekkel is (77).


    Statok:
    -------
    UTG1 (736 hands)
    VPIP: 25, PFR: 3, 3bet: 1.8, fold to 3bet: 75% (4), WTSD: 27, W$SD: 54.1
    cBet: 70, Fold to Cbet: 42, AF: 26/21/26

    SB (228 hands)
    VPIP: 19, PFR: 13, 3bet: 1.6, fold to 3bet: 50% (2), WTSD: 31.4, W$SD: 45.5
    cBet: 50 (6), Fold to Cbet: 42 (7), AF: 20/24/29

    Parti:
    -----
    $0.25/$0.50 No Limit Holdem
    8 Players

    Stacks:
    UTG UTG ($79.28) 159bb
    UTG+1 UTG1 ($53.32) 107bb
    MP1 MP1 ($61.63) 123bb
    MP2 MP2 ($75.72) 151bb
    CO CO ($81.28) 163bb
    BTN BTN ($49.61) 99bb
    SB SB ($36.60) 73bb
    BB HERO ($56.82) 114bb

    Pre-Flop: ($0.75, 8 players) HERO is BB
    1 fold, UTG1 calls $0.50, 4 folds , SB calls $0.25, HERO raises to $2, UTG1 calls $1.50, SB calls $1.50

    Flop: ($6, 3 players)
    SB checks, HERO bets $4, UTG1 calls $4, SB calls $4

    Turn: ($18, 3 players)
    SB checks, HERO bets $12, UTG1 calls $8, SB calls $8

    River: ($46, 3 players)
    SB goes all-in $18.60, HERO ???

    A preflop és flop utáni tervet nem írom le, majd a végén. A kérdés a river, de ha korábbi megjátszásban lennének eltérő vélemények (nyilván lesznek), jöhet a kritika
    Utoljára módosítva: thomyca által: 2013. 04. 04. 14:45

  2. #2
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 06.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    nagyobb raise pf, és valszeg turnon szintén nagyobbat, így akár foldolni is lehet a rivert, utg-től semmi valuet nem nyersz, csak sorral berakja és a bb se nagyon sokszor lesz blöffön.
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  3. #3
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 01. 31.
    Hozzászólások
    380

    Alapbeállítás

    Idézet titcar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nagyobb raise pf, és valszeg turnon szintén nagyobbat, így akár foldolni is lehet a rivert, utg-től semmi valuet nem nyersz, csak sorral berakja és a bb se nagyon sokszor lesz blöffön.
    Hero a bb, és eddig nem volt blöffön

    pre én is nagyobbat emelnék, 2,5-3 $-ig, flopon mivel elég drawheavy, így potközelit emelnék (8-9$), ha akarnak jönni, szerintem azt is adják, így turnön könnyen allin mehetünk

    így megjátszva elég sz.r, hogy szendvicsben vagyunk, riveren én SB-t még valszeg callolnám, szerintem ott megvan a potodds (30%-ban talán lesz nála busted FD meg inkább kisebb szett, két pár, sorral meg én emeltem volna turnön a helyében ilyen boardon, ráadásul nem tudom, miért donkol belénk, bár totál blöffel gondolom nem fog 2 emberbe ai-t tolni)

    utgnek nagyobb a sztekkje, és ha előtte allin megyünk előtte, mindent dob, amit verünk, és adja azzal, ami ver minket - ez nem opció.

    ha meg megadás után - végülis túl nagy erőt nem mutatunk a callal - ránktolja, akkor még egy nehéz döntés előtt állunk, további harmincx bb-t kellene egy nem túl jó szituban betenni, viszont nála talán csak a T9s (talán KTs?) az, amivel limpelhetett, majd jöhetett végig és ver minket

  4. #4
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    eldobnám, de úgy, hogy megvárom amíg lejár az idő, hogy ne nekem kelljen megnyomni.
    Amúgy sb nem hinném, hogy szarabbal hívna értékért, és fishy szal sok Tx lehet itt nála, ahogy a másik fishnél is, meg valszeg passzívan játsza a turn sort meg a KT-t is mind a kettő.
    thomyca likes this.

  5. #5
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.748

    Alapbeállítás

    Dobnám, aztán remélném hogy 9T van az egyiknél, és a river megmentett
    Littlemage, BelaKecske and geri190 like this.

  6. #6
    Tag silee21 avatara
    Csatlakozott
    2012. 02. 02.
    Hozzászólások
    162

    Alapbeállítás

    Idézet titcar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nagyobb raise pf, és valszeg turnon szintén nagyobbat, így akár foldolni is lehet a rivert, utg-től semmi valuet nem nyersz, csak sorral berakja és a bb se nagyon sokszor lesz blöffön.
    Engem az érdekelne, ha nagyobbakat betelünk minden utcán(ezzel egyetértek), amivel egyértelműen szűkítjük a range-ét mindkét játékosnak, akkor lesz-e TT-n kívűl bármilyen Tx a kezükben, amivel végig callolnak, és ami miatt dobunk a riveren?

  7. #7
    Fáradhatatlan grinder OldRknight avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 17.
    Hely
    felsőzerge
    Hozzászólások
    704

    Alapbeállítás

    Engem az érdekelne hogy miért írtad át a handet? Turön nem nagyon stimmelnek a számok XD Riveren a potsize sem jó xd.

    SB checks, HERO bets $12, UTG1 calls $8, SB calls $8 ???
    Utoljára módosítva: OldRknight által: 2013. 04. 04. 16:36

  8. #8
    Fáradhatatlan grinder Alessio avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 17.
    Hely
    Hungary
    Hozzászólások
    701

    Alapbeállítás

    Idézet silee21 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    engem az érdekelne, ha nagyobbakat betelünk minden utcán(ezzel egyetértek), amivel egyértelműen szűkítjük a range-ét mindkét játékosnak, akkor lesz-e tt-n kívűl bármilyen tx a kezükben, amivel végig callolnak, és ami miatt dobunk a riveren?
    kt, jt, qt, at, 5t, 9t, 8t
    Túl sok mentalista van az online asztaloknál . . .

  9. #9
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 05. 08.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    763

    Alapbeállítás

    Idézet silee21 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Engem az érdekelne, ha nagyobbakat betelünk minden utcán(ezzel egyetértek), amivel egyértelműen szűkítjük a range-ét mindkét játékosnak, akkor lesz-e TT-n kívűl bármilyen Tx a kezükben, amivel végig callolnak, és ami miatt dobunk a riveren?
    Szerintem a törn hívásunkat TT-zel kisebb eséllyel adják, mint kombó húzókkal. Törn hívásunk után azt azért csak felfogja két ellenfelünk, hogy harmadik párnál jobb lapunk van..., tehát én TT-nél sokszor dobást várnék (elég kevés outja van még a törn 8-cal is).

    A nagyobb téttel - főleg flop előtt - én is egyet értek. Floppon és főleg törnön azonban ha nagyobbat hívok, akkor tudunk-e dobni riveren egy pot 1/3 vagy ennél is kisebb SB all in-re? A riveren egyértelműen mindenki a dobást javasolja...

  10. #10
    PA addict iKeksz avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.273

    Alapbeállítás

    Idézet BelaKecske eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    eldobnám, de úgy, hogy megvárom amíg lejár az idő, hogy ne nekem kelljen megnyomni.
    ez nagyon tetszik

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •