Eredmény: 1 - 7 (7) összesen
  1. #1
    Fanatikus tag Banderas79 avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 24.
    Hely
    Vác
    Hozzászólások
    373

    Alapbeállítás Fuji fényképezőgép kérdés

    Kinéztem ezt a gépet: Fujifilm FinePix HS25 - Árukereső.hu úgymond kezdő gépnek.Ismerős fotós viszont lehúzza a Fuji-t mondván nagyon sérülékeny, pici koccanástól is meghibásodik és állítólag szervízben is elmondták , hogy a Fuji már csak ilyen...
    Valakinek esetleg tapasztalat ezen a téren és vélemény a gépről?!

  2. #2
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

  3. #3
    Fanatikus tag Banderas79 avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 24.
    Hely
    Vác
    Hozzászólások
    373

    Alapbeállítás

    Ez lenne az alternatíva: Nikon Coolpix L820 - Árukereső.hu

  4. #4
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet Banderas79 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kinéztem ezt a gépet: Fujifilm FinePix HS25 - Árukereső.hu úgymond kezdő gépnek.Ismerős fotós viszont lehúzza a Fuji-t mondván nagyon sérülékeny, pici koccanástól is meghibásodik és állítólag szervízben is elmondták , hogy a Fuji már csak ilyen...
    Valakinek esetleg tapasztalat ezen a téren és vélemény a gépről?!
    Ez pont olyan dolog,h a szőke nők hülyék, a francia autók szarok, a toyoták sosem mennek tönkre stb. Gondolom olyan mondta neked ezt a fuji-ról, akinek soha nem volt ilyen márkájú gépe. Haveromnak 10 éve fuji gépe van, állandóan kattintgat, teljesen jó neki is. Nekem kettő fuji is van, kb 6 éve egy finepix s5700, teljesen jó, valamint vettem egy kicsit is két éve (AV100-t) ütni vágni bringázáshoz, amiért nem kár ha leesik, a kisfiam is ezt szokta nyomkodni, többször leesett már és semmi baja ennek sem, és a másiknak sem. Ez a HS25 exr jó gép, régóta nézegetem, most már jó áron van, lehet én is beújítom.
    Utoljára módosítva: lecso10 által: 2013. 05. 19. 16:11

  5. #5
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Hely
    Nagyatad
    Hozzászólások
    2.431

    Alapbeállítás

    Ha komolyan meg akarsz tanulni fényképezni, akkor szerintem szánj rá kicsit többet, és vegyél egy dslr-t. Ezt a gépet pillanatokon belül ki fogod nőni, ahhoz viszont, hogy csak "random" kattintgass túl sok. Szvsz semmi baj a fujival. Nekem az első dslr gépek között megjelenő masinám volt sokáig, és teljesen meg voltam vele elégedve. A Samsung,Sony és egyéb nem tradícionálisan fényképészeti márkákat kell kerülni!(bár ez is egy sztereotípia)
    "Az tény, hogy változik a világ, de, hogy a mikro szinten is ez agresszív cbet postflop megy azért ez durva."

    "Akkor minek az ante magyarázd már el? hogy gyorsabban fogyjon a zsetonom? tehát 2 9 különböző színnel megadok mert cassa mániás vagyok(játékkényszer),gyakorlatilag az ante korszakban nincs játék "leszarombebaszom".És különben is ha ante- t hallok vak allin minden leosztásnál oszt lehet játszani."

  6. #6
    Team Hero Coach trixilw avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 27.
    Hely
    Gőzbe borulva
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Sony azért eléggé szépen magára talált, simán ott van a nikon-canon mögött rögtön egyvonalban az oly-pentax párossal. Ár-érték arányban kitűnő, annyi hogy nem kapható annyi fajta obi alternatív gyártótól. Samsung persze kerülendő, de szerintem mindenben.

    A fuji szintén ár-értékben verhetetlen, sokkal olcsóbb mint azonos kategóriájú más márkák kompaktjai viszont annyival egyáltalán nem rosszabb. Sőt.
    A nyúl baszhatja. Élesbe' hátulról.
    snghud.com

  7. #7
    PA addict zoltanh avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 16.
    Hozzászólások
    3.888

    Alapbeállítás

    "Samsung persze kerülendő, de szerintem mindenben."

    Plazma Tv-nél azért ott vannak a Panak mögött.
    Vaper vagyok nem bűnöző !!

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •