Oldal: 26 / 26 ElsőElső ... 16242526
Eredmény: 251 - 254 (254) összesen
Like Tree33Likes

Téma: Fifty50 a Starson - TornadoPro

  1. #251
    Őstag JuhaAasz avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 03.
    Hozzászólások
    1.394

    Alapbeállítás

    Idézet $NoName$ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hát mielőtt a 30 napos verziót feltenné, nem árt a gépigényt felmérni.
    (32bit, dual 3GHz, 2GB ram) PS + HM + Cam 1920*1200 felbontáson úgy leakadt, hogy gyakorlatilag az egér mozgatásához nem maradt memória.
    64bit 4mag 8GB ajánlott egy normális felvételhez, hogy ne legyen pixeles, ne akadozzon stb.
    core 2 duo (2.8) 2 GB ram, 64 bit OP sys, 1 GB vidikártyával mindenféle probléma nélkül ment egy 1024x768-as felvétel. nem hiszem, hogy szüksége van akkora felbontásra.

    4 mag és 8 gigát sokallom...

  2. #252
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 11. 11.
    Hozzászólások
    152

    Alapbeállítás

    Idézet JuhaAasz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    core 2 duo (2.8) 2 GB ram, 64 bit OP sys, 1 GB vidikártyával mindenféle probléma nélkül ment egy 1024x768-as felvétel. nem hiszem, hogy szüksége van akkora felbontásra.

    4 mag és 8 gigát sokallom...
    Hány asztal fut?
    HUD is megy?

    Nálam a VGA integrált (512), és a 24'-t mikor teleraktam asztalokkal, "megmakkant" az egész.
    Persze, mikor lebutítottam a felvétel beállításait, és kisebbre vettem a keretet, akkor akadozva de tudtam felvételt csinálni. De erőltetett volt, és zavart a játékban. Várakoznom kellett, hogy az cursor "oda érjen, ahova szánom"
    persze biztos tudnék készíteni kisebb akadásmentes felvételeket, de a lényeg azon van, hogy azt örökítsem meg amit az összes többi sesssion közben is csinálok (ugyanakkora képernyőn: 24', ugyanannyi asztalon:12+, ugyanazon körülmények mellett (HM, zene,) mert annak van értelme.
    De szívesen veszek minden tanácsot ez ügyben, mert a beruházás miatt egyenlőre felhagytam a felvételekkel.

  3. #253
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 11. 11.
    Hozzászólások
    152

    Alapbeállítás

    Mi a helyzet fifty téren?

    Kipróbáltam azt a 235FPP-s 6max asztalt, nem is rossz. Nem mondom hogy aranybánya, de kis oda figyeléssel, talán többet lehet kiszedni belőle, mint a visszaváltani $-ra. Szóval thx.
    Utoljára módosítva: $NoName$ által: 2013. 04. 07. 10:10

  4. #254
    Fáradhatatlan grinder The Trooper avatara
    Csatlakozott
    2013. 02. 18.
    Hozzászólások
    654

    Alapbeállítás

    Idézet GoodGame eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ajánlom figyelmedbe a Camtasia Studio nevű felvevő programot, 30napos ingyenes verzióban is letölthető, nagyon egyszerű a használata. Ha a videó felvételével kész vagy, a következő átalakítási módot javasoljuk: Camtasia
    Ez nekem is hasznos tanács, mert én is szeretnék videót készíteni.

Oldal: 26 / 26 ElsőElső ... 16242526

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •