Oldal: 2 / 5 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (46) összesen
Like Tree52Likes

Téma: Isildur1 1,7 milliós csapást mért Bttech86-re

  1. #11
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 24.
    Hely
    Kocsord
    Hozzászólások
    1.703

    Alapbeállítás

    Elég nagy százalékban elérik a max potot Innen nézve lotto amit csinálnak
    MrChaotic likes this.

  2. #12
    Fáradhatatlan grinder The Trooper avatara
    Csatlakozott
    2013. 02. 18.
    Hozzászólások
    654

    Alapbeállítás

    gyakran allin vannak flopon, néztem egy darabig, volt jó néhány 80 ezres kassza

  3. #13
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 04. 07.
    Hozzászólások
    393

    Alapbeállítás

    Valamikor fejtegettem ezt az agresszió dolgot. :-)
    Most két kellően agresszív játékos találkozott, a szerencsésebb győzni fog!
    :-)

  4. #14
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2012. 11. 04.
    Hely
    miskolc
    Hozzászólások
    188

    Alapbeállítás

    nem semmi milyen gazdag lehet,

  5. #15
    Fáradhatatlan grinder kriispirolls avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    783

    Alapbeállítás

    Nagy tanár a srac! Amugy kifejezetten tetszett hogy irtatok hogy mennyivel futott EV felett. 1.1 milliot meg makolas nelkul is lehuzott Bttech-rol, igy nem lehet belekotni hogy csak szerencseje volt vagy ilyesmi.
    ''All-in helyzetekben overpárokkal mutatás után furcsa dolgok történnek velem.''

  6. #16
    Team Hero S0nnyB1ack avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 25.
    Hely
    Ózd
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Idézet kriispirolls eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nagy tanár a srac! Amugy kifejezetten tetszett hogy irtatok hogy mennyivel futott EV felett. 1.1 milliot meg makolas nelkul is lehuzott Bttech-rol, igy nem lehet belekotni hogy csak szerencseje volt vagy ilyesmi.
    De belelehet, csak még nagyon friss a topic. Annak a stílusnak is megvannak a képviselői, nemsokára megérkeznek ők is a véleményükkel .
    Munenori and Bobbie like this.

  7. #17
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 10. 30.
    Hely
    Bogács
    Hozzászólások
    2.283

    Alapbeállítás

    Idézet kriispirolls eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nagy tanár a srac! Amugy kifejezetten tetszett hogy irtatok hogy mennyivel futott EV felett. 1.1 milliot meg makolas nelkul is lehuzott Bttech-rol, igy nem lehet belekotni hogy csak szerencseje volt vagy ilyesmi.
    Nem akarok beleszólni,meg trollkodni, de mivel jobban csapta Isinek, ezért az EV-je is felfelé haladt. Az EV is egyfajta szerencse RÖVIDTÁVON. Lehet legközelebb Ben-nek fogja jobban csapni.

  8. #18
    Fanatikus tag TiffanyMills5925 avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 05.
    Hozzászólások
    295

    Alapbeállítás

    ben most szarul érezheti magát? oké,h hs reg meg tuti jó rollja van de ez vajon közelít a ftp roll bustohoz neki? szerintetek? azért csak nem csilliomos a srác tuti zavarhatja

  9. #19
    Team Hero S0nnyB1ack avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 25.
    Hely
    Ózd
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    A múltkor megnéztem a PA-s videót a főoldalról, a TOP10 hands of High Stakes Pokert. Ezzel kapcsolatban bankroll manage-menttel kapcsolatban felmerült bennem néhány kérdés, amit nem értek.

    Ezek a HS-pro-k buknak egy-egy partiban 200k-500k$-t. Milyen bankroll kell ehhez? Tényleg megengedhetik maguknak, hogy egy AA-val elbukjanak egy 25/50-es teljes BANKROLLT? Honnan van ennyi pénzük? Teszem azt Greenstein, Matusow, Elezra, stb. olyan arcok akikről évek óta nem hallottunk nagy eredményt ezt megtehetik/megtehették? Miből van ennyi pénzük?

    Gondolom nem úgy van ez hogy "Á buktam egy fél misit, leülök nl10k-ra és egy hét alatt visszagrindelem". Nekem ez kicsit érthetetlen.

  10. #20
    Fáradhatatlan grinder The Trooper avatara
    Csatlakozott
    2013. 02. 18.
    Hozzászólások
    654

    Alapbeállítás

    Ma Bennek ment jobban, egyik asztalon már 400K fölött járt mikor Isildur lenullázódott és kilépett. De jól is tette még mielöt vissza bukta volna amit tegnap nyert.

    Idézet kriispirolls eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nagy tanár a srac! Amugy kifejezetten tetszett hogy irtatok hogy mennyivel futott EV felett. 1.1 milliot meg makolas nelkul is lehuzott Bttech-rol, igy nem lehet belekotni hogy csak szerencseje volt vagy ilyesmi.
    aki akar így is bele fog kötni, amúgy amit én láttam az alapján mindketten elég rendesen a szerencsére bízták magukat

    Idézet S0nnyB1ack eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A múltkor megnéztem a PA-s videót a főoldalról, a TOP10 hands of High Stakes Pokert. Ezzel kapcsolatban bankroll manage-menttel kapcsolatban felmerült bennem néhány kérdés, amit nem értek.

    Ezek a HS-pro-k buknak egy-egy partiban 200k-500k$-t. Milyen bankroll kell ehhez? Tényleg megengedhetik maguknak, hogy egy AA-val elbukjanak egy 25/50-es teljes BANKROLLT? Honnan van ennyi pénzük? Teszem azt Greenstein, Matusow, Elezra, stb. olyan arcok akikről évek óta nem hallottunk nagy eredményt ezt megtehetik/megtehették? Miből van ennyi pénzük?

    Gondolom nem úgy van ez hogy "Á buktam egy fél misit, leülök nl10k-ra és egy hét alatt visszagrindelem". Nekem ez kicsit érthetetlen.
    Nekem is érthetetlen, vajon mekkora bankrolljuk lehet?

Oldal: 2 / 5 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •