Oldal: 3 / 5 ElsőElső 12345 UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (46) összesen
Like Tree52Likes

Téma: Isildur1 1,7 milliós csapást mért Bttech86-re

  1. #21
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 10. 30.
    Hely
    Bogács
    Hozzászólások
    2.283

    Alapbeállítás

    Idézet S0nnyB1ack eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A múltkor megnéztem a PA-s videót a főoldalról, a TOP10 hands of High Stakes Pokert. Ezzel kapcsolatban bankroll manage-menttel kapcsolatban felmerült bennem néhány kérdés, amit nem értek.

    Ezek a HS-pro-k buknak egy-egy partiban 200k-500k$-t. Milyen bankroll kell ehhez? Tényleg megengedhetik maguknak, hogy egy AA-val elbukjanak egy 25/50-es teljes BANKROLLT? Honnan van ennyi pénzük? Teszem azt Greenstein, Matusow, Elezra, stb. olyan arcok akikről évek óta nem hallottunk nagy eredményt ezt megtehetik/megtehették? Miből van ennyi pénzük?

    Gondolom nem úgy van ez hogy "Á buktam egy fél misit, leülök nl10k-ra és egy hét alatt visszagrindelem". Nekem ez kicsit érthetetlen.
    Elezrának van egy rakat divat boltja és némelyik a legjobb és legdrágább helyeken. Pontosan nem tudom hol és merre, de a Youtube-on van fent róla vidi ahol elhangzik. Greensteinnek is van vmi vállalkozása, de a franc se tudja mi

  2. #22
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Gazdagok minden másból illetve szponzorálják őket.

  3. #23
    Őstag NovaTerra avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 02.
    Hozzászólások
    1.101

    Alapbeállítás

    Idézet S0nnyB1ack eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A múltkor megnéztem a PA-s videót a főoldalról, a TOP10 hands of High Stakes Pokert. Ezzel kapcsolatban bankroll manage-menttel kapcsolatban felmerült bennem néhány kérdés, amit nem értek.

    Ezek a HS-pro-k buknak egy-egy partiban 200k-500k$-t. Milyen bankroll kell ehhez? Tényleg megengedhetik maguknak, hogy egy AA-val elbukjanak egy 25/50-es teljes BANKROLLT? Honnan van ennyi pénzük? Teszem azt Greenstein, Matusow, Elezra, stb. olyan arcok akikről évek óta nem hallottunk nagy eredményt ezt megtehetik/megtehették? Miből van ennyi pénzük?

    Gondolom nem úgy van ez hogy "Á buktam egy fél misit, leülök nl10k-ra és egy hét alatt visszagrindelem". Nekem ez kicsit érthetetlen.

    Elezra eleve gazdag üzletember. Greenstein és a többiek meg ki tudja hány gazdag üzletembert, akiknek akár milliárd dolláros vagyonuk van, szabadítanak meg néhány milliótól.
    Van jó néhány gazdag ember, aki teljesen tisztában van vele, hogy profikkal játszik, de leül és játszik ellenük, mert szórakoztatja.
    Makaói kirándulásokról is elég sok hír volt.
    Meg, ha van néhány millió dollárod, abból már lehet befektetni, ami megtérülhet.

  4. #24
    Fáradhatatlan grinder High_TT avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 07.
    Hozzászólások
    572

    Alapbeállítás

    Elezra nem a pókerből él,Nem is tartja magát profinak. sikeres üzletember.Póker csak kikapcsolódás hobbi számára.
    forzadani3 likes this.
    "Mindig bízni kell a read-edben, és meg kell lépned azt."

  5. #25
    Fanatikus tag TiffanyMills5925 avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 05.
    Hozzászólások
    295

    Alapbeállítás

    Elezra eléggé alvilági figurának tűnik, simán elmehetne a keresztapa 4 be asszisztálni ha lenne 4. rész , a másik ilyen arc Sammy Farha, ő is eléggé 1980as évek gangster style-ban nyomul

  6. #26
    Hírszerkesztő banoster avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 07.
    Hozzászólások
    1.643

    Alapbeállítás

    Idézet TiffanyMills5925 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Elezra eléggé alvilági figurának tűnik, simán elmehetne a keresztapa 4 be asszisztálni ha lenne 4. rész , a másik ilyen arc Sammy Farha, ő is eléggé 1980as évek gangster style-ban nyomul
    Elezra hadnagy volt a Golani Brigádban. Valószínűleg elég kemény fickó.

  7. #27
    Fáradhatatlan grinder High_TT avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 07.
    Hozzászólások
    572

    Alapbeállítás

    jó lenne már egy HSP Farhaval
    MrChaotic and forzadani3 like this.
    "Mindig bízni kell a read-edben, és meg kell lépned azt."

  8. #28
    Lelkes újonc Strong Teddy avatara
    Csatlakozott
    2010. 09. 29.
    Hely
    Paks
    Hozzászólások
    98

    Alapbeállítás

    Idézet banoster eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Elezra eléggé alvilági figurának tűnik, simán elmehetne a keresztapa 4 be asszisztálni ha lenne 4. rész , a másik ilyen arc Sammy Farha, ő is eléggé 1980as évek gangster style-ban nyomul


    Jimmy Frickeytől jobban besz@rnék
    Csatolt képek Csatolt képek

  9. #29
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 04. 14.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    513

    Alapbeállítás

    Idézet TiffanyMills5925 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Elezra eléggé alvilági figurának tűnik, simán elmehetne a keresztapa 4 be asszisztálni ha lenne 4. rész , a másik ilyen arc Sammy Farha, ő is eléggé 1980as évek gangster style-ban nyomul
    A régiek közül ők a kedvenceim. Elinek van néhány boltja a Stripen és építési vállalkozásban is érdekelt (utóbbi Izraelben). Igen magasan veri a high stakes regulárok életszínvonalát is: High Stakes Living: Eli Elezra - YouTube

    Csak az asszonnynak ékszerben van annyi, mint amit Isi most nyert, szerintem neki nem fáj néhány pár száz K-s pot elvesztése.

  10. #30
    Őstag jak1 avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 30.
    Hozzászólások
    1.399

    Alapbeállítás

    egy session-jük alatt termelt rake-ből elvinném anyámat zalakarosra!

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •