Oldal: 2 / 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (23) összesen
Like Tree6Likes

Téma: Érdekes póker partik - 2013. 04. 05

  1. #11
    Fanatikus tag kistaska avatara
    Csatlakozott
    2011. 11. 30.
    Hely
    Érd
    Hozzászólások
    275

    Zavarban

    Idézet differentborder eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Milyen setet, sorhúzót vagy fd-t fog checkelni az ellenfél a turnon?
    Ezeket 1 pro-tól kérdezd meg.

  2. #12
    Fanatikus tag Faréj avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 11.
    Hely
    12 Da Tru
    Hozzászólások
    250

    Alapbeállítás

    Idézet differentborder eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Milyen setet, sorhúzót vagy fd-t fog checkelni az ellenfél a turnon?
    Differentborder pro-t szeretném megkérdezni, hogy mi a helyes megoldás a fent említett kérdésre? Válaszodat köszönöm!
    "Nekem ha nagy néha van lapom akárki ül ellenem kiszedem még a szemét is ha bejön velem. Lehet akármilyen nagy spiller, a 37 lapjait megeheti, ha van AQ nálam, azt jön a floppom..."

  3. #13
    Őstag differentborder avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 04.
    Hozzászólások
    1.059

    Alapbeállítás

    Idézet Faréj eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Differentborder pro-t szeretném megkérdezni, hogy mi a helyes megoldás a fent említett kérdésre? Válaszodat köszönöm!
    Amit Bélakecske megadott helyes válasznak, remélem Faréj úr evvel a válasszal megelégszik.
    Faréj likes this.

  4. #14
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 05. 06.
    Hozzászólások
    627

    Alapbeállítás

    mi az a lap amivel megad egy hívást, de ő nem hívna vele ha passzolunk?
    A hívás annyiban tetszik, h balance-olhat blufföt, bár én itt nem szoktam blöffölni, de ha esetleg valaki igen... Ha nagy history lenne köztünk akkor hívnék.

  5. #15
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.748

    Alapbeállítás

    Ezeknek a félpot alatti beteknek nem sok értelmét látom. Mikrón egy ellenfél vagy blöffre tesz, és akkor megad, vagy nem, és akkor dob. Nem fog úgy gondolkodni, hogy na itt 18%-ban kell jónak lennem, úgyhogy megadom a 77-tel, és milyen jó hogy nem nagyot hívott, mert akkor már 27%-ban kéne nyernem, és akkor dobnom kéne. Egy nagy bet ráadásul jobban polarizál minket, míg egy kis emelésnél simán Qx-re vagy TT-JJ-re tesz minket, és dob minden pp-t.
    báró likes this.

  6. #16
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    a nagyobb emelésre is ugyan úgy dobni fog, igazából ez egy elég szar helyzet mert nagyon ritkán van itt harmadik párnál jobbja, viszont betelni meg kell, mert ha turn nem betelt akkor river sem nagyon fog. 50en azért meg már látják a jó oddsot, ezért, meg a note-ért cserébe callolhat egy 1/3ad pot körüli hívást illetve néha kitalálhat rá vmi blöfföt is, egy 2/3-os betet ritkábban fog herocallolni szerintem 99-el minden ok nélkül.

  7. #17
    Lelkes újonc Kamedapro avatara
    Csatlakozott
    2010. 10. 12.
    Hozzászólások
    66

    Alapbeállítás

    OVERBET 9.87 vagy vmi ilyesmi, sztem fogja ezt annyiszor callolni, h jobban megérje mint ha 1/3-ot betelnénk, ráadásul ennek nincs értelme a szemében, viszont az 1/3-os thin value-nak igen

  8. #18
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Lehet nálunk bármi amit turnon cr-elni akartunk, szal tudunk értékért hívni azért pár dolgot. Szeretem én is az értelmetlennek tűnő lineokat értékért, de ez annyira nem is az, illetve az ellenfél range-e annyira gyenge, hogy szerintem nagyon ritkán tudunk értéket nyerni egy nagyobb bettel, egy kicsit viszont inkább megadhat, annak ellenére, hogy inkább tűnik vbetnek.

  9. #19
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    énis nagyobb v-betet alkalmaznék. ha kis betre visszaemel, akkor mi a tervetek? amúgy értem a kisebb betméretet, de azokat szeretik raiselni, és akkor viszont ugyanott vagyunk...

    Idézet kistaska eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezeket 1 pro-tól kérdezd meg.
    pro-nak mondja hogy pro-tól kérdezd meg jááájjjj

  10. #20
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Idézet vadallat eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    énis nagyobb v-betet alkalmaznék. ha kis betre visszaemel, akkor mi a tervetek? amúgy értem a kisebb betméretet, de azokat szeretik raiselni, és akkor viszont ugyanott vagyunk...
    turn valószínüleg beteli az FD-jét meg a luksorát is, úgyhogy nem ijedünk meg ha visszaemel.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •