Oldal: 93 / 246 ElsőElső ... 43839192939495103143193 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 921 - 930 (2451) összesen
Like Tree6Likes

Téma: Holdem Manager 2 (Az új HM2 topikja)

  1. #921
    Újonc
    Csatlakozott
    2012. 12. 22.
    Hozzászólások
    22

    Alapbeállítás

    Sziasztok,
    remélem, tudtok segíteni:
    Fulltilten Rushon csak egy asztalra rakja ki HUDot, a többin nálam is csak "waiting for hands" van, de azon az egy asztalon frissíti a hudot, szóval megtalálja a hh-t, csak vmiért nem jeleníti meg. Starson zoom több asztallal simán működött.
    Vmi tipp esetleg, hogy lehetne megjavítani?

    Ui.: Játszadoztam vele kicsit, és úgy néz ki, hogy egy asztalon/ hudon jeleníti meg az összeset. Persze több perces csúszással......
    Utoljára módosítva: crashed által: 2013. 04. 07. 15:36

  2. #922
    Fáradhatatlan grinder forexnub avatara
    Csatlakozott
    2011. 09. 23.
    Hozzászólások
    508

    Alapbeállítás

    Idézet forexnub eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    win7 64bit phenom 2 x4 965, 12gb ram, ssd-n van az adatbázis, kb 1millio hand van beimportálva, ebből zoom 40k hand és zoomnál nagyon gyakran nem frissül időben a hud, ami eléggé tiltre tud tenni mert sokszor elnéztem már az embereket mert még az előző asztal hudjai voltak kint
    van erre valami orvosság?
    egy winreinstal megoldotta

  3. #923
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2009. 09. 08.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    62

    Alapbeállítás Statokértékelése - színezése

    Sziasztok,

    A HM2-ben vannak előre definiált HUD-ok, én pl. jelenleg az Extended-et használom, de pl. most egy sajátot definiálok - nem kis mértékben Tir-X HUD-ja alapján, amit az egyik videojában láttam nemrég.

    Felvettem a statokat a saját HUD-ba és próbálom belőni az értékeket tól-ig, hogy annak megfelelően színezze azokat. Amely mutatók megvoltak az Extended-ben is, azokból kimásoltam a feltételeket a színezéshez (pl. az Agg faktor flopon 2,2 - 3,8), de raktam ki pár egyéb Stat-ot, amihez nem én szeretném kitalálni, hogy mikok jelezze túl feszesnek, vagy túl lazának...

    Hol tudok utánanézni pl. egy Button Steal mutató javasolt tól-ig intervallummnak, vagy Turn C-Bt, stb..?
    Szeretnék megbízható információkra támaszkodni...

    Előre is kösz a válaszokat.

  4. #924
    Őstag shiningKKingdom avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 19.
    Hely
    Baranya
    Hozzászólások
    1.067

    Alapbeállítás

    A jegyzetek/notecaddy betűméretét lehet valahol módosítani? Nagy felbontásban alig látni...
    "Ha nincs szerencse, meg lehet b***ni!" <-- bagira43

  5. #925
    Újonc Centi17 avatara
    Csatlakozott
    2012. 02. 25.
    Hely
    Eger
    Hozzászólások
    44

    Alapbeállítás

    HM2 bwin-en picit szarakodik, lehet már volt rá válasz, de nem láttam.

    - sima Freeze Out MTT-n és CG-n fut rendesen és megjeleníti a HUD-ot
    - rebuyos versenyek egy részén, csak 2 játékos alá tesz HUD-ot, de ott se jó helyre, úgy teszi mintha heads Up asztal lenne.
    - szateliteken egyáltalán nem jeleníti meg a HUD-ot, csak waiting for hands van
    - és ami a legzavaróbb, most a pokerfestes versenyeken is csak waiting for hands.

    Handhistory pedig mindenből megvan

    mitől lehet? mivel lehetne megoldani?

  6. #926
    Fáradhatatlan grinder dexterjacko avatara
    Csatlakozott
    2011. 01. 22.
    Hely
    Senki földje
    Hozzászólások
    552

    Alapbeállítás

    Üdv!

    Azt szeretném megtudni, hogy tudom azt beállítani, hogy a HUD-on ne jelenjen meg a játékosok teljes neve, csak például az első 5betű?

    Előre köszi!
    "Bocsánat, nekem van egy ötösöm, egy hatosom, egy hetesem, egy nyolcasom és egy kilencesem. Csupa kör, ha jól tudom ez üti a full-t ugye? Jól tudom?"

  7. #927
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    A HM1-ben az Abb. name statot kell berakni a HUD-ba, gondolom HM2-nél is hasonló.
    Ami nem öl meg, az idegileg felb@sz!

  8. #928
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    HUD Options-ben a Stat Appearance pontban rányomsz a name-re.
    Jobb oldalon a Decimals állítható. Ezt minél nagyobb számra állítod, annál kevesebb karakter fog látszani. Nálam 3 érték van: 0, 1 és 2. A kettest beállítva csak 4 karakter jelenik meg, az egyessel már 6, a nullával még több.

  9. #929
    Idegen
    Csatlakozott
    2013. 02. 27.
    Hozzászólások
    2

    Alapbeállítás HM 2 error!

    Sziasztok! Problémám a következő feltettem a HM2őt..elindítom és előugrik egy ablak h HM2 Error Report...ezen hogy lehetne segíteni ?! Előre is köszi! Üdv. B!!!

  10. #930
    Fáradhatatlan grinder dexterjacko avatara
    Csatlakozott
    2011. 01. 22.
    Hely
    Senki földje
    Hozzászólások
    552

    Alapbeállítás

    Eredeti, vagy tört? Ha utóbbi akkor az lesz a probléma.
    "Bocsánat, nekem van egy ötösöm, egy hatosom, egy hetesem, egy nyolcasom és egy kilencesem. Csupa kör, ha jól tudom ez üti a full-t ugye? Jól tudom?"

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •