Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123
Eredmény: 21 - 24 (24) összesen
Like Tree14Likes

Téma: Ti eldobnátok? (3.5$ SNG)

  1. #21
    Lelkes újonc MrCharger426 avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 21.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    72

    Alapbeállítás

    Idézet samseaborn eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    korábban már játszottam ellen többször ezt a line-t, és vagy dobta, vagy mutatásnál vertem. így azt gondoltam, hogy a blöffjeit dobja, a gyenge Ax-t szintén dobja, mert azért ami ezen a boardon callolgatott, az a végére mind odaért, így el tudok vele dobtani jobbat, ha meg gyenge párral adja, akkor az is jó
    van benne valami, de a linet nézve egy übernagy fish az ellenfél aki nem valószínű hogy elfog dobni bármilyen A-t...
    Az élet olyan mint a póker. Nem mindig azokat a lapokat kapod amiket szeretnél de mindegyikből ki kell hoznod a maximumot és legjobb tudásod szerint kell eljárnod!

    Az legyen veled!

  2. #22
    Őstag möster avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 08.
    Hozzászólások
    1.822

    Alapbeállítás

    Idézet samseaborn eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    korábban már játszottam ellen többször ezt a line-t, és vagy dobta, vagy mutatásnál vertem. így azt gondoltam, hogy a blöffjeit dobja, a gyenge Ax-t szintén dobja, mert azért ami ezen a boardon callolgatott, az a végére mind odaért, így el tudok vele dobtani jobbat, ha meg gyenge párral adja, akkor az is jó
    szintén dupla pározódott boardon toltad ellene a korábbi lineokat?

  3. #23
    Fanatikus tag Csuhi81 avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 03.
    Hely
    Csurgó
    Hozzászólások
    308

    Alapbeállítás

    samseaborn:
    Ez a lehető legrosszabb megjátszás volt.
    Tegyük fel a ranged az ő szemében: TT+, AJ+. OOP callolt.
    Az ő limp/call range, ha laza: KJ+, A2-AJ, Párok.

    Floppon a minbet 3 dolgot jelenthet, blöffindukálás kétpárral, settel, húzó KQ, JT, KJvel, vagy second párral hívás infóért.
    A flop callod lecsökentette a ranged TT,QQ,KK-ra, illetve AA,JJ,AJ+-ra, amit turnon legkésőbb megraiselnél. Ász magasokkal valszeg potot építettél volna, hogy kifizettesd a lapod kisebb ászokkal. AJ kétpárral flop call, turn raise lett volna, vagy floppon építesz potot kétpárral. Turn callod megerősítette, hogy SD képes lapod van vagyis megintcsak szűkült a ranged, vagyis riveren nem fogsz blöffbe menni, ezért riveren értékért hívott.
    A jó megjátszás akkor lett volna, ha nem lesz kiismerhető a ranged, vagyis ugyanúgy visszahívsz floppon Axekkel, mint magas párokkal, így legközelebb, ha szintén visszaemelsz és megad, akkor nem tudja, hogy melyikkel hívtál vissza, ezzel blöfföt indukálhatsz turnon Ax-eid ellen, vagy tovább hívhatod a turnt, és kifizet gyengébb ászokkal is, mert bent van a rangedben, még a KK, QQ, TT is.

    Próknak mi a véleménye?

  4. #24
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 01. 31.
    Hozzászólások
    380

    Alapbeállítás

    kösz a véleményt. annyit tennék hozzá - nem azért hogy védjem, most már én is úgy gondolom, hogy nem volt jól megjátszva, ezrté is tettem be - de annyit még hozzátennék, hogy a pározódott boardokat 100%-ban emelte, és soha nem jutott el mutatásig, de azért gondolom annak legalább fele blöff volt, viszont airrel is képest adni egy emelést, korábban ezt láttam tőle:

    No Limit Holdem Tournament
    PartyPoker
    9 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG ZackyUniv (2,000) 50bb
    UTG+1 Mystaro28 (3,960) 99bb
    MP1 krakus73888 (2,950) 74bb
    MP2 stone87_x (1,350) 34bb
    MP3 MrAiR888 (1,940) 49bb
    CO Samaritan77 (1,540) 39bb
    BTN Pame8 (2,360) 59bb
    SB samseaborn (2,020) 51bb
    BB maureese (1,880) 47bb

    Blinds: 20/40

    Pre-Flop: (60, 9 players) samseaborn is SB
    3 folds, stone87_x calls 40, 3 folds, samseaborn calls 20, maureese checks

    Flop: (120, 3 players)
    samseaborn checks, maureese checks, stone87_x bets 80, samseaborn calls 80, maureese folds

    Turn: (280, 2 players)
    samseaborn checks, stone87_x bets 80, samseaborn calls 80

    River: (440, 2 players)
    samseaborn checks, stone87_x bets 80, samseaborn raises to 240, stone87_x calls 160

    Final Pot: 920
    samseaborn shows two pairs, jacks and eights

    stone87_x shows a pair of eights


    samseaborn wins 920 (net +480)

    maureese lost 40
    stone87_x lost 440

    így azt gondoltam, hogy a river emelésben akár még érték is lehet. A range korábbi mutatásai alapján inkább random, és szinte biztos, hogy nem gondolkozik az ellen range-ében, jó esetben megnézi, hogy mit lép a másik, és az alapján csinál valamit (sharkon 120 játéka volt összesen, és -50% ROI), de lehet, hogy csak random kattintgat

    persze ezek alaján korábban vissza kellett volna emelnem, szóval mindenképpen rosszul játszottam meg
    Utoljára módosítva: samseaborn által: 2013. 04. 07. 21:50
    Csuhi81 likes this.

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •