Oldal: 11 / 12 ElsőElső ... 9101112 UtolsóUtolsó
Eredmény: 101 - 110 (113) összesen
Like Tree1Likes

Téma: Muchos Poker

  1. #101
    Újonc
    Csatlakozott
    2012. 12. 22.
    Hozzászólások
    22

    Alapbeállítás

    Hello,

    úgy gondolom, hogy inkább ide is írok, és nem csak emailt küldök nektek, hátha több embert érdekel a story.

    Januárban és Februárban is pénzbe értem a race-en, 45€-t szereztem ezzel elméletileg, nickem Crashed6.
    Nagy nehezen jóváírtak a pontjaim, de kevesebbet mint kellett volna. 1260 at kaptam, 1688 helyett.

    Vártam, vártam, többet nem kaptam, hát megkérdeztem őket hogy nyomozatilag most mi a helyzet.
    Kb félórás "pillanat utána kell néznem", és "pillanat, megbeszélem kollégával" után abba maradtunk, hogy ír mailt. Hát ma megkaptam, és közlik, hogy már megkaptam a 45€-m. 1260 pontot itt, 15$-t pedig a termemben. Én ott csak Firstdepot kaptam, tehát az lenne a kérdésem, hogy ha esetleg kicsit (nagyon) belehúzok és jobb helyet szerzek a racen, akkor lehet hogy nem is kapok semmit, mert többet játszottam ki a FD Bónusszal???
    Lehetséges ez, hogy az egyik bónuszt kivonják a másikból? Mindenkinél v csak nálam?


    Segítségetek előre köszönöm.

  2. #102
    Fanatikus tag uav_online avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 26.
    Hozzászólások
    398

    Alapbeállítás

    Tisztelt Support Úr!

    Többen 1 ponttal kevesebbet kaptunk, mint ahogy a rakerace eredmény diktálná. Így csak kevesebb pénz-re tudjuk beváltani. Tudnátok küldeni még egy-egy pontot?

  3. #103
    Szerkesztő/Support GoodGame avatara
    Csatlakozott
    2012. 11. 26.
    Hozzászólások
    481

    Alapbeállítás

    Idézet uav_online eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tisztelt Support Úr!

    Többen 1 ponttal kevesebbet kaptunk, mint ahogy a rakerace eredmény diktálná. Így csak kevesebb pénz-re tudjuk beváltani. Tudnátok küldeni még egy-egy pontot?
    Azt az információt kaptuk, hogy aki a hasonló helyzetbe került, mint Te is, az vegye fel a Muchos supporttal a kapcsolatot, tájékoztassa az ügyfélszolgálatot erről (rake race nyereményen nyert pénz, illetve nem megfelelő mennyiségű pont) és a race összeg jóváírásra fog kerülni a pontok mennyiségétől függetlenül.
    uav_online likes this.

  4. #104
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 05.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    fd-ket sorban is ki lehet szedni? mi számít depositnak? az adott netowrkbe depózás a muchoson belül, vagy a muchosra depózás?
    rakerace lesz még?
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  5. #105
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás

    Idézet titcar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    fd-ket sorban is ki lehet szedni?
    Igen

    Idézet titcar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    mi számít depositnak?
    Adott terembe depozás Muchoson belül.

    Idézet titcar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    rakerace lesz még?
    Lehetséges, de a következő 1-2 hónapban nem valószínű.

  6. #106
    PA addict Gaabeesz avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 27.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    2.069

    Alapbeállítás

    Biztonságos pókersite ez?
    Kifizetésekkel nincsenek problémák?

  7. #107
    Idegen
    Csatlakozott
    2013. 05. 22.
    Hozzászólások
    6

    Alapbeállítás

    Itt a Póker Akadémián olvastam nemrég erről a terem gyűjteményről.A leírásban az van hogy IPoker terem is elérhető a Muhos Pokerből,de úgy tűnik hogy az IPokeren kívűl minden megtalálható itt még a PokerStar és a Full Tilt is.Vagy csak én nem vettem észre IPokeres termet?

  8. #108
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 01. 04.
    Hozzászólások
    290

    Alapbeállítás

    Idézet BrLola eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Itt a Póker Akadémián olvastam nemrég erről a terem gyűjteményről.A leírásban az van hogy IPoker terem is elérhető a Muhos Pokerből,de úgy tűnik hogy az IPokeren kívűl minden megtalálható itt még a PokerStar és a Full Tilt is.Vagy csak én nem vettem észre IPokeres termet?
    Kaptam toluk egy mailt h az ipoker kiszall de sztem csak a William hillre ervenyes mert a DafaPokert meg latom....Startst es FT t nem tudom hol lattam mert most sincs es soha nem is volt es jo eselyel soha nem is lesz...

  9. #109
    Újonc
    Csatlakozott
    2012. 10. 24.
    Hozzászólások
    22

    Alapbeállítás

    Igen, minden Ipokeres kapcsolatot megszűntetett a Muchos, Dafa-ról most kaptam meg 2 hét után a lóvém.

    EGyébként a Muchossal minden ok a support segítőkész, csak 1 jó rakerace kellene :P

  10. #110
    Idegen
    Csatlakozott
    2013. 05. 22.
    Hozzászólások
    6

    Alapbeállítás

    Nem tudtok hasonló multiplatformos termet ahol elérhető az IPoker is?

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •