Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123
Eredmény: 21 - 27 (27) összesen
Like Tree14Likes

Téma: Gulkines más accountjáról fosztotta ki Viktor Blomot

  1. #21
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2012. 09. 18.
    Hozzászólások
    811

    Alapbeállítás

    Elég balf*sz volt hogy bevallotta. Inkább kivette volna a 800 kilót azt jónapot!
    SMaster50 and Lord Secret like this.

  2. #22
    Tag Prof.B. avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    142

    Alapbeállítás

    Beszopta és kész. Megérdemelte vagy nem, mindegy, így járt, looser volt, s 4 éve ezen rágódik. Ami szerintem egyébként kamu. Ennyire megabal**** nem lehet.
    Én 10 éve kihagytam egy fullos csajt, mert túl sokat ittam és mondjuk ki, elcsesztem. Megdughattam volna, de én vodkáztam a haverokkal, és beszélni sem bírtam. Azt hittem, hogy mára túltettem magam rajta, de most hirtelen eszembe jutott a sztori. Megírom a facebook-on, hátha valaki sajnálni fog érte. Nonszensz ez a cikk.
    Kukker likes this.

  3. #23
    Tag Szigi avatara
    Csatlakozott
    2007. 12. 18.
    Hozzászólások
    146

    Alapbeállítás

    Megint "csak" bulvár, hova lettek az oktató videók? Egyre több az akadémia pró, videók meg sehol!
    "Welcome to wherever you are!"

  4. #24
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 01. 12.
    Hely
    Bp.
    Hozzászólások
    143

    Alapbeállítás

    Annyira nevetséges ez az egész. Megy a köpködés, de ha már itt tartunk Viktor hány éves is volt akkoriban? 16-17? Ha valaki a megnyeri a SM-ot és kiderül hogy nincs még 18, akkor azonnal elkobozzák a pénzét. Akkor tőle miért nem vettek el egy fillért sem, akár utólag is?! Ja ha híres vagyok akkor nem számít???
    Adni kellett volna neki 2 pofont, elküldeni fodrászhoz, és szólni neki hogy járjon be tornaórára. Nem pedig vagyonokat visszaadni.
    Csak hát ügye a reklám, marketing, biznisz ezt kívánta...

  5. #25
    Fu
    Fu nem elérhető
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 10. 02.
    Hozzászólások
    231

    Alapbeállítás

    ha elmondták volna viktornak akkor nem lenne belőle baj, de ez így sunyulás, stb. bár nem hiszem h amiatt bukott el 800-at mert éppen ő ellene játszott hanem szimplán ezt dobta a gép

  6. #26
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    Svodín
    Hozzászólások
    642

    Alapbeállítás

    Idézet Prof.B. eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én 10 éve kihagytam egy fullos csajt, mert túl sokat ittam és mondjuk ki, elcsesztem. Megdughattam volna, de én vodkáztam a haverokkal, és beszélni sem bírtam. Azt hittem, hogy mára túltettem magam rajta, de most hirtelen eszembe jutott a sztori. Megírom a facebook-on, hátha valaki sajnálni fog érte. Nonszensz ez a cikk.
    Tényleg fullos lehetett ha 800k visszafizetéssel hasonlítod össze

  7. #27
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 07. 03.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    370

    Alapbeállítás

    Komoly ez a cikk??....mint egy rosszul megírt novella...ha a csávó elbukta a rollját(mert barom volt)...akkor, hogy tudta a nagy Bloomot lehúzni 800k-val....az a hülye meg, h tudott 800k-t bukni egy fish ellen....most kia fish?...vagy ez már valami kamikazepóker??....az, h valaki ultra agresszív, attól már jó játékos???
    Gagyi bulvár...

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •