Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (40) összesen
Like Tree58Likes

Téma: Stakert keresek a vasárnapi 215-ös sunday million-ra heti rendszerességgel!

  1. #11
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 24.
    Hely
    Kocsord
    Hozzászólások
    1.703

    Alapbeállítás

    Idézet bellaurora eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    4 db 11 es szatból 2 db-ot behuztam ,csak nem indultam rajta!
    Skacok!Ne viccelödjünk már!
    és miért nem indultál rajta?

  2. #12
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 10. 14.
    Hozzászólások
    266

    Alapbeállítás

    bellaurora, sajnos ez egy rossz ajánlat senki nem fog belemenni. Sajnos nem vagy elég gátlástalan. Én egy bevált receptet ajánlok:

    1. lépés: Húzz be egy nagy mtt-t, hirdesd hogy te vagy a király szerződj le valamelyik magyar sitehoz, csinálj videókat cikkeket stb.
    Ettől az emberek majd azt gondolják, hogy te jó vagy, mert aki érdemben meg tudná cáfolni az oktató anyagaidban elhangzottakat, az egyszerűen nem nézné meg, így csak a gyengébb játékosok "Tök jó, sokat tanultam" kommentjei jönnének.

    2. lépés: Ezek után jelentkezz újra itt % eladással, amire a következő a receptem: Kérj 1,3-as markupot, és rakj bele sok KO verseny (a SuperKO mégjobb). Majd a végére biggyeszd oda, hogy a KO-kat nem osztod vissza.

    3. lépés: Várd hogy szétkapkodják a %-okat

    (Igaz történet alapján)
    Utoljára módosítva: FlössösMadrid által: 2013. 04. 12. 03:29
    rockett, Sai, fairlane12 and 7 others like this.

  3. #13
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 06.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    van! olyan! sunday million is! ami! nem vasárnapi?!
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  4. #14
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Hely
    Nagyatad
    Hozzászólások
    2.431

    Alapbeállítás

    Idézet FlössösMadrid eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    bellaurora, sajnos ez egy rossz ajánlat senki nem fog belemenni. Sajnos nem vagy elég gátlástalan. Én egy bevált receptet ajánlok:

    1. lépés: Húzz be egy nagy mtt-t, hirdesd hogy te vagy a király szerződj le valamelyik magyar sitehoz, csinálj videókat cikkeket stb.
    Ettől az emberek majd azt gondolják, hogy te jó vagy, mert aki érdemben meg tudná cáfolni az oktató anyagaidban elhangzottakat, az egyszerűen nem nézné meg, így csak a gyengébb játékosok "Tök jó, sokat tanultam" kommentjei jönnének.

    2. lépés: Ezek után jelentkezz újra itt % eladással, amire a következő a receptem: Kérj 1,3-as makeupot, és rakj bele sok KO verseny (a SuperKO mégjobb). Majd a végére biggyeszd oda, hogy a KO-kat nem osztod vissza.

    3. lépés: Várd hogy szétkapkodják a %-okat

    (Igaz történet alapján)
    Súgd meg ki volt ez a bizniszmann!
    "Az tény, hogy változik a világ, de, hogy a mikro szinten is ez agresszív cbet postflop megy azért ez durva."

    "Akkor minek az ante magyarázd már el? hogy gyorsabban fogyjon a zsetonom? tehát 2 9 különböző színnel megadok mert cassa mániás vagyok(játékkényszer),gyakorlatilag az ante korszakban nincs játék "leszarombebaszom".És különben is ha ante- t hallok vak allin minden leosztásnál oszt lehet játszani."

  5. #15
    Fáradhatatlan grinder kriispirolls avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    783

    Alapbeállítás

    Idézet bellaurora eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Skacok!Ne viccelödjünk már!
    Te kezdted!!
    ''All-in helyzetekben overpárokkal mutatás után furcsa dolgok történnek velem.''

  6. #16
    Őstag bellaurora avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 03.
    Hely
    Gammertingen
    Hozzászólások
    1.129

    Alapbeállítás

    Köszi a sok értelmes hozzászólást !Szeretlek benneteket!

  7. #17
    Őstag bellaurora avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 03.
    Hely
    Gammertingen
    Hozzászólások
    1.129

    Alapbeállítás

    Egyszer, egy idősebb Cherokee bennszülött amerikai így tanította az unokáit az élet dolgairól:

    Harc dúl bennem… egy szörnyű háborúskodás két farkas között.

    Az egyik farkas képviseli a félelmet, a haragot, az irigységet, a bánatot, a sajnálkozást, a mohóságot és a kapzsiságot, az arroganciát, a gőgöt és az önteltséget, a fennhéjázást, az önsajnálatot, a bűntudatot és a bűnösséget, a neheztelést, a megbántódást, a kisebbrendűségi és a felsőbbrendűségi érzést egyaránt, a hazugságokat, a hamisságokat, a büszkeséget és az egót.

    A másik farkas pedig a vidámságot, a jókedvet, a békességet, a szeretetet, a reményt, a megosztást és az együttérzést, a derűt és a nyugalmat, a higgadtságot, a szerénységet, a kedvességet, a jóakaratot és a jóindulatot, a barátságot, a bátorságot, a beleérző képességet, a nagylelkűséget, az igazságosságot, a könyörületet és a részvétet, a bizalmat, a becsületet, a hűséget és a hitet képviseli.

    Ugyanez a harc folyik bennetek is és minden élő emberben.
    A gyerekek pár pillanatig elgondolkoztak a hallottakon, majd az egyikük megkérdezte a nagyapját:

    Melyik farkas fog győzni?

    Az öreg Cherokee egyszerűen ezt felelte:

    Az, amelyiket tápláljuk..

  8. #18
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 11. 28.
    Hozzászólások
    329

    Alapbeállítás

    Egyszer indulj el ha megnyerted satról. Ha akkora a rollod, és 11-ből 215 dollárt csináltál, akkor az a 204 T dollár nem vág földhöz, ha nem nevezel ki és esetleg nem leszel ITM.

  9. #19
    Őstag bellaurora avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 03.
    Hely
    Gammertingen
    Hozzászólások
    1.129

    Alapbeállítás

    Megpróbálom rávenni magam!köszi mindenkinek!

  10. #20
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 10. 14.
    Hozzászólások
    266

    Alapbeállítás

    Idézet jabyga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Súgd meg ki volt ez a bizniszmann!
    Nem nagy titok, akadémián adta el a %-okat ráadásul.
    Mondanom se kell, hogy azonnal elkapkodták.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •