Oldal: 9 / 13 ElsőElső ... 7891011 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 81 - 90 (125) összesen
Like Tree53Likes

Téma: Low stakes CG keresése BP-en

  1. #81
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    SB AK, utg 77.
    lumpi likes this.

  2. #82
    Őstag möster avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 08.
    Hozzászólások
    1.822

    Alapbeállítás

    Idézet márcsakhobbi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    azért kiváncsi lennék a véleményekre, az alábbi leosztásban: UTG 500ft (10k), SB 1500ft (5000ből), utg call, kassza tehát 3k, UTG allin megy 3500el TJ8 szinhúzós flopon, UTG call, mit gondoltok mit mutattak? mindkét játékos klasszikus 70/10es fish...
    SB: egy jolly és egy kőr2-es
    UTG: kék 5ös UNO kártya és egy makk 7es
    mrtmarko and svajcifiu like this.

  3. #83
    Team Hero svajcifiu avatara
    Csatlakozott
    2012. 09. 14.
    Hozzászólások
    1.097

    Alapbeállítás

    Idézet márcsakhobbi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    mit gondoltok mit mutattak? .
    en fityiszre tippelek

  4. #84
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 11. 28.
    Hozzászólások
    329

    Alapbeállítás

    Idézet márcsakhobbi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    voltál tegnap?
    én voltam, most harmadjára...
    bár 4 óra alatt 4BI plusszban vagyok, de nem vagyok biztos a stratégiában, mivel teljes őrület megy ;-)
    sehogy nem tudom rangere, ne adj isten handre tenni az embereket...
    olyan súlyos mutatások vannak hogy nem igaz, az 50/50es szinten UTG 500ra kap 3 callt, majd az 532 flopon mindenki adja az 1000es cbetet, és a 2es turnön allin-kól van, kb 20ks kassza, A4 és 42vel (SB call 42o, az utg 500as emelésre)
    ami viszont biztos, hogy a legjobban a terem jár jól, a 10%rake nagyon durva, leosztásonként átlag 500ft rake, tegnap 5óra felé már 10 asztal ment..
    ja, és flop nélkül is van rake...
    amúgy szerintem nagyon siralmas, mármint tényleg sajnálatraméltó, hogy mindenki azt gondolja hogy jól játszik, közben sorozatosan veszit... harmad sztekkért megnézi a floppot hátha jön 88ra a szett, vagy az aláflop...
    azért kiváncsi lennék a véleményekre, az alábbi leosztásban: UTG 500ft (10k), SB 1500ft (5000ből), utg call, kassza tehát 3k, UTG allin megy 3500el TJ8 szinhúzós flopon, UTG call, mit gondoltok mit mutattak? mindkét játékos klasszikus 70/10es fish...
    Nem voltam. Egyéb elfoglaltság miatt nem is jutottam el Pestre.

    Jesszusom, azért ez elég nagy szamárcsapat, ami ott van. TÍZ, azaz 10 asztalon ment 50/50?
    Nem semmi.
    Flop nélkül is van rake? azért ez gerinctelen. Flop nélkül semelyik általam eddig látott helyen nem szedtek rake-et.
    A handhez:
    SB AA, UTG Q9, vagy 97 sor, plusz flush és straight flush draw

  5. #85
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Azt nem is meséltem, hogy itt Debrecenben, pár hónapja, mikor még ment a Fórum póker, éjféltájban csak 1 asztal ment, de az televolt. Megérkezett egy törzsvendég, és nem elküldték, vagy mondták neki, hogy várjon amíg kiül valaki, hanem odahúzott neki egy széket a teremfelügyelő, és így 11-en játszottunk. Nem hittem a szememnek.
    jabyga likes this.
    Ami nem öl meg, az idegileg felb@sz!

  6. #86
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Hely
    Nagyatad
    Hozzászólások
    2.431

    Alapbeállítás

    Idézet Maxxxika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azt nem is meséltem, hogy itt Debrecenben, pár hónapja, mikor még ment a Fórum póker, éjféltájban csak 1 asztal ment, de az televolt. Megérkezett egy törzsvendég, és nem elküldték, vagy mondták neki, hogy várjon amíg kiül valaki, hanem odahúzott neki egy széket a teremfelügyelő, és így 11-en játszottunk. Nem hittem a szememnek.
    Remélem nem 5card draw-t játszottatok!
    "Az tény, hogy változik a világ, de, hogy a mikro szinten is ez agresszív cbet postflop megy azért ez durva."

    "Akkor minek az ante magyarázd már el? hogy gyorsabban fogyjon a zsetonom? tehát 2 9 különböző színnel megadok mert cassa mániás vagyok(játékkényszer),gyakorlatilag az ante korszakban nincs játék "leszarombebaszom".És különben is ha ante- t hallok vak allin minden leosztásnál oszt lehet játszani."

  7. #87
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Idézet lawabidingcitizen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    10 asztalon ment 50/50?
    Nem semmi.
    Flop nélkül is van rake? azért ez gerinctelen.
    Ott még anniyra azért nem nagy dolog. Szerintetek hányszor van, hogy 50/50-en ne volna legalább 2 játékos, aki megnézi a flopot bármi áron?
    dlotomi likes this.

  8. #88
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 11. 28.
    Hozzászólások
    329

    Alapbeállítás

    Tir-X nálad a pont!

  9. #89
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2009. 01. 23.
    Hely
    bp
    Hozzászólások
    52

    Alapbeállítás

    Idézet márcsakhobbi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    sehogy nem tudom rangere, ne adj isten handre tenni az embereket...
    olyan súlyos mutatások vannak hogy nem igaz, az 50/50es szinten UTG 500ra kap 3 callt, majd az 532 flopon mindenki adja az 1000es cbetet, és a 2es turnön allin-kól van, kb 20ks kassza, A4 és 42vel (SB call 42o, az utg 500as emelésre)
    Az any2 mióta nem range?
    dlotomi and 641stone like this.

  10. #90
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 12. 01.
    Hely
    London, Chelsea
    Hozzászólások
    245

    Alapbeállítás

    sziasztok,
    A témával kapcsolatban egy olyan kérdésem lenne, hogy kinek mi a véleménye, tapasztalata bankrollal kapcsolatban.

    mekkora BR szükséges egy élő 100-200 cghez ma Pesten???

    ha az av buyin 40-50k, simán előfordul, hogy bebuksz 3-4 buyint egy-két este alatt... gondolom mindenkivel előfordult már, hogy turnon nutsal hívták allin egy este 5x is akár és túlhúzták...

    szóval egy közeli becslésre lennék kíváncsi kinek mi a véleménye? 20-30buyin (1 milla) elég egy ilyen szintű játékhoz? vagy azt a rollt hamar lefelezed pár nap bukó alatt simán? vagy aki rendszeresen jár annak mi a tapasztalata? sokszor halljuk itt regektől, semi-regektől, hogy 10-15 beülőt hoznak rendszeres játékkal.
    (P.Kriszta is mesélte egyszer egy jobb napot kifogva, hogy 20ezerből 250+ körül húzott és stb.)
    mennyi az elfogatható, normális profit egy nem eltévedt "regnek" ma elő "lowstakes cg-n"?
    na és kinek mi a véleménye a rollról ehhez?

    MTT az gondolom más történet a végjáték 10-15bb-s átlagstackek miatt és a 15-20%-os fee miatt...

    bár ismerünk nem egy olyan játékos aki elég pluszos live mtt n is ma Pesten.....

Oldal: 9 / 13 ElsőElső ... 7891011 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •