Oldal: 10 / 74 ElsőElső ... 891011122060 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 91 - 100 (733) összesen
Like Tree128Likes

Téma: GeigerAlex - PokerStars handek

  1. #91
    Fáradhatatlan grinder GeigerAlex avatara
    Csatlakozott
    2011. 12. 16.
    Hozzászólások
    628

    Alapbeállítás

    Érdekes volt a flopon ez a nyomorult cbetje, de a turnon se lőtt bele túl nagyot.

  2. #92
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    ez nagyon béna ember, lehet nála sztem KK meg AJ is, szal sztem call, river call is elmegy, a value lapjait úgyis berakja minden riveren valahogy, így meg reppelhetsz húzót, bár ellene tökmind1 csak nem lenne jó, ha raise/foldolna.

    flop raise attól függ nálam, hogy mivel használja ezt a kis cbet size-ot, gondolom láttál már ilyet tőle régebben is, de amúgy a másik miatt teljesen jó call is mindig szerintem.

  3. #93
    Őstag möster avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 08.
    Hozzászólások
    1.822

    Alapbeállítás

    Idézet GeigerAlex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Érdekes volt a flopon ez a nyomorult cbetje, de a turnon se lőtt bele túl nagyot.
    gondolta indukál egyet KK, AA-val

  4. #94
    Fáradhatatlan grinder GeigerAlex avatara
    Csatlakozott
    2011. 12. 16.
    Hozzászólások
    628

    Alapbeállítás

    Idézet BelaKecske eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ez nagyon béna ember, lehet nála sztem KK meg AJ is, szal sztem call, river call is elmegy, a value lapjait úgyis berakja minden riveren valahogy, így meg reppelhetsz húzót, bár ellene tökmind1 csak nem lenne jó, ha raise/foldolna.

    flop raise attól függ nálam, hogy mivel használja ezt a kis cbet size-ot, gondolom láttál már ilyet tőle régebben is, de amúgy a másik miatt teljesen jó call is mindig szerintem.
    Mégiscsak 4 asztalon kellene játszanom, mert nem sok line-t látok emberkéktől, hanem a HM-re hagyatkozok kizárólag. Ez biztos, hogy sokat dobhatna a teljesítményemen...
    Szóval így fingom sincs, hogy mire használhatja a kis Cbet size-ot. Ez alapján nem tudtam mire tenni.

  5. #95
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    gondolom több sessiont játszol egy nap, told úgy h az egyik 3-4 asztal és igyekszel mindenre jobban figyelni, menjen rutinból, hogy amikor nem vagy játékban akkor nézed a többieket és megfigyelsz minden szokatlant, főleg gyenge regeknél, fishelnél ezek nem lesznek balancálva és eléggé kihasználható lesz. Csomó sikeres flop raise-om vagy blöffcathem van pl abból, amikor a reg indokolatlanul kicsit cbetel egy fd-s vagy összefüggő boardon de pl van akinél meg ez std és ezeket jó látni. egy idő után 6 asztalon is simán ki fogod szúrni ezeket, ha van két monitorod akkor egyből meg is tudod jelölni az ilyen handeket hm-ben aztán felírni késöbb.

  6. #96
    Fáradhatatlan grinder GeigerAlex avatara
    Csatlakozott
    2011. 12. 16.
    Hozzászólások
    628

    Alapbeállítás

    Facebookozást, zenehallgatást, csetelést ki kell iktatnom, az biztos. De ehhez nagy fegyelem kéne. Már sajnos ösztönösen klikkelgetek erre-arra, ha nem pörögnek az akciók... :S

  7. #97
    Őstag möster avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 08.
    Hozzászólások
    1.822

    Alapbeállítás

    Idézet GeigerAlex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Facebookozást, zenehallgatást, csetelést ki kell iktatnom, az biztos. De ehhez nagy fegyelem kéne. Már sajnos ösztönösen klikkelgetek erre-arra, ha nem pörögnek az akciók... :S
    hát a f@szbúkozás, nem épp +EV...
    MrCharger426 likes this.

  8. #98
    Team Hero S0nnyB1ack avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 25.
    Hely
    Ózd
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Az elèg sick ha sok asztal mellett mèg chat-elni meg facebook-ozni ràèrsz. Amùgy nègy asztal sem kevès ha kicsit jobban figyeled a betsizekat, lineokat, mutatàsokat nem fogsz unatkozni. Nekem is furcsa volt 16+ asztal utàn, de sokkal jobb ìgy, ès èlvezetesebb is.
    erikkke likes this.

  9. #99
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    zenehallgatás még viszonylag ártalmatlan, többit sürgősen felejtsd el
    GeigerAlex likes this.

  10. #100
    Fáradhatatlan grinder GeigerAlex avatara
    Csatlakozott
    2011. 12. 16.
    Hozzászólások
    628

    Alapbeállítás

    Idézet S0nnyB1ack eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem is furcsa volt 16+ asztal utàn, de sokkal jobb ìgy, ès èlvezetesebb is.
    Beteg vagy te PS table ninja? Vagy hogy működik az élet ennyi asztal mellett?

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •