Oldal: 967 / 1746 ElsőElső ... 467867917957965966967968969977101710671467 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 9.661 - 9.670 (17456) összesen
Like Tree2870Likes

Téma: PokerStars

  1. #9661
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2012. 06. 29.
    Hozzászólások
    547

    Alapbeállítás

    SCOOP-ot mikor teszik közzé a lobbyban?

  2. #9662
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2013. 01. 21.
    Hozzászólások
    53

    Alapbeállítás

    Idézet balu999 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kösz srácok, már kiutaltam közvetlen banki átutalással.

    Eddig Visa kártyám volt és hogy lejárt MasterCardot küldtek, mondjuk fogalmam sincs miért.
    starsrol rateszik a bakszamladra kozvetlen? vagy mb esetleg neteller? ja es mennyit von le a bank kb az osszegbol egy ilyen utalasnal?

  3. #9663
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet skanna eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    starsrol rateszik a bakszamladra kozvetlen? vagy mb esetleg neteller? ja es mennyit von le a bank kb az osszegbol egy ilyen utalasnal?
    Nem ők "teszik ki" a bankszámládra, hanem megadod a bankszámlaszámod nemzetközi IBAN számlaszámát és arra kéred a kifizetést, és kiutalják.

  4. #9664
    Tag
    Csatlakozott
    2012. 10. 21.
    Hozzászólások
    139

    Alapbeállítás

    Ma volt szerencsém egy lengyel Team Pokerstars játékos ellen játszani egy versenyen és megfogalmazódott bennem a kérdés: pontosan milyen előnyökkel és kötelezettségekkel is jár, ha valaki a Pokerstars-csapat tagja? Havi fizetést kapnak ezek a fejek? Vagy versenybelépőket? De közben az oldal kötelezi őket egy bizonyos játékmennyiségre mindenféle téten? Vagy hogy megy ez? Tudja valaki?

  5. #9665
    Fanatikus tag PokerEdge avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 21.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    276

    Alapbeállítás

    Az SCOOP versenysorozattal kapcsolatban jutott eszembe, hogy nem tudom mennyire naiv a kérdés, de szerintetek sok olyan playa volt, pl a tavalyi sorozatban, akik minden esemény (ugye 40 volt), minden versenyére (tehát 120) neveztek? (ugye összeadva azért elég izmos kis BI jön ki).
    "Neo, előbb utóbb rájössz Te is amire én.. más dolog ismerni az utat, és járni rajta.."
    Morpheus, Matrix

    Matrix egyetemes mondanivalója:
    https://www.youtube.com/watch?v=XBxAIMF0_5I

  6. #9666
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet nbzmgpkr eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ma volt szerencsém egy lengyel Team Pokerstars játékos ellen játszani egy versenyen és megfogalmazódott bennem a kérdés: pontos milyen előnyökkel és kötelezettségekkel is jár, ha valaki a Pokerstars-csapat tagja? Havi fizetést kapnak ezek a fejek? Vagy versenybelépőket? De közben az oldal kötelezi őket egy bizonyos játékmennyiségre mindenféle téten? Vagy hogy megy ez? Tudja valaki?
    Nyílván vannak kötelezettségeik is, de az tuti, hogy $$$ hegyeket jelent!

  7. #9667
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2013. 01. 21.
    Hozzászólások
    53

    Alapbeállítás

    direct bank transferes cash outnal nemzetkozi utalas vagy belfoldi utalas tortenik a stars reszerol?

  8. #9668
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 06. 19.
    Hozzászólások
    275

    Alapbeállítás

    Idézet skanna eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    direct bank transferes cash outnal nemzetkozi utalas vagy belfoldi utalas tortenik a stars reszerol?
    Nemzetkozi.
    skanna likes this.

  9. #9669
    Adminisztrátor want2push avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    5.222

    Alapbeállítás

    Idézet nbzmgpkr eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ma volt szerencsém egy lengyel Team Pokerstars játékos ellen játszani egy versenyen és megfogalmazódott bennem a kérdés: pontosan milyen előnyökkel és kötelezettségekkel is jár, ha valaki a Pokerstars-csapat tagja? Havi fizetést kapnak ezek a fejek? Vagy versenybelépőket? De közben az oldal kötelezi őket egy bizonyos játékmennyiségre mindenféle téten? Vagy hogy megy ez? Tudja valaki?
    Valahogy így, ahogy írod, persze egyedi feltételekkel állapodnak meg minden profival.

  10. #9670
    Lelkes újonc brnovics avatara
    Csatlakozott
    2008. 09. 29.
    Hozzászólások
    92

    Alapbeállítás shop rendelés

    Sziasztok!

    VIP shopból rendeltem pár dolgot. A support írt emailt, hogy 2013.04.09-én sima postai küldeményként feladták őket. Máig nem érkezett meg.
    A postán nem tudnak róla semmit.
    Supportnak írtam emailt szombaton ( magyarul) nem válaszoltak még.

    Azt nem értem, ha 9.-én feladták, még hogy nem kaptam meg?

    A postán azt mondták 2-3 nap alatt meg kellett volna a csomagnak érkezi.

    Szerintetek mi lehet a probléma?

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •